DZO Optics DZOFilm Arles FF/VV Prime Cine 5-Lens Set (PL) (Metric) DZO-SAP5A25MPL
Produkta kods: 44028
8195,95 ar PVN
Piegādes laiks parasti 5 - 7 darba dienas
Ir piegādātāja noliktavā: 3 vienības
SKU: 44028
Modelis: DZO-SAP5A25MPL
EAN: 6970604943130
Stāvoklis: Jauns
Ražotājs: DZO Optics
Līzinga kalkulators
Līzinga kalkulators
Termiņš, mēn.
3
Men.maksājums,
no
AI assistant Mākslīgā intelekta asistents
vai pajautājiet par
Kādas ir funkcijas? Vai šis ir noliktavā? Īpašie piedāvājumi un akcijas? Kādas atsauksmes?
BajoneteArri PL
Lens Format CoverageFull Frame
Lens Designfiksēts
Objektīva fokusa attālums, mm25
Objektīva fokusa attālums, mm100
Objektīva fokusa attālums, mm50
Objektīva fokusa attālums, mm75
Objektīva fokusa attālums, mm35
Objektīva tipsCINEMA
Maksimālā apertūraT1.4
Kā iegādāties preces līzingā?
  • 1. Izvērtē savas iespējas.
  • 2a. Ja vēlies iegādāties tikai vienu preci ar Aizdevums.lv līzingu, tad aizpildi pieteikumu šeit
    Piedāvājam līzingu no Aizdevums SIA, Incredit SIA, ESTO.
    Konsultanti pārbaudīs grozā esošo preču pieejamību un nosūtīs aizdevuma pieteikuma saiti.
    **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
    ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!
    NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
  • Nosūtīt pieteikumu
Uzdot jautājumu
Pasūti uzreiz
Pasūtāms no noliktavas
You can enter the delivery address and/or company details and any other necessary information here.
Uzrakstīt atsauksmi
Uzrakstīt atsauksmi
Produkta apraksts
DZOFilm Arles FF/VV Prime Cine 5-Lens Set (PL) (Metric)
Iepazīstieties ar DZOFilm Arles profesionālo filmu objektīvu līniju ar fiksētu fokusa attālumu, plašu T1.4 diafragmu un izcilu attēla kvalitāti. Šis komplekts ietver piecus objektīvus ar fokusa attālumiem 25 mm, 35 mm, 50 mm, 75 mm un 100 mm, pieejamus pārdošanai no 7/2024.
Svarīgākās īpašības
  • Pokrīt VV/FF sensorus
  • Plaša T1.4 diafragma
  • 16 objektīva saules aizsargs
  • 95 mm ārējais diametrs un M86 filtra vītņu izmērs
  • 270 grādu fokusa gredzena diapazons
  • Nomaināmais bajonets (PL standarts, EF opcija)
  • Viegls dizains (1,4-1,9 kg)
Ultra plaša diafragma
Nesavienojama saderība
Izstrādāti, lai darbotos bez problēmām ar kino aksesuāriem, Arles objektīviem ir vienāds priekšējais diametrs 95 mm un 86 mm filtra izmērs. Ar standarta 0,8 MOD zobratu dizainu, objektīva un aksesuāru maiņai nav nepieciešama pārkonfigurācija, uzlabojot efektivitāti uzstādīšanas laikā.