Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K CINECAMPOCHDMFT4K

127347 ar PVN

€ 1 299.46

Ir uz vietas
1 vienība1000003637
9338716005387

Jauns

Revolucionāri jaunā Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K ir kamera, pēc kuras esat prasījis! Tam ir pilnīgi jauns rokas dizains, kas nodrošina jaunāko uzlaboto digitālo filmu tehnoloģiju jūsu plaukstā! Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K ir 4/3 izmēra sensors, 13 dinamiskā diapazona pieturas un dubultā sākotnējā ISO līdz 25 600. Tas nozīmē, ka jūs iegūstat satriecošus HDR attēlus un neticamu veiktspēju vājā apgaismojumā! Ārējās vadības ierīces nodrošina ātru piekļuvi galvenajām funkcijām, savukārt lielais 5 collu skārienekrāns ļauj ērti kadrēt kadrus, precīzi fokusēt un mainīt kameras iestatījumus. Attēli tiek ierakstīti standarta SD/UHS-II vai CFast 2.0 kartēs RAW un ProRes formātā ar ātrumu līdz 120 kadriem sekundē! Turklāt Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K ir MFT objektīva stiprinājums, iebūvēti mikrofoni, mini XLR ieeja, pilna izmēra HDMI, 3D LUT atbalsts, Bluetooth, USB-C paplašināšanas ports un daudz kas cits!

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K nodrošina jums nepieciešamās profesionālās funkcijas — pārnēsājamā un pieejamā dizainā, ko var izmantot jebkur. Tas ir lieliski piemērots neatkarīgu filmu un dokumentālo filmu, modes šovu, ceļojumu emuāru, tīmekļa video, kāzu, korporatīvo video, sporta un citu filmu uzņemšanai. Neticamā attēla kvalitāte, uzlabotā Blackmagic Design krāsu zinātne un RAW ierakstīšanas funkcijas ļauj uzņemt attēlus, kas konkurē ar profesionālajām digitālo filmu kamerām, kas maksā desmitiem tūkstošu vairāk. Tas nozīmē, ka iegūstat vajadzīgo attēla kvalitāti, lai nevainojami sajauktu Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K uzņemtos materiālus ar cita veida kamerām, ko izmanto augstākās klases Holivudas mākslas filmās un epizodiskajās filmās.
Pārnēsājamais Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K dizains nodrošina neticamu mobilitāti, nezaudējot funkcijas. Ļoti kompaktajam formas faktoram ir ar oglekļa šķiedru pastiprināts kompozītmateriāla korpuss, kas padara to īpaši izturīgu un vieglu, lai jūs to varētu ņemt līdzi jebkur. Jūs iegūstat īpaši spilgtu 5 collu ekrānu, 4 iebūvētus mikrofonus, iebūvētus ierakstītājus un ārējās pogas un ciparnīcas, kas nodrošina ātru piekļuvi svarīgākajām funkcijām. Tas nozīmē, ka varat ātri pārbaudīt kadrēšanu un fokusu, tvert audio un ierakstīt failus, neņemot līdzi papildu monitorus, mikrofonus, ierakstītājus un kabeļus. Jūs saņemat arī daudz stiprinājuma punktu, mini XLR ieeju ar fantoma jaudu, Bluetooth vadību un daudz ko citu. Ar Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K jūs iegūstat pilnībā aprīkotu portatīvo digitālo filmu kameru, kas ir elastīga un paplašināma!

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K ir aprīkots ar pilna izmēra 4/3 sensoru, kas nodrošina 4096 x 2160 izšķirtspēju ar neticamu 13 soļu dinamisko diapazonu patiesai digitālās filmas kvalitātei. Tā kā 4/3 sensors ir pilnā izmērā, tas samazina apgriešanas koeficientu, nodrošinot plašāku redzes lauku. Tam ir arī divkāršs dabiskais ISO līdz pat 25 600, lai jūs iegūtu neticamu veiktspēju vājā apgaismojumā! Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K var ierakstīt līdz 60 kadriem sekundē 4K un līdz pat 120 kadriem sekundē logiem HD. Kamerai ir ceturtās paaudzes Blackmagic Design krāsu zinātne ar filmu, video un paplašinātiem video režīmiem. Jaunais paplašinātais režīms sniedz jums filmas platuma grādus ar video ērtībām, lai jūs iegūtu izcilus attēlus, neveicot daudz darba pēcapstrādes laikā!

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K izmanto to pašu MFT (Micro Four Thirds) objektīva stiprinājumu kā oriģinālajai Pocket Cinema Camera, lai jūs varētu izmantot jau esošos objektīvus! MFT objektīva stiprinājums tika izstrādāts īpaši mazākiem kameru korpusiem ar īsāku atloka fokusa attālumu. Tas nozīmē, ka varat iegūt augstas kvalitātes profesionālās lēcas, kas ir daudz mazākas nekā jebkad agrāk! MFT stiprinājums ir ārkārtīgi elastīgs un ļauj izmantot dažādus objektīva adapterus. Jūs varat iegūt adapterus PL, C, EF un citiem, lai jūs varētu izmantot objektīvus no tādiem ražotājiem kā Canon, Nikon, Pentax, Leica un pat Panavision!

Kad runa ir par ierakstīšanu, Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K piedāvā 3 veidu multivides, no kuriem izvēlēties. Attēlus var ierakstīt standarta SD kartēs, ātrākās UHS-II kartēs vai CFast 2.0 kartēs. Augstas izšķirtspējas video var ierakstīt, izmantojot parastās lētas SD kartes. Augstākas veiktspējas UHS-II kartes var izmantot, lai ierakstītu Ultra HD ar ProRes ar ātrumu līdz 60 kadriem sekundē un RAW ar ātrumu līdz 30 kadriem sekundē. CFast kartes var ierakstīt 12 bitu RAW ar visiem atbalstītajiem kadru nomaiņas ātrumiem. Lai iegūtu ilgāku ierakstīšanas laiku, varat arī ierakstīt tieši ārējā SSD vai zibatmiņas diskā, izmantojot iebūvēto USB-C paplašināšanas portu! Pats labākais, ka nav nekā patentēta. Faili darbosies ar visu profesionālo pēcapstrādes programmatūru. Jūs pat varat uzstādīt multivides kartes savā datorā un sākt rediģēt tieši no tām, izmantojot komplektācijā iekļauto DaVinci Resolve Studio programmatūru!
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K ir aprīkots ar novatorisku ātrgaitas USB-C paplašināšanas portu. USB-C ir ātrs, elastīgs un pat nodrošina jaudu, tāpēc tas ātri kļūst par standartu visos mūsdienu datoros un ierīcēs. Lielais USB-C mak joslas platums Ir iespējams pievienot ārējos piederumus, piemēram, zibatmiņas diskus un SSD, lai ievērojami ilgāku ierakstīšanas laiku. Tas var būt svarīgi, uzņemot augstas kvalitātes bezzudumu 12 bitu RAW vai pat augstu kadru ātrumu 60 kadri sekundē 4K. Pats labākais – kad esat pabeidzis filmēšanu, varat izmantot to pašu disku rediģēšanai un pēcapstrādei!

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K izmanto to pašu Blackmagic OS kā URSA Mini. Tas nozīmē, ka jūs iegūstat pasaulē vismodernāko kameru operētājsistēmu un daudzas no tām pašām profesionālajām funkcijām, kas atrodamas lielākās kamerās! Ja jūs tikko sākat darbu, varat uzzināt, kā izmantot Pocket Cinema Camera 4K jau šodien un pāriet uz URSA Mini, kad esat gatavs! Ja jau izmantojat URSA Mini, nekas jauns nav jāapgūst! Jūs iegūstat modernu skārienekrāna saskarni, kas izmanto vienkāršus pieskārienu un vilkšanas žestus, lai pielāgotu iestatījumus, pievienotu metadatus un skatītu ieraksta statusu. Blackmagic OS sniedz jums neticami kontrolēt uzlabotās kameras funkcijas, tostarp 3D LUT gan ierakstīšanai, gan uzraudzībai, HDR izvadi, izmantojot HDMI, metadatu ievadi, pielāgotus sākotnējos iestatījumus, paplašināto video formātu, Bluetooth tālvadības pulti, ārējo laika kodu no audio ieejas, RAW ierakstīšanu un daudz ko citu. !
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K aizmugurē ir īpaši spilgts, liels 5 collu skārienekrāns. Tas atvieglo kadru kadrēšanu un precīzu fokusu, neņemot līdzi ārēju monitoru vai skatu meklētāju! Jūs saņemat tādas pašas izvēlnes un interfeisu kā URSA Mini kamerās, tostarp ekrāna pārklājumus ierakstīšanas parametriem, statusam, histogrammai, fokusa un maksimuma indikatoriem un atskaņošanas vadīklām. Turklāt varat lietot 3D LUT, lai varētu pārraudzīt kadru ar vēlamo krāsu un izskatu. Jūs varat ne tikai izmantot 3D LUT pārraudzībai, bet to pat var iekļaut ierakstītajā kadrā. Netālu no ekrāna ir pat skaļrunis, kas ļauj ērti ātri atskaņot un pārskatīt kadrus uzņemšanas laukumā!
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K nodrošina profesionālu augstas precizitātes audio ierakstīšanu, tāpēc jums nav jānēsā līdzi atsevišķs skaņas ierakstītājs! Kamerai ir mini XLR ieeja ar 48 voltu fantoma barošanu, lai savienotu profesionālus mikrofonus, piemēram, atloka mikrofonus un stieņus. Ir arī iebūvēti mikrofoni ar īpaši zemu trokšņa līmeni, lai jūs varētu uzņemt lielisku skaņu uz vietas! Ir pat 3,5 mm stereo audio ligzda, lai jūs varētu izmantot dažāda veida videokameru mikrofonus.

