Insta360 ONE X2 360 grādu kamera

Rated 4.7/5 based on 11 customer reviews

47945 ar PVN

Piegādes laiks parasti 3 - 9 darba dienas40991
CINOSXX/A
6970357851805
Insta360

Jauns

Galvenās funkcijas

 • Divrežīmu 360 un standarta kabatas kamera
 • 5,7 K Dual-Lens 360 automātiskā savienojuma uzņemšana
 • Viena objektīva standarta kameras režīms
 • 33 collu ūdensizturīgs, nav nepieciešams korpuss
 • Tiešraides skārienekrāns
 • 6 asu žiroskops
 • iOS/Android lietotne

ONE X2 ir Insta360 kabatas izmēra sfēriskais VR risinājums ar divu un viena objektīva režīmiem. Divu objektīvu režīmā, ko sauc arī par 360 kameras režīmu, kamera izmanto gan priekšējo, gan aizmugurējo objektīvu, lai uzņemtu iespaidīgu 360 5,7 K izšķirtspējas video ar automātisku iekšējo savienošanu, un pēc tam, izmantojot papildu iOS/Android lietotni, varat pārvietoties pa kadru. un atlasiet konkrētu leņķi un kopīgojiet to tieši sociālajos medijos. Viena objektīva režīms pārvērš šo 360 grādu kameru par standarta kameru, ar kuru varat uzņemt parastos kadrus. Šajā režīmā, ko sauc arī par režīmu Steady Cam, tiek izmantota plūsmas stāvokļa stabilizācija ar uzlabotu sižetu noteikšanas algoritmu, lai digitāli izlīdzinātu kadru, lai tas izskatītos vienmērīgāks.

ONE X2 ir izstrādāts 33 collu ūdensnecaurlaidīgs, un nav nepieciešams ūdensnecaurlaidīgs korpuss, tāpēc varat to paņemt līdzi zem ūdens, kā arī lietot lietū. Kameras priekšpusē ir arī apaļš skārienekrāns kadru kadrēšanai un pārraudzībai. Skaņas tveršanai ONE X2 ir izstrādāts ar četriem iebūvētiem mikrofoniem ar vēja samazināšanu, lai tvertu tīru 360 grādu audio, un tas atbalsta arī papildu īpašu 3,5 mm mikrofona adapteri ārēja mikrofona pievienošanai profesionālākai skaņai.

Citas funkcijas ietver balss vadību, vienu pieskārienu kinematogrāfisku rediģēšanu, izmantojot mobilo lietotni, ierakstīšanu, vadību no papildu Apple Watch, audio ierakstīšanu tieši uz papildu AirPods un daudz ko citu.

Galvenās funkcijas

 • 360 grādu kameras režīms — divu objektīvu 5.7K 360° video ar H.265 kodējumu
 • Stady Cam Mode — viena objektīva standarta kameras režīms ar FlowState stabilizāciju ar uzlabotu ainas noteikšanas algoritmu
 • Aktīvi ūdensizturīgs — ūdensnecaurlaidīgs līdz 33 coll bez ūdensnecaurlaidīga korpusa nepieciešamības
 • 360 grādu audio — ieskaujošs 360 ° audio ar četriem iebūvētiem mikrofoniem ar vēja slāpētāju
 • Shot-Lab: kinematogrāfiski labojumi ar vienu pieskārienu. Pavadītajā iOS/Android lietotnē atlasiet videomateriālu, ko vēlaties rediģēt, un funkcija Shot Lab lietos veidnes, lai ātri automātiski rediģētu uzņemto materiālu.
 • Deep Track 2.0 — pavadošajā lietotnē, veicot vienu pieskārienu objektam, neatkarīgi no tā, vai tas ir cilvēks vai objekts, Deep Track 2.0 izsekos objektam un paliks centrālajā kadrā.
 • Freeze Frame — arī lietotnē funkcija Freeze Frame iesaldē jūsu videoklipu darbības augstumā, tikai pieskaroties lietotnes ātruma iestatījumos.
 • Ghost Town — fotografējiet ar laika intervālu, un, izmantojot funkciju Ghost Town, lietotne nodrošinās attēlus bez cilvēkiem.
 • Automātiskais kadrs — lietotnes automātiskā kadra funkcija pārkadrē jūsu 360 grādu kadrus, pamatojoties uz jūsu labākajiem leņķiem
 • Video izšķirtspēja — 5,7 K pie 30/25/24 kadri/s, 4K ar 50/30 kadri/s, 3K ar 100 kadri/s platleņķis (viena objektīva Steady Cam režīms), 2560 x 1440 pie 50/30 kadri/s, 1920 x 1440 50/30 kadri/s, 1920 x 1080 ar 50/30 kadri/s
 • Fotoattēlu izšķirtspēja — 360: 6080 x 3040 (2:1); Panorāma: 4320 x 1440 (3:1)
 • Video formāts — divu objektīvu režīms: INSV; viena objektīva režīms: MP4
 • Fotoattēlu formāts — JPG (var eksportēt, izmantojot mobilo lietotni vai darbvirsmas studiju), neapstrādāts (DNG, jārediģē ārēji)

