Statīvu aksesuāri - Manfrotto tripod kit MK055CXPRO33WQR CF Kit 3sec QR MK055CXPRO33WQR - ātri pasūtīt no ražotāja

 • Manfrotto 055 statīvs ar MHXPRO-3W 3-virzienu galvu
 • 3 sekciju oglekļa šķiedras kājas ar 90° centrālās kolonnas mehānismu
 • Izturīga un uzticama bloķēšanas sistēma
 • Burbuļlīmeņi nodrošina precīzu kadrēšanu
 • Komplektā iekļauts MOVE ātrās noņemšanas komplekts

Manfrotto tripod kit MK055CXPRO33WQR CF Kit 3sec QR MK055CXPRO33WQR

Rated 4.7/5 based on 11 customer reviews

69945 ar PVN

Piegādes laiks parasti 3 - 8 darba dienas29923
MK055CXPRO33WQR
8024221731323
Manfrotto

Jauns

699.45
Līzinga kalkulators
Termiņš, mēn.
3
6
12
24
36
Pirmā iemaksa,,
Men.maksājums,
no 

Manfrotto MK055CXPRO33WQR komplekts ir ideāls palīgs profesionāliem fotogrāfiem, kas vēlas ātri un efektīvi strādāt. Tas ir izstrādāts lietošanai ar augstākās klases bezspoguļa kamerām, un, pateicoties izturīgajai oglekļa šķiedras konstrukcijai, tas ir ārkārtīgi stingrs, tomēr vienlaikus neticami viegls. To ir viegli uzglabāt un pārnēsāt, kad esat ceļā, pateicoties inovatīvajai ātrās noņemšanas sistēmai. Ar vienu žestu Move ātrās noņemšanas sistēma ir vienmēr gatava darbam.

Manfrotto MK055CXPRO33WQR komplektā ietilpst:

 • MT055CXPRO3 oglekļa šķiedras statīvs
 • MHXPRO-3W 3-virzienu galva
 • Move ātrās noņemšanas komplekts


Manfrotto MT055CXPRO3 statīvs
Manfrotto 055 sērijas 3 sekciju oglekļa šķiedras statīvs nodrošina izcilu stingrību, vienlaikus saglabājot nelielu svaru. Šis itāļu inženierijas šedevrs ir izgatavots pēc ļoti augsta standarta un aprīkots ar 90 grādu centrālo statīvu, ko var pagarināt vertikāli vai horizontāli, lai nodrošinātu lielāku fotografēšanas daudzveidību.

MT055CXPRO3 statīva MT055CXPRO3 kāju stiprināšanai tiek izmantotas Manfrotto Quick Power Lock sviras, kas ātri un droši fiksē kāju daļu. QPL stiprinājums ir paredzēts ne tikai ērtākai darbībai, bet arī uzlabo statīva stingrību un stabilitāti. Pateicoties ērtai leņķa izvēles sistēmai, katras kājas slīpuma leņķi var mainīt individuāli.

Turklāt šim statīvam ir arī integrēts ūdens līmenis un Easy Link savienojums. Izmantojot Easy Link, papildus kamerai pie statīva var ātri un ērti pieslēgt dažādus foto un video piederumus, piemēram, LED gaismas diodes, atstarotājus vai šarnīrveida roku. Tādējādi statīvu var brīvi izmantot arī studijā.

Manfrotto MHXPRO-3W 3 virzienu galva
Salocīts X-PRO statīvs ir ļoti kompakts, kas ļauj to ērti pārnēsāt pat garākos fotografēšanas ceļojumos. Pilnībā iepakota tā izmēri ir tikai 13 × 13,5 × 13,5 cm. Ja nepieciešams, varat to ātri atvērt un uzreiz sākt fotografēt.

Šai statīva galvai ir atsevišķas pogas berzes stipruma regulēšanai uz priekšu, atpakaļ un uz sāniem. Turklāt statīva galvai ir trīs līmeņi, kas nodrošina taisnu horizontu pat stāvā kalna nogāzē, tādējādi samazinot vēlāk fotogrāfiju apstrādei veltīto laiku.

Uzticamā un izturīgā X-PRO 3 virzienu galva ir izgatavota no alumīnija un brīvi atbalsta līdz pat 12 kg smagu fotoiekārtu.

Manfrotto MOVE ātrās noņemšanas sistēma
MOVE ir pirmā ātrās atbrīvošanas sistēma, kas palielina uzņemšanas tempu un atvieglo aprīkojuma nomaiņu. Tā ir izstrādāta, lai samazinātu dīkstāves laiku, pārslēdzot statīvus un stabilizatorus ātrā un radošā vidē.

Šīs revolucionārās sistēmas pamatā ir pamatne un plāksne, kas veido universālu savienojumu. Pamatnes diametrs ir 60 mm, un tai ir standarta 3/8" vītne, kas ir ļoti universāla un darbojas ar dažādām balstu kombinācijām (statīvs, slīdnis, monopods utt.).

Plāksnei ir standarta 3/8" un 1/4" augšējā montāžas skrūve, kas ļauj to viegli savienot ar visdažādākajām ierīcēm. Tā ir arī aprīkota ar pretgriešanās tapu, kas darbojas droši un droši visās fotografēšanas pozīcijās. Pievienojot pamatnes dažādiem balstiem un plates kamerai, varat ātri pāriet no vienas uzstādīšanas uz citu, netērējot laiku dažādu plākšņu pieskrūvēšanai un atskrūvēšanai.

MOVE ir izgatavots no anodēta, mehāniski apstrādāta alumīnija, tāpēc tas ir pietiekami stiprs, lai izturētu iespaidīgu slodzi līdz pat 20 kg.

Produkta veidsStatīvs foto
Kā iegādāties preces līzingā?

 • 1. Izvērtē savas iespējas.
 • 2a. Ja vēlies iegādāties tikai vienu preci ar Aizdevums.lv līzingu, tad aizpildi pieteikumu šeit
 • 2b. Ja vēlies iegādāties vairākas preces vai izmantot citu līzinga kompāniju, tad liec preces grozā, un pie pasūtījuma nodormēšanas izvēlies līzinga pakalpojumu.
  Piedāvājam līzingu no Aizdevums SIA, Incredit SIA, ESTO.
  Konsultanti pārbaudīs grozā esošo preču pieejamību un nosūtīs aizdevuma pieteikuma saiti.
 • 3. Ja saņemta pozitīva atbilde, sazinies ar mums par preces iegādi. Konsultanti pārbaudīs preces pieejamību.
 • 4. Ja prece ir pieejama veikalā vai pasūtāma no noliktavas, un esi saņēmis apstiprinošu atbildi no mūsu konsultantiem, dodies pie mums uz veikalu, lai noformētu pirkuma un līzinga dokumentus.
 • 4a. Vari arī lūgt mums izrakstīt rēķinu par šo preci un pats doties uz kādu no līzinga devēja filiālēm, lai noformētu līzinga dokumentus*.
 • 5. Kad līzinga dokumenti ir noformēti, vari doties saņemt preci veikalā (ja tā ir uz vietas) vai informēt mūsu konsultantus, lai tā tiktu pasūtīta no noliktavas.
 • *Līzingā iegādātām precēm ir iespējams noformēt piegādi, tāpēc visu iegādes procesu vari veikt arī attālināti.
  **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
  ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!

  NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
 • Nosūtīt pieteikumu

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Available from warehouse:
Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama

: