- Uzrakstīt atsauksmi
- Okulārs Pentax tālskatiem
- Izgatavots no augstas kvalitātes lantāna stikla
- Virsmas ar daudzslāņu pārklājumu garantē augstu veiktspēju
- Neparasti plašs šķietamais skata lauks: 70°
- Izturīga ūdensnecaurlaidīga konstrukcija
PENTAX SPOTTINGSCOPE EYEPIECE XW 14
Produkta kods: 22882
SKU: 22882
Modelis: 70515
EAN: 0027075075238
Stāvoklis: Jauns
Ražotājs: Pentax
Monokļi un Okulāri
Apskatīt līdzīgus produktus
Apskatīt līdzīgus produktus
Mākslīgā intelekta asistents
Šī ir mūsu jaunās asistenta tērzēšanas beta versija, kas spēj atbildēt gan uz standarta, gan sarežģītiem jautājumiem par produktu un veikala darbību.
vai pajautājiet par
Kādas ir funkcijas? Vai šis ir noliktavā? Īpašie piedāvājumi un akcijas?
Oriģinālais preces apraksts no ražotāja (oriģinālā valodā)
Exceptional performance, wide-angle eyepiece with a long 20mm eye relief and waterproof body
Designed for use with Pentax spotting scopes and with astronomical telescopes with appropriate 31.7 mm focusers. It has weatherproof construction for greater durability. The smc Pentax 14 mm features high-grade Lanthanum glass with high refraction and low dispersion. In addition, original multi-coating and special coating on the laminated surfaces effectively reduce flare and ghosting, achieving extremely high lighttransmission performance.
Compatible with the Pentax PF-100ED, PF-80EDA, PF-80ED, PF-65EDAII and PF-65EDII spotting scopes.
PF-65EDII / PF-65EDAII
- Magnification: 28×
- Real field of view: 2.5°
- Apparent field of view: 70°
- Field of view at 1000m: 44 m
- Exit pupil: 2.4 mm
- Eye relief: 20 mm
- Relative brightness: 5.7
PF-80ED
- Magnification: 36×
- Real field of view: 2.0°
- Apparent field of view: 70°
- Field of view at 1000m: 35 m
- Exit pupil: 2.2 mm
- Eye relief: 20 mm
- Relative brightness: 4.8
PF-80EDA
- Magnification: 37×
- Real field of view: 1.9°
- Apparent field of view: 70°
- Field of view at 1000m: 33 m
- Exit pupil: 2.2 mm
- Eye relief: 20 mm
- Relative brightness: 4.8
PF-100ED
- Magnification: 44×
- Real field of view: 1.6°
- Apparent field of view: 70°
- Field of view at 1000m: 28 m
- Exit pupil 2.3 mm
- Eye relief: 20 mm
- Relative brightness: 5.3
| Tālskati | Aksesuāri |
Kā iegādāties preces līzingā?
- 1. Izvērtē savas iespējas.
- 2a. Ja vēlies iegādāties tikai vienu preci ar Aizdevums.lv līzingu, tad aizpildi pieteikumu šeit
- 2b. Ja vēlies iegādāties vairākas preces vai izmantot citu līzinga kompāniju, tad liec preces grozā, un pie pasūtījuma nodormēšanas izvēlies līzinga pakalpojumu.
Piedāvājam līzingu no Aizdevums SIA, Incredit SIA, ESTO.
Konsultanti pārbaudīs grozā esošo preču pieejamību un nosūtīs aizdevuma pieteikuma saiti. - 3. Ja saņemta pozitīva atbilde, sazinies ar mums par preces iegādi. Konsultanti pārbaudīs preces pieejamību.
- 4. Ja prece ir pieejama veikalā vai pasūtāma no noliktavas, un esi saņēmis apstiprinošu atbildi no mūsu konsultantiem, dodies pie mums uz veikalu, lai noformētu pirkuma un līzinga dokumentus.
- 4a. Vari arī lūgt mums izrakstīt rēķinu par šo preci un pats doties uz kādu no līzinga devēja filiālēm, lai noformētu līzinga dokumentus*.
- 5. Kad līzinga dokumenti ir noformēti, vari doties saņemt preci veikalā (ja tā ir uz vietas) vai informēt mūsu konsultantus, lai tā tiktu pasūtīta no noliktavas.
- *Līzingā iegādātām precēm ir iespējams noformēt piegādi, tāpēc visu iegādes procesu vari veikt arī attālināti.
**Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!
NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!Nosūtīt pieteikumu
Produkta apraksts
| Tālskati | Aksesuāri |
Google