Citas funkcijas

 • Balss vadība
 • Vadība no papildu Apple Watch
 • Ierakstiet audio tieši papildu AirPods
 • 6 asu žiroskops

Insta360 ONE X2 specifikācijas

360 grādu savienojuma video ierakstīšana

Sašūšanas izšķirtspēja

5,7 K (video)

Iekšējā/ārējā sašūšana

Iekšējā sašūšana

Lēcu skaits

2

Kamera katram objektīvam

Sensors

1 Chip 1/2,3 collu CMOS

Optika katram objektīvam

Fokusa attālums

7,2 mm

Maksimālā diafragma

f/2

Ierakstīšana

Ierakstīšanas datu nesējs

1 x microSD

Iebūvēts mikrofons

Ekspozīcijas kontrole

Video ISO diapazons

100 līdz 3200 (automātiski)

Displejs

Displeja veids

Fiksēts skārienekrāna LCD

Izmērs

1,33 collas

Funkcijas

Ūdensizturības dziļuma novērtējums

33,0 '/10,0 m (kamera)

Wi-Fi

Vispārīgi

Akumulators

Atkārtoti uzlādējams litija jonu polimēru akumulators, 1630 mAh

Uzlādes metode

USB

Darbības temperatūra

-4 līdz 104°F / -20 līdz 40°C

Izmēri (P x A x D)

1,8 x 4,4 x 1,2 collas/4,6 x 11,3 x 3,0 cm

Svars

5,3 unces / 149 g


Insta360 ONE X2

Jaunais Insta360 One X2 ir veiksmīgā Insta360 One X pēctecis.