Lai gan Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K ir maza un pārnēsājama, tai ir iebūvēts pilna izmēra HDMI savienotājs! Jūs saņemat atbalstu tādām uzlabotajām funkcijām kā HDR izvade un tīra 10 bitu izvade ar ekrāna pārklājumiem, kas parāda pilnu kameras statusu, padarot to ideāli piemērotu uzraudzībai. Ir arī mini XLR savienojums ar 48 voltu fantoma strāvu profesionālu mikrofonu pievienošanai, 3,5 mm videokameras stila mikrofona ieeja un profesionāls bloķēšanas līdzstrāvas savienotājs!

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K izmanto standarta izņemamas LP-E6 tipa baterijas. Jūs saņemat arī bloķējošu līdzstrāvas savienotāju, lai to nevarētu nejauši atvienot uzņemšanas laikā. Iekļauto 110–220 voltu spraudņu komplektu var izmantot, lai vienlaikus darbinātu kameru un uzlādētu LP-E6 akumulatoru. Turklāt tajā ir iekļauti starptautiskie kontaktligzdu adapteri, lai to varētu izmantot jebkur pasaulē! USB-C paplašināšanas ports pieņem strāvu, lai jūs varētu uzlādēt akumulatoru no pārnēsājamiem akumulatoru komplektiem, mobilā tālruņa lādētāja vai pat klēpjdatora! Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K piedāvā plašu elastīgu jaudas iespēju klāstu, lai jūs varētu fotografēt visu dienu!

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K ietver pilnu DaVinci Resolve Studio versiju, kas ir pilnīgs pēcapstrādes risinājums. Jūs iegūstat pasaulē vismodernāko risinājumu, kas apvieno profesionālu rediģēšanu, krāsu korekciju, audio ierakstus un vizuālos efektus vienā programmatūras rīkā! DaVinci Resolve tiek izmantots, lai pabeigtu vairāk Holivudas mākslas filmu nekā jebkurš cits risinājums, tāpēc jūs iegūsit labākos iespējamos pēcapstrādes rīkus, lai rediģētu vietējo video no savas kameras un saglabātu visu kvalitāti. Neatkarīgi no tā, vai strādājat ar lielākajām Holivudas mākslas filmām, epizodiskiem televīzijas iestudējumiem, mūzikas videoklipiem, reklāmām vai pat jaunākajām YouTube filmām, DaVinci Resolve Studio nodrošina pilnīgi bezzudumu darbplūsmu vietējās rediģēšanai, krāsu korekcijai, efektiem, audio un piegādei, lai jūsu video vienmēr izskatās pēc iespējas labāks!

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

Revolucionāri jaunā Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K ir kamera, kuru jūs esat prasījis! Tam ir pilnīgi jauns rokas dizains, kas nodrošina jaunāko uzlaboto digitālo filmu tehnoloģiju jūsu plaukstā! Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K ir 4/3 izmēra sensors, 13 dinamiskā diapazona pieturas un dubultā sākotnējā ISO līdz 25 600. Tas nozīmē, ka jūs iegūstat satriecošus HDR attēlus un neticamu veiktspēju vājā apgaismojumā! Ārējās vadības ierīces nodrošina ātru piekļuvi svarīgākajām izklaidēm funkcijas, savukārt lielais 5 collu skārienekrāns ļauj ērti kadrēt kadrus, precīzi fokusēt un mainīt kameras iestatījumus. Attēli tiek ierakstīti standarta SD/UHS-II vai CFast 2.0 kartēs RAW un ProRes formātā ar ātrumu līdz 120 kadriem sekundē! Turklāt Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K ir MFT objektīva stiprinājums, iebūvēti mikrofoni, mini XLR ieeja, pilna izmēra HDMI, 3D LUT atbalsts, Bluetooth, USB-C paplašināšanas ports un daudz kas cits!

Pārnēsājams, izdevīgs un profesionāls
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K nodrošina jums nepieciešamās profesionālās funkcijas — pārnēsājamā un pieņemamā dizainā, ko var izmantot jebkur. Tas ir lieliski piemērots neatkarīgu filmu un dokumentālo filmu, modes šovu, ceļojumu emuāru, tīmekļa video, kāzu, korporatīvo video, sporta un citu filmu uzņemšanai. Neticamā attēla kvalitāte, uzlabotā Blackmagic Design krāsu zinātne un RAW ierakstīšanas funkcijas ļauj uzņemt attēlus, kas konkurē ar profesionālajām digitālo filmu kamerām, kas maksā desmitiem tūkstošu vairāk. Tas nozīmē, ka iegūstat vajadzīgo attēla kvalitāti, lai nevainojami sajauktu Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K uzņemtos materiālus ar cita veida kamerām, ko izmanto augstākās klases Holivudas mākslas filmās un epizodiskos televīzijas šovos!

Elegants moderns dizains< /strong>
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K pārnēsājamais dizains nodrošina neticamu mobilitāti, nezaudējot funkcijas. Ļoti kompaktajam formas faktoram ir ar oglekļa šķiedru pastiprināts kompozītmateriāla korpuss, kas padara to īpaši izturīgu un vieglu, lai jūs to varētu ņemt līdzi jebkur. Jūs iegūstat īpaši spilgtu 5 collu ekrānu, 4 iebūvētus mikrofonus, iebūvētus ierakstītājus un ārējās pogas un ciparnīcas, kas nodrošina ātru piekļuvi svarīgākajām funkcijām. Tas nozīmē, ka varat ātri pārbaudīt kadrēšanu un fokusu, tvert audio un ierakstīt failus, neņemot līdzi papildu monitorus, mikrofonus, ierakstītājus un kabeļus. Jūs saņemat arī daudz stiprinājuma punktu, mini XLR ieeju ar fantoma jaudu, Bluetooth vadību un daudz ko citu. Ar Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K jūs iegūstat pilnībā aprīkotu portatīvo digitālo filmu kameru, kas ir elastīga un paplašināma!

4K digitālās filmas sensors
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K piedāvā pilnu funkciju. 4/3 izmēra sensors, kas nodrošina 4096 x 2160 izšķirtspēju ar neticamu 13 soļu dinamisko diapazonu patiesai digitālās filmas kvalitātei. Tā kā 4/3 sensors ir pilnā izmērā, tas samazina apgriešanas koeficientu, nodrošinot plašāku redzes lauku. Tam ir arī divkāršs dabiskais ISO līdz pat 25 600, lai jūs iegūtu neticamu veiktspēju vājā apgaismojumā! Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K var ierakstīt līdz 60 kadriem sekundē 4K un līdz pat 120 kadriem sekundē logiem HD. Kamerai ir ceturtās paaudzes Blackmagic Design krāsu zinātne ar filmu, video un paplašinātiem video režīmiem. Jaunais paplašinātais režīms sniedz jums filmas platuma grādus ar video ērtībām, lai jūs iegūtu izcilus attēlus, neveicot lielu darbu pēcapstrādes laikā!

MFT objektīva stiprinājums
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K izmanto to pašu MFT (Micro Four Thirds) objektīva stiprinājumu kā oriģinālajai Pocket Cinema Camera, lai jūs varētu izmantot jau esošos objektīvus! MFT objektīva stiprinājums tika izstrādāts īpaši mazākiem kameru korpusiem ar īsāku atloka fokusa attālumu. Tas nozīmē, ka varat iegūt augstas kvalitātes profesionālās lēcas, kas ir daudz mazākas nekā jebkad agrāk! MFT stiprinājums ir ārkārtīgi elastīgs un ļauj izmantot dažādus objektīva adapterus. Varat iegūt adapterus PL, C, EF un citiem, lai varētu izmantot tādu ražotāju objektīvus kā Canon, Nikon, Pentax, Leica un pat Panavision!

Ierakstīšanas datu nesēji
Kad runa ir par ierakstīšanu, Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K piedāvā 3 veidu multivides, no kurām izvēlēties. Attēlus var ierakstīt standarta SD kartēs, ātrākās UHS-II kartēs vai CFast 2.0 kartēs. Augstas izšķirtspējas video var ierakstīt, izmantojot parastās lētas SD kartes. Augstākas veiktspējas UHS-II kartes var izmantot, lai ierakstītu Ultra HD ar ProRes ar ātrumu līdz 60 kadriem sekundē un RAW ar ātrumu līdz 30 kadriem sekundē. CFast kartes var ierakstīt 12 bitu RAW ar visiem atbalstītajiem kadru nomaiņas ātrumiem. Lai iegūtu ilgāku ierakstīšanas laiku, varat arī ierakstīt tieši ārējā SSD vai zibatmiņas diskā, izmantojot iebūvēto USB-C paplašināšanas portu! Pats labākais, ka nav nekā patentēta. Faili darbosies ar visu profesionālo pēcapstrādes programmatūru. Varat pat ievietot multivides kartes savā datorā un sākt rediģēt tieši no tām, izmantojot komplektācijā iekļauto DaVinci Resolve Studio programmatūru!

