Aputure Fresnel 2X LED COB noma

800 par dienu ar PVN

400 katra nākamā diena -50%
200 sākot no 5. dienas -75%

€ 9.99

Ir uz vietas
1 vienība

Nopirkt šo nomas preci € 139.00
1000006002
0697184218034
Aputure

Drošības maksa (skaidrā naudā): 10Eur


Sākotnējais Aputure Fresnel bija filmu veidošanas apgaismojuma komplektu neatņemama sastāvdaļa. Bet mēs nebijām apmierināti, kamēr nesasniedzām pilnību. Tāpēc pēc lietotāju atsauksmēm un revolucionāras izpētes un dizaina mēs izveidojām Fresnel 2X. Jaunajā dizainā ir divi optiskie elementi, lielāks 6 collu priekšējais Fresnel objektīvs, uzlabota ventilācija un samazināta gaismas noplūde, padarot šo par izcilāko Bowens Mount Fresnel.

Fresnel 2X ir divu objektīvu dizains. Aizmugurējais objektīvs fokusē un palielina staru uz lielāku 6 collu priekšējo Fresnel objektīvu, tādējādi nodrošinot nulles gaismas zudumu. Mūsu divu objektīvu optiskais dizains padara Fresnel 2X divreiz jaudīgāku par oriģinālo Aputure Fresnel un padara 120D II līdz pat 14 reizēm spilgtāku, ieelpojot jūsu gaismās jaunu dzīvību.

Izmantojot jaunu rotējošās cilindra dizainu, Fresnel 2X rada intuitīvu lietotāja pieredzi, kas ir līdzīga kameras objektīvam. Gludais fokusa metiens sniedz lietotājiem iespēju precīzi pielāgot sava gaismas avota staru kūļa leņķi, ļaujot jums viegli pamanīt vai pārpludināt gaismu ar vienkāršu pagriezienu.

Fresnel 2X ir pielāgojams jebkurai situācijai. Ar savu Bowens Mount dizainu šo fresneli var piestiprināt pie neskaitāmām gaismām. 7 collu priekšējais gredzens atbilst Aputure Barndoors, kas nozīmē, ka jūsu gaismas veidošanas iespējas ir bezgalīgas. Ar komplektā iekļauto pārnēsāšanas somu Fresnel 2X var viegli sekot jums, lai kur jūs arī aizvestu jūsu dzinumi.

-Divu objektīvu dizains
-Nodrošina 2 reizes lielāku jaudu, nekā izmantojot Fresnel 1. Generation
-Nodrošina X reizes lielāku jaudu 300D gaismai 1 metra attālumā.
-Nē gaismas noplūde
-Lielāks 6 collu Fresnel objektīvs
-Stabilāks un vienmērīgāks tuvināšanas/tālināšanas dizains
-12-40 grādi gluda vieta applūšanai
-Izturīga un lieliska karstumizturība materiāla uzbūve
-Saderīgs ar Bowens stiprinājuma gaismām
-Saderīgs ar Aputure Barndoors

Viena lieta, kas man ļoti patīk COB Light Storm ķermeņos, ir tas, cik daudzpusīgi tie ir ar Bowens stiprinājumu. . Mums ir tik daudz modifikatoru iespēju, ka tas ir patiešām lieliski. Aputure fresnel ir viens no piederumiem.

Oriģināls bija diezgan labs, un Aputure tagad ir jauna, atjaunināta versija. Aputure Fresnel 2X. To var izmantot ar 120 un 300 COB Light Storm ķermeņiem. Pateicoties šim daudzpusīgajam Bowens stiprinājumam. IBC Ted no Aputure parādīja vairākus jaunus modifikatorus, tostarp jaunu Leko projekciju, kas atbilst COB Light Storms. Leko vēl nav pieejams, taču tas noteikti ir ļoti gaidīts.

Tika atjaunināta arī fokusēšanas sistēma. Tā vietā, lai atskrūvētu bloķēšanas pogu un vilktu, lai fokusētu, tagad tai ir pagriežama kustība, kas ir daudz vieglāk izpildāma un arī precīzāka. Temperatūras diapazons ir no 12 līdz 40 grādiem no vietas līdz plūdiem. Divu objektīvu dizains ar iekšējo K9 optisko objektīvu un ārējo 6 collu lielo Fresnel objektīvu nodrošina lielāku COB gaismas jaudu.

Vēl viens jauks jauninājums ir tas, ka jums tas nav jānofiksē, jo tas saglabā savu pozīciju. Tam ir ļoti jauka sajūta. Vienkāršs pagrieziens fokusē gaismu. Es arī neievēroju gaismas noplūdi no sāniem, jo ​​korpusam nav citu atveru, izņemot aizmugurē.