Funkcijas:
5,7 K 360° uztveršana
Stabilās kameras režīms
FlowState stabilizācija
Īpaši spilgts skārienekrāns
Neredzamā pašbilde
Ūdensizturīgs līdz 10 m
AI rediģēšana
4 Mic 360° audio
TimeShift
Balss vadība
55% vairāk jaudas
Stabila tveršana ar vienu objektīvu
Izmantojiet visu savu ugunsspēku aiz viena objektīva, izmantojot Steady Cam režīmu. Īpaši stabils platleņķa materiāls, kas ir gatavs kopīgošanai vienā mirklī.
Divu objektīvu 5,7K tveršana.
Atbrīvojiet 360 grādu radošo brīvību. Uzņemiet visu un vēlāk iekadrējiet to ar izcilu 5,7 K izšķirtspēju un H.265 kodējumu.
Labākā stabilizācija spēlē.
FlowState stabilizācija ir atgriezusies ar labāku nekā jebkad agrāk izstrādātu algoritmu. Izmetiet kardānu un satveriet kabatas stabilo kameru.
Izlīdziniet horizontu.
Atveriet pilnīgi jaunu stabilizācijas līmeni. Pieskarieties vienumam Horizon Lock, lai acumirklī izlīdzinātu horizontu Steady Cam vai 360 grādu videoklipos.
Rediģēšanas telpa jūsu kabatā.
Pārkadrējiet savus uzņēmumus uz 16:9, 1:1 un 9:16 malu attiecībām un kopīgojiet tiešraides pakalpojumā Instagram, YoTube, Facebook, TikTok un citur...
Izvēlieties uzņemto materiālu un ļaujiet Shot Lab paveikt pārējo. Shot Lab turpina uzlaboties, izmantojot virkni viedo veidņu, kas saglabā jūsu labojumus svaigus.
Nav bezpilota lidaparāta? Nav problēmu.
Uzņemiet ar Invisible Selfie Stick un pēc tam skatieties, kā tas pazūd jūsu rediģēšanā. Uzņemiet vienkāršus droniem līdzīgus leņķus un trešās personas perspektīvas ar plaukstas pirkstu. Naviģējot šaurās vietās un izejot no tām, pieskarieties, lai atzīmētu vietu, kur lietotne var apvienot videomateriālu.
Pārsteidziet prātus.
Palēniniet sevi darbības centrā. Bullet Time ir vieglāk un labāk nekā jebkad agrāk, izmantojot automātisko horizonta izlīdzināšanu, viedo ātruma palielināšanu un pilnīgi jaunu piederumu.
Pārvaldiet laiku un telpu.
Pārsteidzieties īpaši lēni vai paātriniet darbību, izmantojot hiperlapsu. Ērti rediģējiet 360 grādu vai Steady Cam uzņemtos materiālus savā tālruņa lietotnē.
Sekojiet kamerai savā kabatā.
Pieskarieties vārdam vai pasakiet to, lai norādītu uz savu mērķi. Deep Track uzlabotā objektu atpazīšana ļauj izsekot cilvēkiem, dzīvniekiem un citiem kustīgiem objektiem, savukārt algoritms saglabā tos kadra centrā.
Sasaldējiet sevi laikā.
Iesaldējiet videoklipu darbības augstumā, tikai pieskaroties lietotnes ātruma iestatījumos.
Padariet jebkuru vietu par spoku pilsētu.
Nekad vairs nesūdzieties par to, ka cilvēki bloķē jūsu kadru, izmantojot Ghost Town. Jūs uzņemat 360 grādu timelapse, un lietotne izvada fotoattēlu bez cilvēkiem.
360. Automātiski pārveidots.
Automātiskais kadrs pārkadrē jūsu 360 grādu kadrus, pamatojoties uz jūsu labākajiem leņķiem. AI turpina uzlaboties, palīdzot atrast perfektus fotoattēlus un videoklipus.
Apgūstiet labojumus darbvirsmā.
Insta360 Studio ir labākais 360 grādu darbvirsmas redaktors ar 0 ASV dolāru cenu. Vai arī izmantojiet mūsu spraudņus, lai racionalizētu rediģēšanu programmā Adobe Premiere Pro vai Final Cut Pro X (drīzumā).
Palieliniet dinamisko diapazonu.
Insta360 ONE X2 atbalsta HDR fotoattēlus un video, nodrošinot attēlus ar labāku dinamisko diapazonu un dabisko apgaismojumu.
Divas kameras vienā.
Spēļu mainītājs solo vlogeriem un satura veidotājiem — vairāku kameru iekārta, kuru varat turēt vienā rokā. Pielāgojiet skata lauku un tālummaiņas līmeņus ar pieskārienu lietotnē.
Padariet ūdeni kristāldzidru.
Uzņemiet krāsainu zemūdens saturu, neizmantojot ārēju filtru. Vienkārši pieskarieties AquaVision lietotnē vai Studio un AI automātiskajam balonamizceļ krāsas.
Insta360 ONE X2 ir IPX8 ūdensizturīgs līdz 10 metriem (33 pēdām). Izņemiet to lietus vētras laikā vai pie baseina bez bažām vai paņemiet niršanas futrāli, lai bezšuvju zemūdens sašūšana būtu līdz 45 metriem.
Skaņa visapkārt.
ONE X2 izmanto četrus mikrofonus, lai atrastu un pastiprinātu jūsu balsi neatkarīgi no tā, kā turat kameru. Jauns viedais vēja samazināšanas algoritms nozīmē, ka jūs saņemat tikai vajadzīgo audio.


Insta360 ONE X2

The new Insta360 One X2 is the successor to the successful Insta360 One X.

Single-lens stable capture
Put all of your firepower behind one lens with Steady Cam mode. Ultra-stable, wide angle footage that's ready zo share in an snap.
 
Dual-lens 5.7K capture.
Unlock the creative freedom of 360. Capture everything and frame it later with super 5.7K resolution and H.265 encoding.
 