Paplašināšanas ports
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K ir aprīkots ar novatorisks ātrgaitas USB-C paplašināšanas ports. USB-C ir ātrs, elastīgs un pat nodrošina jaudu, tāpēc tas ātri kļūst par standartu visos mūsdienu datoros un ierīcēs. Lielais USB-C joslas platums ļauj pievienot ārējos piederumus, piemēram, zibatmiņas diskus un SSD, lai ievērojami ilgāku ierakstīšanas laiku. Tas var būt svarīgi, uzņemot augstas kvalitātes bezzudumu 12 bitu RAW vai pat augstu kadru nomaiņas ātrumu 60 kadri sekundē 4K. Pats labākais – kad esat pabeidzis filmēšanu, varat izmantot to pašu disku rediģēšanai un pēcapstrādei!

Blackmagic OS
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K izmanto to pašu Blackmagic. OS kā URSA Mini. Tas nozīmē, ka jūs iegūstat pasaulē vismodernāko kameru operētājsistēmu un daudzas no tām pašām profesionālajām funkcijām, kas atrodamas lielākās kamerās! Ja jūs tikko sākat darbu, varat uzzināt, kā izmantot Pocket Cinema Camera 4K jau šodien un pāriet uz URSA Mini, kad esat gatavs! Ja jau izmantojat URSA Mini, nekas jauns nav jāapgūst! Jūs iegūstat modernu skārienekrāna saskarni, kas izmanto vienkāršus pieskārienu un vilkšanas žestus, lai pielāgotu iestatījumus, pievienotu metadatus un skatītu ieraksta statusu. Blackmagic OS sniedz jums neticami kontrolēt uzlabotās kameras funkcijas, tostarp 3D LUT gan ierakstīšanai, gan uzraudzībai, HDR izvadi, izmantojot HDMI, metadatu ievadi, pielāgotus sākotnējos iestatījumus, paplašināto video formātu, Bluetooth tālvadības pulti, ārējo laika kodu no audio ieejas, RAW ierakstīšanu un daudz ko citu. !

Īpaši liels skārienekrāns
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K aizmugurē ir īpaši spilgts, liels 5 collu skārienekrāns. Tas atvieglo kadru kadrēšanu un precīzu fokusu, neņemot līdzi ārēju monitoru vai skatu meklētāju! Jūs saņemat tādas pašas izvēlnes un interfeisu kā URSA Mini kamerās, tostarp ekrāna pārklājumus ierakstīšanas parametriem, statusam, histogrammai, fokusa un maksimuma indikatoriem un atskaņošanas vadīklām. Turklāt varat lietot 3D LUT, lai varētu pārraudzīt kadru ar vēlamo krāsu un izskatu. Jūs varat ne tikai izmantot 3D LUT pārraudzībai, bet to pat var iekļaut ierakstītajā kadrā. Netālu no ekrāna ir pat skaļrunis, kas ļauj ērti ātri atskaņot un pārskatīt kadrus uzņemšanas laukumā!

Profesionāla audio
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K nodrošina profesionālu darbību. augstas precizitātes audio ieraksts, lai jums nebūtu jānēsā līdzi atsevišķs skaņas ierakstītājs! Kamerai ir mini XLR ieeja ar 48 voltu fantoma barošanu, lai savienotu profesionālus mikrofonus, piemēram, atloka mikrofonus un stieņus. Ir arī iebūvēti mikrofoni ar īpaši zemu trokšņa līmeni, lai jūs varētu uzņemt lielisku skaņu uz vietas! Ir pat 3,5 mm stereo audio ligzda, lai jūs varētu izmantot dažāda veida videokameru mikrofonus.

Papildu savienojumi
Lai gan Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K tā ir maza un pārnēsājama ir iebūvēts pilna izmēra HDMI savienotājs! Jūs saņemat atbalstu tādām uzlabotajām funkcijām kā HDR izvade un tīra 10 bitu izvade ar ekrāna pārklājumiem, kas parāda pilnu kameras statusu, padarot to ideāli piemērotu uzraudzībai. Ir arī mini XLR savienojums ar 48 voltu fantoma strāvu profesionālu mikrofonu pievienošanai, 3,5 mm videokameras stila mikrofona ieeja un profesionāls bloķēšanas līdzstrāvas savienotājs!

Elastīgas barošanas iespējas< br>Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K izmanto standarta noņemamās LP-E6 tipa baterijas. Jūs saņemat arī bloķējošu līdzstrāvas savienotāju, lai to nevarētu nejauši atvienot uzņemšanas laikā. Iekļauto 110–220 voltu spraudņu komplektu var izmantot, lai vienlaikus darbinātu kameru un uzlādētu LP-E6 akumulatoru. Turklāt tajā ir iekļauti starptautiskie kontaktligzdu adapteri, lai to varētu izmantot jebkur pasaulē! USB-C paplašināšanas ports pieņem strāvu, lai jūs varētu uzlādēt akumulatoru no pārnēsājamiem akumulatoru komplektiem, mobilā tālruņa lādētāja vai pat klēpjdatora! Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K piedāvā plašu elastīgu jaudas iespēju klāstu, lai jūs varētu fotografēt visu dienu!

Ietver DaVinci Resolve Studio
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K ietver DaVinci Resolve Studio pilna versija, kas ir pilnīgs pēcapstrādes risinājums. Jūs iegūstat pasaulē vismodernāko risinājumu, kas apvieno profesionālu rediģēšanu, krāsu korekciju, audio ierakstus un vizuālos efektus vienā programmatūras rīkā! DaVinci Resolve tiek izmantots, lai pabeigtu vairāk Holivudas mākslas filmu nekā jebkurš cits risinājums, tāpēc jūs iegūsit labākos iespējamos pēcapstrādes rīkus, lai rediģētu vietējo video no savas kameras un saglabātu visu kvalitāti. Neatkarīgi no tā, vai strādājat ar lielākajām Holivudas mākslas filmām, epizodiskiem televīzijas iestudējumiem, mūzikas videoklipiem, reklāmām vai pat jaunākajām YouTube filmām, DaVinci Resolve Studio nodrošina pilnīgi bezzudumu darbplūsmu vietējās rediģēšanai, krāsu korekcijai, efektiem, audio un piegādei, lai jūsu video vienmēr izskatās pēc iespējas labāks!

Piegādes saturs:
• Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K
• Objektīva torņa putekļu vāciņš
• 30 W barošanas avots ar bloķēšanu savienotājs un starptautiskie adapteri
• SD karte ar programmatūru un rokasgrāmatu
• Sveiciena karte
• DaVinci Resolve Studio ar aktivizācijas atslēgu

Specifikācijas

Efektīvais sensora izmērs18,96 mm x 10 mm (četras trešdaļas)
Lēcas stiprinājumsAktīvā MFT mount
Objektīva vadībaIris, fokuss un tālummaiņa uz atbalstītajiem objektīviem
Dinamiskais diapazons13 pieturas
Uzņemšanas izšķirtspējas4096 x 2160 (4K DCI), 3840 x 2160 (Ultra HD), 1920 x 1080 (HD)
Kadru nomaiņas ātrumsMaksimālais sensora kadru ātrums ir atkarīgs no izšķirtspējas un atlasītā kodeka. Tiek atbalstīts projekta kadru nomaiņas ātrums 23,98, 24, 25, 29,97, 30, 50, 59,94 un 60 kadri sekundē
Ātruma kadru ātrums līdz 60 kadriem/s 4K DCI, 120 kadri/s HD logā.
FokusētFokusa poga ieslēdz maksimumu, ir pieejams automātiskais fokuss, izmantojot saderīgus objektīvus
Savienojumi
Kopējā video izvade1 x A tipa HDMI
Analogās audio ieejas1 x mini ​​XLR analogais pārslēdzams starp mikrofonu ar fantoma barošanas atbalstu un līnijas līmeni (līdz +14 dBu)
1 x 3,5 mm stereo ieeja. Var izmantot arī laika koda ievadīšanai
Analogās audio izejas1 x 3,5 mm austiņu ligzda
Datora saskarneUSB Type-C ārējā diska ierakstīšanai, programmatūras atjauninājumiem un multivides lejupielādei
Standarti
HD video standarti1080p23.98, 1080p24, 1080p25, 1080p29.97, 1080p30, 1080p50, 1080p59.94, 1080p60
Ultra HD video standarti2160p23.98, 2160p24, 2160p25, 2160p29.97, 2160p30, 2160p50, 2160p59.94, 2160p60
4K DCI standarti4KDCIp23.98, 4KDCIp24, 4KDCIp25, 4KDCIp29.97, 4KDCIp30, 4KDCIp50, 4KDCIp59.94, 4KDCIp60
Multivide1 x CFast un 1 x SD USH-II kartes slots CinemaDNG Raw un ProRes ierakstīšanai. Faktiskais atbalstītais kodeks un kadru nomaiņas ātrums ir atkarīgs no multivides.
Multivides formātsVar formatēt kartes uz ExFAT operētājsistēmai Windows un Mac vai HFS+ operētājsistēmai Mac (failu sistēmas).
Atbalstītie kodekiCinemaDNG RAW, CinemaDNG RAW 3:1, CinemaDNG RAW 4:1, ProRes 422 HQ QuickTime, ProRes 422 QuickTime, ProRes 422 LT QuickTime, ProRes 422 starpniekserveris QuickTime.Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