Aputure Fresnel 2X

4 kontaktu XLR kabelis, kas ļauj tieši nodrošināt jebkuru videokameru (ar 4 kontaktu XLR savienojumu) ar strāvu. Tātad jūs varat izvēlēties uzlādēt vienu vai divus V-Mount akumulatorus vai nodrošināt savu profesionālo kameru ar strāvu.

Lādētājam ir divi LED indikatori. Ja šīs gaismas ir sarkanas, tas nozīmē, ka akumulatori ir nekustīgi. Kad tie ir oranžā krāsā, tie ir gandrīz pilnībā uzlādēti, un, kad tie ir zaļi, tie ir pilnībā uzlādēti un gatavi izņemt no lādētāja. Ja vēlaties izņemt akumulatorus, vispirms ir jāizslēdz lādētājs.

Lietošana RL-2KS:
Šis RL-2KS akumulatoru lādētājs ir paredzēts, lai uzlādētu jūsu V-Mount akumulatorus un lai nodrošinātu jūsu kamerai strāvu.
1x V-Mount Battery; 1x strāvas kabelis; 1x 4 kontaktu XLR kabelis; 1x rokasgrāmata; 1xGarantijas karte; 1x Iepakojums


Oriģinālais Aputure Fresnel bija filmu veidošanas apgaismojuma komplektu neatņemama sastāvdaļa. Bet mēs nebijām apmierināti, kamēr nesasniedzām pilnību. Tāpēc pēc lietotāju atsauksmēm un revolucionāras izpētes un dizaina mēs izveidojām Fresnel 2X. Jaunajā dizainā ir divi optiskie elementi, lielāks 6 collu priekšējais Fresnel objektīvs, uzlabota ventilācija un samazināta gaismas noplūde, padarot šo par izcilāko Bowens Mount Fresnel.

Divu objektīvu optiskais dizains
Fresnel 2X ir divu objektīvu dizains. Aizmugurējais objektīvs fokusē un palielina staru uz lielāku 6 collu priekšējo Fresnel objektīvu, tādējādi nodrošinot nulles gaismas zudumu. Mūsu divu objektīvu optiskais dizains padara Fresnel 2X divreiz jaudīgāku par oriģinālo Aputure Fresnel un padara 120D II līdz pat 14 reizēm spilgtāku, ieelpojot jūsu gaismām jaunu dzīvību.

Jauns rotējošs dizains
Izmantojot jaunu rotējošās cilindra dizainu, Fresnel 2X rada intuitīvu lietotāja pieredzi, kas ir līdzīga kameras objektīvam. Gludais fokusa metiens sniedz lietotājiem iespēju precīzi pielāgot sava gaismas avota stara leņķi, ļaujot jums viegli pamanīt vai pārpludināt gaismu, vienkārši pagriežot to.

Daudzpusība un pārnesamība
Fresnel 2X ir pielāgojams jebkurai situācijai. Ar savu Bowens Mount dizainu šo fresneli var piestiprināt pie neskaitāmām gaismām. 7 collu priekšējais gredzens atbilst Aputure Barndoors, kas nozīmē, ka jūsu gaismas veidošanas iespējas ir bezgalīgas. Izmantojot komplektā iekļauto somiņu, Fresnel 2X var viegli sekot jums, lai kur jūs arī aizvestu jūsu dzinumi.

Piegādes saturs:
1 x Fresnel 2x
1 x maisiņš

Specifikācijas

Izmērs:180 × 180 × 141 mm / 7 × 7 × 5,5 collas
Svars:1,24 kg / 2,73 mārciņas
Sijas leņķis:12–40°
Preces veidsReflektori
Gaismas veidotājsFresnel
Adaptera saderībaCits

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreizŠo preci ir iespējams iznomāt

Šī ir nomas prece, to var iznomāt un testēt Aputure Fresnel 2X LED...
Ja vēlies tādu iegādāties, šeit vari nopirkt jaunu: Aputure Fresnel 2X LED...
Šo nomas Aputure Fresnel 2X LED... vari iegādāties ar atlaidi par: € 139.00 ar PVN
Par nomas preces iegādi ar 14 dienu garantiju, lūdzu, sazināties ar mums.

Šo preci ir iespējams iznomāt

Ja šī prece ir nepieciešama tikai reizēm vai vēlies izmēģināt Aputure Fresnel 2X LED COB noma , tad vari paņemt līdzīgu nomā no mūsu nomas saraksta: Aputure Fresnel 2X LED COB noma iznomāt

Saistītie produkti