OWC JELLYFISH XT EXPANSION (92TB) LFJJRXTEXP092

Produkta kods: 17446
104075,45 ar PVN

Pēc pieprasījuma. Piegādes laiks no 3 nedēļām.

Piegādes un saņemšanas varianti
Delivery Instore
iespējams pēc 26.12.2025
Saņemt veikalā
Bezmaksas
Delivery
iespējams pēc 28.12.2025
Kurjers (DPD, Omniva)
no 10 €
Delivery Bycicle
iespējams pēc 26.12.2025
Velokurjers (tikai Rīga)
no 9 €
SKU: 17446
Modelis: LFJJRXTEXP092
EAN: 0000000127609
Ražotājs: JELLYFISH

Stāvoklis: Jauns

104075.45
Līzinga kalkulators
Līzinga kalkulators
Termiņš, mēn.
3
6
12
24
36
Men.maksājums,
no 
AI assistant
Mākslīgā intelekta palīgs
Šī ir jaunā palīga tērzēšanas beta versija, kas var atbildēt gan uz standarta, gan paplašinātiem jautājumiem par šo produktu un veikala darbību.

vai pajautājiet par

Kādas ir funkcijas? Vai šis ir noliktavā? Īpašie piedāvājumi un akcijas?

Paplašiniet savu Jellyfish XT

Paplašiniet Jellyfish XT ar līdz 2x Jellyfish XT-E paplašinājumiem, lai sasniegtu milzīgu Full Flash jaudu un veiktspēju. Jellyfish XT viegli pielāgojas gan veiktspējai, gan uzglabāšanas jaudai. Jūs varat pievienot līdz diviem Jellyfish XT-E paplašinājumiem, kopā sasniedzot līdz 1 Petabaitam super ātras Full Flash koplietošanas uzglabāšanas. Ja XT-E diskus ir ar tādu pašu jaudu kā XT diskus, jūs varat bez piepūles apvienot mediju baseinus vienā baseinā, izmantojot Jellyfish Manager. Tas uzlabos sistēmas kopējo veiktspēju. Neatkarīgi no jūsu komandas lieluma vai nepieciešamības strādāt ar augstām izšķirtspējām un kadru ātrumiem, Jellyfish XT ir aprīkots, lai to apstrādātu.

Galvenās iezīmes

  • 2U, 24-bay Enterprise Flash uzglabāšanas paplašinājums Jellyfish XT
  • 92TB RAW / 72TB RAID Z2
  • 24x High-IOPS Enterprise SAS SSD
  • 12Gbps SAS mugurkauls, redundantais PSU
  • Karstā maiņa ventilatoriem, karstā maiņa diskus
  • 3 gadu aparatūras garantija, 5 gadu garantija uz SAS SSD
Datu nesēju tipsNetwork Attached Storage (NAS)
Datu nesēju tipsSolid State Drive (SSD)
Kā iegādāties preces līzingā?

  • 1. Izvērtē savas iespējas.
  • 2a. Ja vēlies iegādāties tikai vienu preci ar Aizdevums.lv līzingu, tad aizpildi pieteikumu šeit
  • 2b. Ja vēlies iegādāties vairākas preces vai izmantot citu līzinga kompāniju, tad liec preces grozā, un pie pasūtījuma nodormēšanas izvēlies līzinga pakalpojumu.
    Piedāvājam līzingu no Aizdevums SIA, Incredit SIA, ESTO.
    Konsultanti pārbaudīs grozā esošo preču pieejamību un nosūtīs aizdevuma pieteikuma saiti.
  • 3. Ja saņemta pozitīva atbilde, sazinies ar mums par preces iegādi. Konsultanti pārbaudīs preces pieejamību.
  • 4. Ja prece ir pieejama veikalā vai pasūtāma no noliktavas, un esi saņēmis apstiprinošu atbildi no mūsu konsultantiem, dodies pie mums uz veikalu, lai noformētu pirkuma un līzinga dokumentus.
  • 4a. Vari arī lūgt mums izrakstīt rēķinu par šo preci un pats doties uz kādu no līzinga devēja filiālēm, lai noformētu līzinga dokumentus*.
  • 5. Kad līzinga dokumenti ir noformēti, vari doties saņemt preci veikalā (ja tā ir uz vietas) vai informēt mūsu konsultantus, lai tā tiktu pasūtīta no noliktavas.
  • *Līzingā iegādātām precēm ir iespējams noformēt piegādi, tāpēc visu iegādes procesu vari veikt arī attālināti.
    **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
    ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!

    NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
  • Nosūtīt pieteikumu
Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Piegādes laiks no 3 nedēļām

You can enter the delivery address and/or company details and any other necessary information here.

Uzrakstīt atsauksmi

OWC JELLYFISH XT EXPANSION (92TB) LFJJRXTEXP092

OWC JELLYFISH XT EXPANSION (92TB) LFJJRXTEXP092

Uzrakstīt atsauksmi