Revolucionāri jaunā Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K ir kamera, kuru jau esat prasījis priekš! Tam ir pilnīgi jauns rokas dizains, kas nodrošina jaunāko uzlaboto digitālo filmu tehnoloģiju jūsu plaukstā! Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K ir 4/3 izmēra sensors, 13 dinamiskā diapazona pieturas un dubultā sākotnējā ISO līdz 25 600. Tas nozīmē, ka jūs iegūstat satriecošus HDR attēlus un neticamu veiktspēju vājā apgaismojumā! Ārējās vadības ierīces nodrošina ātru piekļuvi galvenajām funkcijām, savukārt lielais 5 collu skārienekrāns ļauj ērti kadrēt kadrus, precīzi fokusēt un mainīt kameras iestatījumus. Attēli tiek ierakstīti standarta SD/UHS-II vai CFast 2.0 kartēs RAW un ProRes formātā ar ātrumu līdz 120 kadriem sekundē! Turklāt Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K ir MFT objektīva stiprinājums, iebūvēti mikrofoni, mini XLR ieeja, pilna izmēra HDMI, 3D LUT atbalsts, Bluetooth, USB-C paplašināšanas ports un daudz kas cits!

Pārnēsājams, izdevīgs un profesionāls
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K nodrošina jums nepieciešamās profesionālās funkcijas — pārnēsājamā un pieņemamā dizainā, ko var izmantot jebkur. Tas ir lieliski piemērots neatkarīgu filmu un dokumentālo filmu, modes šovu, ceļojumu emuāru, tīmekļa video, kāzu, korporatīvo video, sporta un citu filmu uzņemšanai. Neticamā attēla kvalitāte, uzlabotā Blackmagic Design krāsu zinātne un RAW ierakstīšanas funkcijas ļauj uzņemt attēlus, kas konkurē ar profesionālajām digitālo filmu kamerām, kas maksā desmitiem tūkstošu vairāk. Tas nozīmē, ka iegūstat vajadzīgo attēla kvalitāti, lai nevainojami sajauktu Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K uzņemtos materiālus ar cita veida kamerām, ko izmanto augstākās klases Holivudas mākslas filmās un epizodiskos televīzijas šovos!

Elegants moderns dizains< /strong>
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K pārnēsājamais dizains nodrošina neticamu mobilitāti, nezaudējot funkcijas. Ļoti kompaktajam formas faktoram ir ar oglekļa šķiedru pastiprināts kompozītmateriāla korpuss, kas padara to īpaši izturīgu un vieglu, lai jūs to varētu ņemt līdzi jebkur. Jūs iegūstat īpaši spilgtu 5 collu ekrānu, 4 iebūvētus mikrofonus, iebūvētus ierakstītājus un ārējās pogas un ciparnīcas, kas nodrošina ātru piekļuvi svarīgākajām funkcijām. Tas nozīmē, ka varat ātri pārbaudīt kadrēšanu un fokusu, tvert audio un ierakstīt failus bez vajadzīgās piekļuvesvar nēsāt līdzi papildu monitorus, mikrofonus, ierakstītājus un kabeļus. Jūs saņemat arī daudz stiprinājuma punktu, mini XLR ieeju ar fantoma jaudu, Bluetooth vadību un daudz ko citu. Ar Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K jūs iegūstat pilnībā aprīkotu portatīvo digitālo filmu kameru, kas ir elastīga un paplašināma!

4K digitālās filmas sensors
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K piedāvā pilnu funkciju. 4/3 izmēra sensors, kas nodrošina 4096 x 2160 izšķirtspēju ar neticamu 13 soļu dinamisko diapazonu patiesai digitālās filmas kvalitātei. Tā kā 4/3 sensors ir pilnā izmērā, tas samazina apgriešanas koeficientu, nodrošinot plašāku redzes lauku. Tam ir arī divkāršs dabiskais ISO līdz pat 25 600, lai jūs iegūtu neticamu veiktspēju vājā apgaismojumā! Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K var ierakstīt līdz 60 kadriem sekundē 4K un līdz pat 120 kadriem sekundē logiem HD. Kamerai ir ceturtās paaudzes Blackmagic Design krāsu zinātne ar filmu, video un paplašinātiem video režīmiem. Jaunais paplašinātais režīms sniedz jums filmas platuma grādus ar video ērtībām, lai jūs iegūtu izcilus attēlus, neveicot lielu darbu pēcapstrādes laikā!

MFT objektīva stiprinājums
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K izmanto to pašu MFT (Micro Four Thirds) objektīva stiprinājumu kā oriģinālajai Pocket Cinema Camera, lai jūs varētu izmantot jau esošos objektīvus! MFT objektīva stiprinājums tika izstrādāts īpaši mazākiem kameru korpusiem ar īsāku atloka fokusa attālumu. Tas nozīmē, ka varat iegūt augstas kvalitātes profesionālās lēcas, kas ir daudz mazākas nekā jebkad agrāk! MFT stiprinājums ir ārkārtīgi elastīgs un ļauj izmantot dažādus objektīva adapterus. Varat iegūt adapterus PL, C, EF un citiem, lai varētu izmantot tādu ražotāju objektīvus kā Canon, Nikon, Pentax, Leica un pat Panavision!

Ierakstīšanas datu nesēji
Kad runa ir par ierakstīšanu, Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K piedāvā 3 veidu multivides, no kurām izvēlēties. Attēlus var ierakstīt standarta SD kartēs, ātrākās UHS-II kartēs vai CFast 2.0 kartēs. Augstas izšķirtspējas video var ierakstīt, izmantojot parastās lētas SD kartes. Augstākas veiktspējas UHS-II kartes var izmantot, lai ierakstītu Ultra HD ar ProRes ar ātrumu līdz 60 kadriem sekundē un RAW ar ātrumu līdz 30 kadriem sekundē. CFast kartes var ierakstīt 12 bitu RAW ar visiem atbalstītajiem kadru nomaiņas ātrumiem. Lai iegūtu ilgāku ierakstīšanas laiku, varat arī ierakstīt tieši ārējā SSD vai zibatmiņas diskā, izmantojot iebūvēto USB-C paplašināšanas portu! Pats labākais, ka nav nekā patentēta. Faili darbosies ar visu profesionālo pēcapstrādes programmatūru. Varat pat ievietot multivides kartes savā datorā un sākt rediģēt tieši no tām, izmantojot komplektācijā iekļauto DaVinci Resolve Studio programmatūru!

Paplašināšanas ports
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K ir aprīkots ar novatorisks ātrgaitas USB-C paplašināšanas ports. USB-C ir ātrs, elastīgs un pat nodrošina jaudu, tāpēc tas ātri kļūst par standartu visos mūsdienu datoros un ierīcēs. Lielais USB-C joslas platums ļauj pievienot ārējos piederumus, piemēram, zibatmiņas diskus un SSD, lai ievērojami ilgāku ierakstīšanas laiku. Tas var būt svarīgi, uzņemot augstas kvalitātes bezzudumu 12 bitu RAW vai pat augstu kadru ātrumu 60 kadri sekundē 4K. Pats labākais – kad esat pabeidzis filmēšanu, varat izmantot to pašu disku rediģēšanai un pēcapstrādei!

Blackmagic OS
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K izmanto to pašu Blackmagic. OS kā URSA Mini. Tas nozīmē, ka jūs iegūstat pasaulē vismodernāko kameru operētājsistēmu un daudzas no tām pašām profesionālajām funkcijām, kas atrodamas lielākās kamerās! Ja jūs tikko sākat darbu, varat uzzināt, kā izmantot Pocket Cinema Camera 4K jau šodien un pāriet uz URSA Mini, kad esat gatavs! Ja jau izmantojat URSA Mini, nekas jauns nav jāapgūst! Jūs iegūstat modernu skārienekrāna saskarni, kas izmanto vienkāršus pieskārienu un vilkšanas žestus, lai pielāgotu iestatījumus, pievienotu metadatus un skatītu ieraksta statusu. Blackmagic OS sniedz jums neticami kontrolēt uzlabotās kameras funkcijas, tostarp 3D LUT gan ierakstīšanai, gan uzraudzībai, HDR izvadi, izmantojot HDMI, metadatu ievadi, pielāgotus sākotnējos iestatījumus, paplašināto video formātu, Bluetooth tālvadības pulti, ārējo laika kodu no audio ieejas, RAW ierakstīšanu un daudz ko citu. !

Īpaši liels skārienekrāns
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K aizmugurē ir īpaši spilgts, liels 5 collu skārienekrāns. Tas atvieglo kadru kadrēšanu un precīzu fokusu, neņemot līdzi ārēju monitoru vai skatu meklētāju! Jūs saņemat tādas pašas izvēlnes un interfeisu kā URSA Mini kamerās, tostarp ekrāna pārklājumus ierakstīšanas parametriem, statusam, histogrammai, fokusa un maksimuma indikatoriem un atskaņošanas vadīklām. Turklāt varat lietot 3D LUT, lai varētu pārraudzīt kadru ar vēlamo krāsu un izskatu. Jūs varat ne tikai izmantot 3D LUT pārraudzībai, bet to pat var iekļaut ierakstītajā kadrā. Netālu no ekrāna ir pat skaļrunis, kas ļauj ērti ātri atskaņot un pārskatīt uzņemtos kadrus!

