DZO Optics DZOFilm Vespid 90mm T2.8 Macro FF PL mount VESP90T2.8PLMACRO
Produkta kods: 8292
919,95 ar PVN
Pēc pieprasījuma. Piegādes laiks no 3 nedēļām.
SKU: 8292
Modelis: VESP90T2.8PLMACRO
EAN: 6970604944250
Stāvoklis: Jauns
Ražotājs: DZO Optics
919.95
Līzinga kalkulators
Līzinga kalkulators
Termiņš, mēn.
3
Men.maksājums,
no
AI assistant Mākslīgā intelekta asistents
vai pajautājiet par
Kādas ir funkcijas? Vai šis ir noliktavā? Īpašie piedāvājumi un akcijas? Kādas atsauksmes?
Oriģinālais preces apraksts no ražotāja (oriģinālā valodā)
Relatively small and lightweight, the DZOFilm VESPID 90mm T2.8 Lens is part of the VESPID series of lenses from DZOFilm and is well suited for independent and high-end full-frame cinematography. This macro lens has an 80mm front diameter, allowing it to work with virtually any cine-style matte box. The small size makes this lens an attractive option when working with drones and gimbals, as well as when shooting handheld or run-and-gun. The interchangeable PL mount allows you to use the fully manual lens on a variety of modern and vintage cine cameras, while the full-frame coverage supports sensors that have an image circle up to 46.5mm for use on cameras with sensors up to full-frame without vignetting.
In the box:
  • DZOFilm VESPID 90mm macro T2.8 Lens (PL Mount)
  • Front Lens Cap
  • Rear Lens Cap
  • Focal Length: 90mm
  • Lens Mount ARRI PL
  • Format Full Frame
  • Image Circle 46.5 mm
  • Maximum Aperture T2.8
  • Minimum Aperture T22
  • Minimum Focus Distance From Image Plane: 10.157" / 0.258 m
  • Diaphragm Blades 16
  • Gear MOD & Pitch Focus: 0.8 MOD / 32 Pitch
  • Iris: 0.8 MOD / 32 Pitch
  • Front Diameter 80 mm
  • Filter Thread 77 mm
  • Focus Scales Metric, Imperial
  • Focus Rotation 300°
  • Iris Rotation 68°
  • Electronic Communication No
  • Image Stabilization No
  • Length 4.4" / 112 mm
  • Weight 28.2 oz / 800 g
BajoneteArri PL
Lens Format CoverageFull Frame
Lens Designfiksēts
Objektīva fokusa attālums, mm90
Objektīva tipsCINEMA
Maksimālā apertūraT2.8
Kā iegādāties preces līzingā?
  • 1. Izvērtē savas iespējas.
  • 2a. Ja vēlies iegādāties tikai vienu preci ar Aizdevums.lv līzingu, tad aizpildi pieteikumu šeit
    Piedāvājam līzingu no Aizdevums SIA, Incredit SIA, ESTO.
    Konsultanti pārbaudīs grozā esošo preču pieejamību un nosūtīs aizdevuma pieteikuma saiti.
    **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
    ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!
    NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
  • Nosūtīt pieteikumu
Uzdot jautājumu
Pasūti uzreiz
Piegādes laiks no 3 nedēļām
You can enter the delivery address and/or company details and any other necessary information here.
Uzrakstīt atsauksmi