Vairs neražo - Marumi Protect Filter DHG 86 mm


1 x Marumi Protect Filter DHG 86 mm; Full Colour Packaging

Marumi Protect Filter DHG 86 mm

Rated 4.6/5 based on 1 customer reviews
29876
150786
4957638059183
Marumi

Jauns

Šī prece patlaban nav pieejama

Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

MasterFoto.lv lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Filtra tipsCaurspīdīgais aizsargfiltrs
Filtra izmērs86mm

Oriģinālais preces apraksts no ražotāja (oriģinālā valodā)

The Marumi DHG Protect Filter is a neutral filter that protects your camera lens without causing any unwanted filter effects. A standard protect filter can cause a lot of reflection and distortion to the sensor of your camera. The Marumi DHG protect filter is equipped with a special coating to overcome this by reducing the reflecting of the incoming light. The filter is made of high quality, clear glass does not effect the exposure time, allowing it to be left on the camera lens at all times.Filtra tipsCaurspīdīgais aizsargfiltrs
Filtra izmērs86mm

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


This product is currently not available for order, please check later.