Profesionāla audio
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K nodrošina profesionālu augstas precizitātes audio ierakstīšanu, tāpēc jums nav jānēsā līdzi atsevišķs skaņas ierakstītājs! Kamerai ir mini XLR ieeja ar 48 voltu fantoma barošanu, lai savienotu profesionālus mikrofonus, piemēram, atloka mikrofonus un stieņus. Ir arī iebūvēti mikrofoni ar īpaši zemu trokšņa līmeni, lai jūs varētu uzņemt lielisku skaņu uz vietas! Ir pat 3,5 mm stereo audio ligzda, lai jūs varētu izmantot dažāda veida videokameru mikrofonus.

Papildu savienojumi
Lai gan Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K tā ir maza un pārnēsājama ir iebūvēts pilna izmēra HDMI savienotājs! Jūs saņemat atbalstu tādām uzlabotajām funkcijām kā HDR izvade un tīra 10 bitu izvade ar ekrāna pārklājumiem, kas parāda pilnu kameras statusu, padarot to ideāli piemērotu uzraudzībai. Ir arī mini XLR savienojums ar 48 voltu fantoma strāvu profesionālu mikrofonu pievienošanai, 3,5 mm videokameras stila mikrofona ieeja un profesionāls bloķēšanas līdzstrāvas savienotājs!

Elastīgas barošanas iespējas< br>Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K izmanto standarta noņemamās LP-E6 tipa baterijas. Jūs saņemat arī bloķējošu līdzstrāvas savienotāju, lai to nevarētu nejauši atvienot uzņemšanas laikā. Iekļauto 110–220 voltu spraudņu komplektu var izmantot, lai vienlaikus darbinātu kameru un uzlādētu LP-E6 akumulatoru. Turklāt tajā ir iekļauti starptautiskie kontaktligzdu adapteri, lai to varētu izmantot jebkur pasaulē! USB-C paplašināšanas ports pieņem strāvu, lai jūs varētu uzlādēt akumulatoru no pārnēsājamiem akumulatoru komplektiem, mobilā tālruņa lādētāja vai pat klēpjdatora! Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K piedāvā plašu elastīgu jaudas iespēju klāstu, lai jūs varētu fotografēt visu dienu!

Ietver DaVinci Resolve Studio
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K ietver DaVinci Resolve Studio pilna versija, kas ir pilnīgs pēcapstrādes risinājums. Jūs iegūstat pasaulē vismodernāko risinājumu, kas apvieno profesionālu rediģēšanu, krāsu korekciju, audio ierakstus un vizuālos efektus vienā programmatūras rīkā! DaVinci Resolve tiek izmantots, lai pabeigtu vairāk Holivudas mākslas filmu nekā jebkurš cits risinājums, tāpēc jūs iegūsit labākos iespējamos pēcapstrādes rīkus, lai rediģētu vietējo video no savas kameras un saglabātu visu kvalitāti. Neatkarīgi no tā, vai strādājat ar lielākajām Holivudas mākslas filmām, epizodiskiem televīzijas iestudējumiem, mūzikas videoklipiem, reklāmām vai pat jaunākajām YouTube filmām, DaVinci Resolve Studio nodrošina pilnīgi bezzudumu darbplūsmu vietējās rediģēšanai, krāsu korekcijai, efektiem, audio un piegādei, lai jūsu video vienmēr izskatās pēc iespējas labāks!

Piegādes saturs:
• Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K
• Objektīva torņa putekļu vāciņš
• 30 W barošanas avots ar bloķēšanu savienotājs un starptautiskie adapteri
• SD karte ar programmatūru un rokasgrāmatu
• Sveiciena karte
• DaVinci Resolve Studio ar aktivizācijas atslēgu

Specifikācijas

Efektīvais sensora izmērs18,96 mm x 10 mm (četras trešdaļas)Lēcas stiprinājumsAktīvs MFT stiprinājumsObjektīva vadībaIris, fokuss un tālummaiņa uz atbalstītajiem objektīviemDinamisks diapazons13 pieturasŠaušanas izšķirtspējas4096 x 2160 (4K DCI), 3840 x 2160 (Ultra HD), 1920 x 1080 (HD)Kadru nomaiņas ātrumsMaksimālais sensora kadru ātrums ir atkarīgs no izšķirtspējas un atlasītā kodeka. Tiek atbalstīts projekta kadru nomaiņas ātrums 23,98, 24, 25, 29,97, 30, 50, 59,94 un 60 kadri sekundēĀtruma kadru ātrums līdz 60 kadriem/s 4K DCI, 120 kadri/s HD logā.FokussFokusa poga ieslēdz maksimumu, ir pieejams automātiskais fokuss, izmantojot saderīgus objektīvusSavienojumiKopējā video izvade1 x HD A tipsAnalogās audio ieejas1 x mini XLR analogais pārslēdzams starp mikrofonu ar fantoma barošanas atbalstu un līnijas līmeni (līdz +14 dBu)1 x 3,5 mm stereo ieeja. Var izmantot arī laika koda ievadīšanaiAnalogās audio izejas1 x 3,5 mm austiņu ligzdaDatora saskarneC tips USB ierakstīšanai ārējā diskā, programmatūras atjauninājumiem un multivides lejupielādeiStandartiHD video standarti1080p23.98, 1080p24, 1080p25, 1080p29.97, 1080p30, 1080p50, 1080p59.94, 1080p60Ultra HD video standarti2160p23.98, 2160p24, 2160p25, 2160p29.97, 2160p30, 2160p50, 2160p59.94, 2160p604K DCI standarti4KDCIp23.98, 4KDCIp24, 4KDCIp25, 4KDCIp29.97, 4KDCIp30, 4KDCIp50, 4KDCIp59.94, 4KDCIp60Multivide1 x CFast un 1 x SD USH-II kartes slots CinemaDNG Raw un ProRes ierakstīšanai. Faktiskais atbalstītais kodeks un kadru nomaiņas ātrums ir atkarīgs no multivides.Multivides formātsVar formatēt kartes uz ExFAT operētājsistēmai Windows un Mac vai HFS+ operētājsistēmai Mac (failu sistēmas).Atbalstītie kodekiBlackmagic RAW, ProRes 422 HQ QuickTime, ProRes 422 QuickTime, ProRes 422 LT QuickTime, ProRes 422 starpniekserveris QuickTime.

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

Revolucionāri jaunā Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K ir kamera, pēc kuras esat prasījis! Tam ir pilnīgi jauns rokas dizains, kas nodrošina jaunāko uzlaboto digitālo filmu tehnoloģiju jūsu plaukstā! Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K ir 4/3 izmēra sensors, 13 dinamiskā diapazona pieturas un dubultā sākotnējā ISO līdz 25 600. Tas nozīmē, ka jūs iegūstat satriecošus HDR attēlus un neticamu veiktspēju vājā apgaismojumā! Ārējās vadības ierīces nodrošina ātru piekļuvi galvenajām funkcijām, savukārt lielais 5 collu skārienekrāns ļauj ērti kadrēt kadrus, precīzi fokusēt un mainīt kameras iestatījumus. Attēli tiek ierakstīti standarta SD/UHS-II vai CFast 2.0 kartēs RAW un ProRes formātā ar ātrumu līdz 120 kadriem sekundē! Turklāt Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K ir MFT objektīva stiprinājums, iebūvēti mikrofoni, mini XLR ieeja, pilna izmēra HDMI, 3D LUT atbalsts, Bluetooth, USB-C paplašināšanas ports un daudz kas cits!

Pārnēsājams, izdevīgs un profesionāls
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K nodrošina jums nepieciešamās profesionālās funkcijas — pārnēsājamā un pieņemamā dizainā, ko var izmantot jebkur. Tas ir lieliski piemērots neatkarīgu filmu un dokumentālo filmu, modes šovu, ceļojumu emuāru, tīmekļa video, kāzu, korporatīvo video, sporta un citu filmu uzņemšanai. Neticamā attēla kvalitāte, uzlabotā Blackmagic Design krāsu zinātne un RAW ierakstīšanas funkcijas ļauj uzņemt attēlus, kas konkurē ar profesionālajām digitālo filmu kamerām, kas maksā desmitiem tūkstošu vairāk. Tas nozīmē, ka iegūstat vajadzīgo attēla kvalitāti, lai nevainojami sajauktu Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K uzņemtos materiālus ar cita veida kamerām, ko izmanto augstākās klases Holivudas mākslas filmās un epizodiskos televīzijas šovos!