The best stabilization in the game.
FlowState Stabilization is back with a better-than-ever algorithm. Throw out your gimbal and grab the pocket steady cam.
 
Level the horizon.
Unlock an entirely new level of stabilization. Tap Horizon Lock to instantly level the horizon in your Steady Cam or 360 videos.
 
An editing room in your pocket.
Reframe your shots to 16:9, 1:1 and 9:16 aspect ratios and share directyl to instagram, YoTube, Facebook, TikTok and more...
Pick your footage and let Shot Lab do the rest. Shot Lab keeps getting better with a range of smart templates that keep your edits fresh.
 
No drone? No problem.
Shoot with the Invisible Selfie Stick and then watch it disappear in your edit. Capture easy drone-like angles and third-person perspectives with the flick of a wrist. When you navigate in and out of narrow spaces, tap to mark the spot for the app to stitch together the footage.
 
Blow minds.
Slow yourself at the center of the action. Bullet Time is easier and better than ever with automatic horizon leveling, smart speed-ramping and an all-new accessory.
 
Control time and space.
Go ultra slow-mo or speed things up with a hyperlapse. Edit your 360 or Steady Cam footage with ease on your phone app.
   
Follow cam in your pocket.
Tap or say the word to point at your target. Deep Track's improved subject recognition enables you to track people, animals and other moving objects, while the algorithm keeps them center-frame.
 
Freeze yourself in time.
Freeze your video at the height of the action with just a tap in the app's speed settings.
 
Make anywhere a ghost town.
Never complain about people blocking your shot again with Ghost Town. You shoot a 360 timelapse and the app outputs a people-free photo.
 
360. Automatically reframed.
Auto Frame reframes your 360 shots for you based on your best angles. The AI keeps getting better, helping you find the perfect photos and videos.
 
Master your edit on desktop.
Insta360 Studio is the ultimate 360 desktop editor with a $0 pricetag. Or, use our plugins to streamline your edit in Adobe Premiere Pro or Final Cut Pro X (Coming Soon).
 
Pump up the dynamic range.
Insta360 ONE X2 supports HDR photo and video, delivering shots with better dynamic range and natural lighting.
 
Two cameras in one.
A game-changer for solo vloggers and creators—a multi-cam rig you can hold in one hand. Adjust the field of view and zoom levels with a tap in the app.
 
Make water crystal clear.
Capture colorful underwater content without using an external filter. Just tap AquaVision in the app or Studio and the AI auto-balances out colors.

Insta360 ONE X2 is IPX8 waterproof to 10 meters (33ft). Take it out in a rainstorm or poolside without a worry, or grab the Dive Case for seamless underwater stitching down to 45 meters.
 
All around sound.
ONE X2 uses four mics to locate and amplify your voice no matter how you hold the camera. A new smart wind-reduction algorithm means you only get the audio you want.

In the Box
(1) Insta360 ONE X2
(1) Battery
(1) Charge Cable
(1) Protective Pouch
(1) QuickStart Guide
(1) Warranty Card

 

Preces veidsAction kameras
Kā iegādāties preces līzingā?
 • 1. Izvērtē savas iespējas:
 • 2. Aizpildi līzinga pieteikumu
 • Līzinga devēji izvērtēs šo pieteikumu un sniegs atbildi.
 • 3. Ja saņemta pozitīva atbilde, sazinies ar mums par preces iegādi. Konsultanti pārbaudīs preces pieejamību.
 • 4. Ja prece ir pieejama veikalā vai pasūtāma no noliktavas, un esi saņēmis apstiprinošu atbildi no mūsu konsultantiem, dodies pie mums uz veikalu, lai noformētu pirkuma un līzinga dokumentus.
 • 4a. Vari arī lūgt mums izrakstīt rēķinu par šo preci un pats doties uz kādu no līzinga devēja filiālēm, lai noformētu līzinga dokumentus*.
 • 5. Kad līzinga dokumenti ir noformēti, vari doties saņemt preci veikalā (ja tā ir uz vietas) vai informēt mūsu konsultantus, lai tā tiktu pasūtīta no noliktavas.
 • *Līzingā iegādātām precēm ir iespējams noformēt piegādi, tāpēc visu iegādes procesu vari veikt arī attālināti.
  **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
  ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!

  NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
 • Nosūtīt pieteikumu

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Available from warehouse:
Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama

: