New UGREENAV130XLRfemaletoXLRmalecable-8m(black)

Mikrofona paplašinājums UGREEN AV130 - brīvība un uzticamība

Izbaudiet perfektu skaņu ar UGREEN AV130 mikrofona paplašinājumu. Produkts ir elastīgs un izturīgs, tāpēc tas sniegs jums izcilu brīvību gandrīz jebkurā situācijā. Tas ir savietojams ar daudzām ierīcēm un piedāvā Hi-Fi līdzīgu skaņu, un tas jūs pārsteigs ar tūkstošiem iespēju.

UGREEN AV130 XLR female to XLR male cable - 8m (black)

1646 ar PVN

Ir uz vietas
1 vienība024262
6957303827138
UGREEN

Jauns

Ierakstiet fantastisku audio

Augstas kvalitātes vara vadītājs ir atbildīgs par uzlabotu skaņas kvalitāti. Paplašinātājs piedāvā arī trokšņu slāpēšanu, lai jūsu mikrofons varētu uztvert skaņu vēl labāk. Tas viss ļauj ierakstīt pārsteidzošus materiālus bez mazākajām problēmām.

Daudzas pielietošanas iespējas

Produkta plašā savietojamība padara to piemērotu daudziem lietojumiem. Izmantojot to, varat, piemēram, pievienot mikrofonu skaņas kartei un ierakstīt savu dziesmu. Jums ir arī iespēja savienot konsoli ar pastiprinātāju, lai baudītu neparastus skaņas efektus. Paplašinātājs ir saderīgs arī ar kamerām un skaļruņiem.

Izcilas kvalitātes savienotāji

XLR savienotāji ir izgatavoti, pievēršot lielu uzmanību detaļām. Tie neatbrīvojas un neizkrīt, kad tie ir savienoti ar izvēlētajām ierīcēm. Tāpēc tie nodrošina miega stabilitāti un uzticamību.

Ārkārtējs spēks

Izstrādājuma iespaidīgo ilgo mūžu garantē izturīgais kabelis. Tās apvalks ir izgatavots no videi draudzīga PVC. Tas padara to neticami elastīgu un tajā pašā laikā izturīgu pret bojājumiem, padarot to viegli lietojamu gandrīz jebkurā situācijā.

SavienojumiXLR to XLR
Garums, m8

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Ir uz vietas
1 vienībaSaistītie produkti