Elegants moderns dizains< /strong>
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K pārnēsājamais dizains nodrošina neticamu mobilitāti, nezaudējot funkcijas. Ļoti kompaktajam formas faktoram ir ar oglekļa šķiedru pastiprināts kompozītmateriāla korpuss, kas padara to īpaši izturīgu un vieglu, lai jūs to varētu ņemt līdzi jebkur. Jūs iegūstat īpaši spilgtu 5 collu ekrānu, 4 iebūvētus mikrofonus, iebūvētus ierakstītājus un ārējās pogas un ciparnīcas, kas nodrošina ātru piekļuvi svarīgākajām funkcijām. Tas nozīmē, ka varat ātri pārbaudīt kadrēšanu un fokusu, tvert audio un ierakstīt failus, neņemot līdzi papildu monitorus, mikrofonus, ierakstītājus un kabeļus. Jūs saņemat arī daudz stiprinājuma punktu, mini XLR ieeju ar fantoma jaudu, Bluetooth vadību un daudz ko citu. Ar Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K jūs iegūstat pilnībā aprīkotu portatīvo digitālo filmu kameru, kas ir elastīga un paplašināma!

4K digitālās filmas sensors
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K piedāvā pilnu funkciju. 4/3 izmēra sensors, kas nodrošina 4096 x 2160 izšķirtspēju ar neticamu 13 soļu dinamisko diapazonu patiesai digitālās filmas kvalitātei. Tā kā 4/3 sensors ir pilnā izmērā, tas samazina apgriešanas koeficientu, nodrošinot plašāku redzes lauku. Tam ir arī divkāršs dabiskais ISO līdz pat 25 600, lai jūs iegūtu neticamu veiktspēju vājā apgaismojumā! Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K var ierakstīt līdz 60 kadriem sekundē 4K un līdz pat 120 kadriem sekundē logiem HD. Kamerai ir ceturtās paaudzes Blackmagic Design krāsu zinātne ar filmu, video un paplašinātiem video režīmiem. Jaunais paplašinātais režīms sniedz jums filmas platuma grādus ar video ērtībām, lai jūs iegūtu izcilus attēlus, neveicot lielu darbu pēcapstrādes laikā!

MFT objektīva stiprinājums
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K izmanto to pašu MFT (Micro Four Thirds) objektīva stiprinājumu kā oriģinālajai Pocket Cinema Camera, lai jūs varētu izmantot jau esošos objektīvus! MFT objektīva stiprinājums tika izstrādāts īpaši mazākiem kameru korpusiem ar īsāku atloka fokusa attālumu. Tas nozīmē, ka varat iegūt augstas kvalitātes profesionālās lēcas, kas ir daudz mazākas nekā jebkad agrāk! MFT stiprinājums ir ārkārtīgi elastīgs un ļauj izmantot dažādus objektīva adapterus. Varat iegūt adapterus PL, C, EF un citiem, lai varētu izmantot tādu ražotāju objektīvus kā Canon, Nikon, Pentax, Leica un pat Panavision!

Ierakstīšanas datu nesēji
Kad runa ir par ierakstīšanu, Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K piedāvā 3 veidu multivides, no kurām izvēlēties. Attēlus var ierakstīt standarta SD kartēs, ātrākās UHS-II kartēs vai CFast 2.0 kartēs. Augstas izšķirtspējas video var ierakstīt, izmantojot parastās lētas SD kartes. Augstākas veiktspējas UHS-II kartes var izmantot, lai ierakstītu Ultra HD ar ProRes ar ātrumu līdz 60 kadriem sekundē un RAW ar ātrumu līdz 30 kadriem sekundē. CFast kartes var ierakstīt 12 bitu RAW ar visiem atbalstītajiem kadru nomaiņas ātrumiem. Lai iegūtu ilgāku ierakstīšanas laiku, varat arī ierakstīt tiešiuz ārējo SSD vai zibatmiņas disku, izmantojot iebūvēto USB-C paplašināšanas portu! Pats labākais, ka nav nekā patentēta. Faili darbosies ar visu profesionālo pēcapstrādes programmatūru. Varat pat ievietot multivides kartes savā datorā un sākt rediģēt tieši no tām, izmantojot komplektācijā iekļauto DaVinci Resolve Studio programmatūru!

Paplašināšanas ports
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K ir aprīkots ar novatorisks ātrgaitas USB-C paplašināšanas ports. USB-C ir ātrs, elastīgs un pat nodrošina jaudu, tāpēc tas ātri kļūst par standartu visos mūsdienu datoros un ierīcēs. Lielais USB-C joslas platums ļauj pievienot ārējos piederumus, piemēram, zibatmiņas diskus un SSD, lai ievērojami ilgāku ierakstīšanas laiku. Tas var būt svarīgi, uzņemot augstas kvalitātes bezzudumu 12 bitu RAW vai pat augstu kadru ātrumu 60 kadri sekundē 4K. Pats labākais – kad esat pabeidzis filmēšanu, varat izmantot to pašu disku rediģēšanai un pēcapstrādei!

Blackmagic OS
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K izmanto to pašu Blackmagic. OS kā URSA Mini. Tas nozīmē, ka jūs iegūstat pasaulē vismodernāko kameru operētājsistēmu un daudzas no tām pašām profesionālajām funkcijām, kas atrodamas lielākās kamerās! Ja jūs tikko sākat darbu, varat uzzināt, kā izmantot Pocket Cinema Camera 4K jau šodien un pāriet uz URSA Mini, kad esat gatavs! Ja jau izmantojat URSA Mini, nekas jauns nav jāapgūst! Jūs iegūstat modernu skārienekrāna saskarni, kas izmanto vienkāršus pieskārienu un vilkšanas žestus, lai pielāgotu iestatījumus, pievienotu metadatus un skatītu ieraksta statusu. Blackmagic OS sniedz jums neticami kontrolēt uzlabotās kameras funkcijas, tostarp 3D LUT gan ierakstīšanai, gan uzraudzībai, HDR izvadi, izmantojot HDMI, metadatu ievadi, pielāgotus sākotnējos iestatījumus, paplašināto video formātu, Bluetooth tālvadības pulti, ārējo laika kodu no audio ieejas, RAW ierakstīšanu un daudz ko citu. !

Īpaši liels skārienekrāns
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K aizmugurē ir īpaši spilgts, liels 5 collu skārienekrāns. Tas atvieglo kadru kadrēšanu un precīzu fokusu, neņemot līdzi ārēju monitoru vai skatu meklētāju! Jūs saņemat tādas pašas izvēlnes un interfeisu kā URSA Mini kamerās, tostarp ekrāna pārklājumus ierakstīšanas parametriem, statusam, histogrammai, fokusa un maksimuma indikatoriem un atskaņošanas vadīklām. Turklāt varat lietot 3D LUT, lai varētu pārraudzīt kadru ar vēlamo krāsu un izskatu. Jūs varat ne tikai izmantot 3D LUT pārraudzībai, bet to pat var iekļaut ierakstītajā kadrā. Netālu no ekrāna ir pat skaļrunis, kas ļauj ērti ātri atskaņot un pārskatīt kadrus uzņemšanas laukumā!

Profesionāla audio
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K nodrošina profesionālu darbību. augstas precizitātes audio ieraksts, lai jums nebūtu jānēsā līdzi atsevišķs skaņas ierakstītājs! Kamerai ir mini XLR ieeja ar 48 voltu fantoma barošanu, lai savienotu profesionālus mikrofonus, piemēram, atloka mikrofonus un stieņus. Ir arī iebūvēti mikrofoni ar īpaši zemu trokšņa līmeni, lai jūs varētu uzņemt lielisku skaņu uz vietas! Ir pat 3,5 mm stereo audio ligzda, lai jūs varētu izmantot dažāda veida videokameru mikrofonus.

Papildu savienojumi
Lai gan Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K tā ir maza un pārnēsājama ir iebūvēts pilna izmēra HDMI savienotājs! Jūs saņemat atbalstu tādām uzlabotajām funkcijām kā HDR izvade un tīra 10 bitu izvade ar ekrāna pārklājumiem, kas parāda pilnu kameras statusu, padarot to ideāli piemērotu uzraudzībai. Ir arī mini XLR savienojums ar 48 voltu fantoma strāvu profesionālu mikrofonu pievienošanai, 3,5 mm videokameras stila mikrofona ieeja un profesionāls bloķēšanas līdzstrāvas savienotājs!

Elastīgas barošanas iespējas< br>Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K izmanto standarta noņemamās LP-E6 tipa baterijas. Jūs saņemat arī bloķējošu līdzstrāvas savienotāju, lai to nevarētu nejauši atvienot uzņemšanas laikā. Iekļauto 110–220 voltu spraudņu komplektu var izmantot, lai vienlaikus darbinātu kameru un uzlādētu LP-E6 akumulatoru. Turklāt tajā ir iekļauti starptautiskie kontaktligzdu adapteri, lai to varētu izmantot jebkur pasaulē! USB-C paplašināšanas ports pieņem strāvu, lai jūs varētu uzlādēt akumulatoru no pārnēsājamiem akumulatoru komplektiem, mobilā tālruņa lādētāja vai pat klēpjdatora! Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K piedāvā plašu elastīgu jaudas iespēju klāstu, lai jūs varētu fotografēt visu dienu!

Ietver DaVinci Resolve Studio
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K ietver DaVinci Resolve Studio pilna versija, kas ir pilnīgs pēcapstrādes risinājums. Jūs iegūstat pasaulē vismodernāko risinājumu, kas apvieno profesionālu rediģēšanu, krāsu korekciju, audio ierakstus un vizuālos efektus vienā programmatūras rīkā! DaVinci Resolve tiek izmantots, lai pabeigtu vairāk Holivudas mākslas filmu nekā jebkurš cits risinājums, tāpēc jūs iegūsit labākos iespējamos pēcapstrādes rīkus, lai rediģētu vietējo video no savas kameras un saglabātu visu kvalitāti. Vai jums'Atkārtoti strādājot pie lielākajām Holivudas mākslas filmām, epizodiskiem televīzijas iestudējumiem, mūzikas videoklipiem, reklāmām vai pat jaunākajām YouTube filmām, DaVinci Resolve Studio nodrošina pilnīgi bezzudumu darbplūsmu vietējās rediģēšanai, krāsu korekcijai, efektiem, audio un piegādei, lai jūsu videoklips vienmēr izskatītos. pēc iespējas labāk!

Piegādes saturs:
• Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K
• Objektīva torņa putekļu vāciņš
• 30 W barošanas avots ar bloķēšanas savienotāju un starptautisko adapteri
• SD karte ar programmatūru un rokasgrāmatu
• Sveiciena karte
• DaVinci Resolve Studio ar aktivizācijas atslēgu

Specifikācijas

Efektīvais sensora izmērs18,96 mm x 10 mm (četras trešdaļas)Lēcas stiprinājumsAktīvs MFT stiprinājumsObjektīva vadībaIris, fokuss un tālummaiņa uz atbalstītajiem objektīviemDinamisks diapazons13 pieturasŠaušanas izšķirtspējas4096 x 2160 (4K DCI), 3840 x 2160 (Ultra HD), 1920 x 1080 (HD)Kadru nomaiņas ātrumsMaksimālais sensora kadru ātrums ir atkarīgs no izšķirtspējas un atlasītā kodeka. Tiek atbalstīts projekta kadru nomaiņas ātrums 23,98, 24, 25, 29,97, 30, 50, 59,94 un 60 kadri sekundēĀtruma kadru ātrums līdz 60 kadriem/s 4K DCI, 120 kadri/s HD logā.FokussFokusa poga ieslēdz maksimumu, ir pieejams automātiskais fokuss, izmantojot saderīgus objektīvusSavienojumiKopējā video izvade1 x HD A tipsAnalogās audio ieejas1 x mini XLR analogais pārslēdzams starp mikrofonu ar fantoma barošanas atbalstu un līnijas līmeni (līdz +14 dBu)1 x 3,5 mm stereo ieeja. Var izmantot arī laika koda ievadīšanaiAnalogās audio izejas1 x 3,5 mm austiņu ligzdaDatora saskarneC tips USB ierakstīšanai ārējā diskā, programmatūras atjauninājumiem un multivides lejupielādeiStandartiHD video standarti1080p23.98, 1080p24, 1080p25, 1080p29.97, 1080p30, 1080p50, 1080p59.94, 1080p60Ultra HD video standarti2160p23.98, 2160p24, 2160p25, 2160p29.97, 2160p30, 2160p50, 2160p59.94, 2160p604K DCI standarti4KDCIp23.98, 4KDCIp24, 4KDCIp25, 4KDCIp29.97, 4KDCIp30, 4KDCIp50, 4KDCIp59.94, 4KDCIp60Multivide1 x CFast un 1 x SD USH-II kartes slots CinemaDNG Raw un ProRes ierakstīšanai. Faktiskais atbalstītais kodeks un kadru nomaiņas ātrums ir atkarīgs no multivides.Multivides formātsVar formatēt kartes uz ExFAT operētājsistēmai Windows un Mac vai HFS+ operētājsistēmai Mac (failu sistēmas).Atbalstītie kodekiBlackmagic RAW, ProRes 422 HQ QuickTime, ProRes 422 QuickTime, ProRes 422 LT QuickTime, ProRes 422 starpniekserveris QuickTime.

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K

Revolucionāri jaunā Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K ir kamera, pēc kuras esat prasījis! Tam ir pilnīgi jauns rokas dizains, kas nodrošina jaunāko uzlaboto digitālo filmu tehnoloģiju jūsu plaukstā! Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K ir 4/3 izmēra sensors, 13 dinamiskā diapazona pieturas un dubultā sākotnējā ISO līdz 25 600. Tas nozīmē, ka jūs iegūstat satriecošus HDR attēlus un neticamu veiktspēju vājā apgaismojumā! Ārējās vadības ierīces nodrošina ātru piekļuvi galvenajām funkcijām, savukārt lielais 5 collu skārienekrāns ļauj ērti kadrēt kadrus, precīzi fokusēt un mainīt kameras iestatījumus. Attēli tiek ierakstīti standarta SD/UHS-II vai CFast 2.0 kartēs RAW un ProRes formātā ar ātrumu līdz 120 kadriem sekundē! Turklāt Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K ir MFT objektīva stiprinājums, iebūvēti mikrofoni, mini XLR ieeja, pilna izmēra HDMI, 3D LUT atbalsts, Bluetooth, USB-C paplašināšanas ports un daudz kas cits!

Pārnēsājams, izdevīgs un profesionāls
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K nodrošina jums nepieciešamās profesionālās funkcijas — pārnēsājamā un pieņemamā dizainā, ko var izmantot jebkur. Tas ir lieliski piemērots neatkarīgu filmu un dokumentālo filmu, modes šovu, ceļojumu emuāru, tīmekļa video, kāzu, korporatīvo video, sporta un citu filmu uzņemšanai. Neticamā attēla kvalitāte, uzlabotā Blackmagic Design krāsu zinātne un RAW ierakstīšanas funkcijas ļauj uzņemt attēlus, kas konkurē ar profesionālajām digitālo filmu kamerām, kas maksā desmitiem tūkstošu vairāk. Tas nozīmē, ka iegūstat vajadzīgo attēla kvalitāti, lai nevainojami sajauktu Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K uzņemtos materiālus ar cita veida kamerām, ko izmanto augstākās klases Holivudas mākslas filmās un epizodiskos televīzijas šovos!

Elegants moderns dizains< /strong>
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K pārnēsājamais dizains nodrošina neticamu mobilitāti, nezaudējot funkcijas. Ļoti kompaktajam formas faktoram ir ar oglekļa šķiedru pastiprināts kompozītmateriāla korpuss, kas padara to īpaši izturīgu un vieglu, lai jūs to varētu lietotkur. Jūs iegūstat īpaši spilgtu 5 collu ekrānu, 4 iebūvētus mikrofonus, iebūvētus ierakstītājus un ārējās pogas un ciparnīcas, kas nodrošina ātru piekļuvi svarīgākajām funkcijām. Tas nozīmē, ka varat ātri pārbaudīt kadrēšanu un fokusu, tvert audio un ierakstīt failus, neņemot līdzi papildu monitorus, mikrofonus, ierakstītājus un kabeļus. Jūs saņemat arī daudz stiprinājuma punktu, mini XLR ieeju ar fantoma jaudu, Bluetooth vadību un daudz ko citu. Ar Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K jūs iegūstat pilnībā aprīkotu portatīvo digitālo filmu kameru, kas ir elastīga un paplašināma!

4K digitālās filmas sensors
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K piedāvā pilnu funkciju. 4/3 izmēra sensors, kas nodrošina 4096 x 2160 izšķirtspēju ar neticamu 13 soļu dinamisko diapazonu patiesai digitālās filmas kvalitātei. Tā kā 4/3 sensors ir pilnā izmērā, tas samazina apgriešanas koeficientu, nodrošinot plašāku redzes lauku. Tam ir arī divkāršs dabiskais ISO līdz pat 25 600, lai jūs iegūtu neticamu veiktspēju vājā apgaismojumā! Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K var ierakstīt līdz 60 kadriem sekundē 4K un līdz pat 120 kadriem sekundē logiem HD. Kamerai ir ceturtās paaudzes Blackmagic Design krāsu zinātne ar filmu, video un paplašinātiem video režīmiem. Jaunais paplašinātais režīms sniedz jums filmas platuma grādus ar video ērtībām, lai jūs iegūtu izcilus attēlus, neveicot lielu darbu pēcapstrādes laikā!

MFT objektīva stiprinājums
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K izmanto to pašu MFT (Micro Four Thirds) objektīva stiprinājumu kā oriģinālajai Pocket Cinema Camera, lai jūs varētu izmantot jau esošos objektīvus! MFT objektīva stiprinājums tika izstrādāts īpaši mazākiem kameru korpusiem ar īsāku atloka fokusa attālumu. Tas nozīmē, ka varat iegūt augstas kvalitātes profesionālās lēcas, kas ir daudz mazākas nekā jebkad agrāk! MFT stiprinājums ir ārkārtīgi elastīgs un ļauj izmantot dažādus objektīva adapterus. Varat iegūt adapterus PL, C, EF un citiem, lai varētu izmantot tādu ražotāju objektīvus kā Canon, Nikon, Pentax, Leica un pat Panavision!

Ierakstīšanas datu nesēji
Kad runa ir par ierakstīšanu, Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K piedāvā 3 veidu multivides, no kurām izvēlēties. Attēlus var ierakstīt standarta SD kartēs, ātrākās UHS-II kartēs vai CFast 2.0 kartēs. Augstas izšķirtspējas video var ierakstīt, izmantojot parastās lētas SD kartes. Augstākas veiktspējas UHS-II kartes var izmantot, lai ierakstītu Ultra HD ar ProRes ar ātrumu līdz 60 kadriem sekundē un RAW ar ātrumu līdz 30 kadriem sekundē. CFast kartes var ierakstīt 12 bitu RAW ar visiem atbalstītajiem kadru nomaiņas ātrumiem. Lai iegūtu ilgāku ierakstīšanas laiku, varat arī ierakstīt tieši ārējā SSD vai zibatmiņas diskā, izmantojot iebūvēto USB-C paplašināšanas portu! Pats labākais, ka nav nekā patentēta. Faili darbosies ar visu profesionālo pēcapstrādes programmatūru. Varat pat ievietot multivides kartes savā datorā un sākt rediģēt tieši no tām, izmantojot komplektācijā iekļauto DaVinci Resolve Studio programmatūru!

Paplašināšanas ports
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K ir aprīkots ar novatorisks ātrgaitas USB-C paplašināšanas ports. USB-C ir ātrs, elastīgs un pat nodrošina jaudu, tāpēc tas ātri kļūst par standartu visos mūsdienu datoros un ierīcēs. Lielais USB-C joslas platums ļauj pievienot ārējos piederumus, piemēram, zibatmiņas diskus un SSD, lai ievērojami ilgāku ierakstīšanas laiku. Tas var būt svarīgi, uzņemot augstas kvalitātes bezzudumu 12 bitu RAW vai pat augstu kadru ātrumu 60 kadri sekundē 4K. Pats labākais – kad esat pabeidzis filmēšanu, varat izmantot to pašu disku rediģēšanai un pēcapstrādei!

Blackmagic OS
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K izmanto to pašu Blackmagic. OS kā URSA Mini. Tas nozīmē, ka jūs iegūstat pasaulē vismodernāko kameru operētājsistēmu un daudzas no tām pašām profesionālajām funkcijām, kas atrodamas lielākās kamerās! Ja jūs tikko sākat darbu, varat uzzināt, kā izmantot Pocket Cinema Camera 4K jau šodien un pāriet uz URSA Mini, kad esat gatavs! Ja jau izmantojat URSA Mini, nekas jauns nav jāapgūst! Jūs iegūstat modernu skārienekrāna saskarni, kas izmanto vienkāršus pieskārienu un vilkšanas žestus, lai pielāgotu iestatījumus, pievienotu metadatus un skatītu ieraksta statusu. Blackmagic OS sniedz jums neticami kontrolēt uzlabotās kameras funkcijas, tostarp 3D LUT gan ierakstīšanai, gan uzraudzībai, HDR izvadi, izmantojot HDMI, metadatu ievadi, pielāgotus sākotnējos iestatījumus, paplašināto video formātu, Bluetooth tālvadības pulti, ārējo laika kodu no audio ieejas, RAW ierakstīšanu un daudz ko citu. !

Īpaši liels skārienekrāns
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K aizmugurē ir īpaši spilgts, liels 5 collu skārienekrāns. Tas atvieglo kadru kadrēšanu un precīzu fokusu, neņemot līdzi ārēju monitoru vai skatu meklētāju! Jūs saņemat tādas pašas izvēlnes un interfeisu kā URSA Mini kamerās, tostarp ekrāna pārklājumus ierakstīšanas parametriem, statusam, histogrammai, fokusa un maksimuma indikatoriem un atskaņošanas vadīklām. Turklāt varat lietot 3D LUT, lai jūs apmn pārraugiet kadru ar vēlamo krāsu un izskatu. Jūs varat ne tikai izmantot 3D LUT pārraudzībai, bet to pat var iekļaut ierakstītajā kadrā. Netālu no ekrāna ir pat skaļrunis, kas ļauj ērti ātri atskaņot un pārskatīt kadrus uzņemšanas laukumā!

Profesionāla audio
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K nodrošina profesionālu darbību. augstas precizitātes audio ieraksts, lai jums nebūtu jānēsā līdzi atsevišķs skaņas ierakstītājs! Kamerai ir mini XLR ieeja ar 48 voltu fantoma barošanu, lai savienotu profesionālus mikrofonus, piemēram, atloka mikrofonus un stieņus. Ir arī iebūvēti mikrofoni ar īpaši zemu trokšņa līmeni, lai jūs varētu uzņemt lielisku skaņu uz vietas! Ir pat 3,5 mm stereo audio ligzda, lai jūs varētu izmantot dažāda veida videokameru mikrofonus.

Papildu savienojumi
Lai gan Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K tā ir maza un pārnēsājama ir iebūvēts pilna izmēra HDMI savienotājs! Jūs saņemat atbalstu tādām uzlabotajām funkcijām kā HDR izvade un tīra 10 bitu izvade ar ekrāna pārklājumiem, kas parāda pilnu kameras statusu, padarot to ideāli piemērotu uzraudzībai. Ir arī mini XLR savienojums ar 48 voltu fantoma strāvu profesionālu mikrofonu pievienošanai, 3,5 mm videokameras stila mikrofona ieeja un profesionāls bloķēšanas līdzstrāvas savienotājs!

Elastīgas barošanas iespējas< br>Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K izmanto standarta noņemamās LP-E6 tipa baterijas. Jūs saņemat arī bloķējošu līdzstrāvas savienotāju, lai to nevarētu nejauši atvienot uzņemšanas laikā. Iekļauto 110–220 voltu spraudņu komplektu var izmantot, lai vienlaikus darbinātu kameru un uzlādētu LP-E6 akumulatoru. Turklāt tajā ir iekļauti starptautiskie kontaktligzdu adapteri, lai to varētu izmantot jebkur pasaulē! USB-C paplašināšanas ports pieņem strāvu, lai jūs varētu uzlādēt akumulatoru no pārnēsājamiem akumulatoru komplektiem, mobilā tālruņa lādētāja vai pat klēpjdatora! Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K piedāvā plašu elastīgu jaudas iespēju klāstu, lai jūs varētu fotografēt visu dienu!

Ietver DaVinci Resolve Studio
Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K ietver DaVinci Resolve Studio pilna versija, kas ir pilnīgs pēcapstrādes risinājums. Jūs iegūstat pasaulē vismodernāko risinājumu, kas apvieno profesionālu rediģēšanu, krāsu korekciju, audio ierakstus un vizuālos efektus vienā programmatūras rīkā! DaVinci Resolve tiek izmantots, lai pabeigtu vairāk Holivudas mākslas filmu nekā jebkurš cits risinājums, tāpēc jūs iegūsit labākos iespējamos pēcapstrādes rīkus, lai rediģētu vietējo video no savas kameras un saglabātu visu kvalitāti. Neatkarīgi no tā, vai strādājat ar lielākajām Holivudas mākslas filmām, epizodiskiem televīzijas iestudējumiem, mūzikas videoklipiem, reklāmām vai pat jaunākajām YouTube filmām, DaVinci Resolve Studio nodrošina pilnīgi bezzudumu darbplūsmu vietējās rediģēšanai, krāsu korekcijai, efektiem, audio un piegādei, lai jūsu video vienmēr izskatās pēc iespējas labāks!

Piegādes saturs:
• Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K
• Objektīva torņa putekļu vāciņš
• 30 W barošanas avots ar bloķēšanu savienotājs un starptautiskie adapteri
• SD karte ar programmatūru un rokasgrāmatu
• Sveiciena karte
• DaVinci Resolve Studio ar aktivizācijas atslēgu

Specifikācijas

Efektīvais sensora izmērs18,96 mm x 10 mm (četras trešdaļas)Lēcas stiprinājumsAktīvs MFT stiprinājumsObjektīva vadībaIris, fokuss un tālummaiņa uz atbalstītajiem objektīviemDinamisks diapazons13 pieturasŠauša
Preces veidsVideo kameras
Preces ar atlaidi (%)Neliela atlaide (līdz 10%)
Atlaides apjoms (€)20 - 50 €
VideokamerasProfesionālās video kameras
Kā iegādāties preces līzingā?
 • 1. Izvērtē savas iespējas:
 • 2. Aizpildi līzinga pieteikumu
 • Līzinga devēji izvērtēs šo pieteikumu un sniegs atbildi.
 • 3. Ja saņemta pozitīva atbilde, sazinies ar mums par preces iegādi. Konsultanti pārbaudīs preces pieejamību.
 • 4. Ja prece ir pieejama veikalā vai pasūtāma no noliktavas, un esi saņēmis apstiprinošu atbildi no mūsu konsultantiem, dodies pie mums uz veikalu, lai noformētu pirkuma un līzinga dokumentus.
 • 4a. Vari arī lūgt mums izrakstīt rēķinu par šo preci un pats doties uz kādu no līzinga devēja filiālēm, lai noformētu līzinga dokumentus*.
 • 5. Kad līzinga dokumenti ir noformēti, vari doties saņemt preci veikalā (ja tā ir uz vietas) vai informēt mūsu konsultantus, lai tā tiktu pasūtīta no noliktavas.
 • *Līzingā iegādātām precēm ir iespējams noformēt piegādi, tāpēc visu iegādes procesu vari veikt arī attālināti.
  **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
  ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!

  NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
 • Nosūtīt pieteikumu

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Ir uz vietas
1 vienībaSaistītie produkti