H&Y Revoring 82-95 mm adjustable filter holder for 95 mm filters

HF2777

0489705234496

H&Y

Jauns

6545 ar PVN

PĒRC UZREIZ


1 vienība

Ir uz vietasATGRIEŠANĀS no H&Y
Pavisam vienkārši pasaulē vismodernākais soli zvana adapteris, kas jebkad radīts kameras objektīvam. Gudri izstrādātā un novatoriskā mainīgā lāpstiņas tehnoloģija sniedz jebkuram DSLR vai bezspoguļa kameru sistēmas lietotājam iespēju izmantot 1 vienu filtru vairākiem objektīviem, bez nepieciešamības izmantot vairākus soļu gredzenus. Tik vienkārša funkcija, ka daudzi ir teikuši: "kāpēc tas nekad agrāk nav darīts?".

CIEŠS SATURS
H&Y REVORING un REVORING mainīga neitrāla blīvuma un CPL filtru sistēmas galvenā iezīme ir iespēja pārslēgties starp objektīviem ar vienu filtru; vienkāršs pagrieziens, un jūs aiziet! Tomēr, izstrādājot mainīgos ievelkamos asmeņus, H&Y zināja, ka tiem ir jāatbilst objektīvam pievienotā parastā filtra stiprumam. Kopā ar ievelkamo asmeņu spēku un neatkarīgu vītni, viens pēdējais pagrieziens nodrošina, ka REVORING ir droši uzstādīts uz jūsu objektīva.

IETAUPA LAIKU
Mainīgais ND+CPL REVORING un REVORING ietaupīs jūsu laiku, mainot filtrus šim ideālajam attēlam. Piemēram, varat sākt, fotografējot ar 24–70 mm objektīvu, un izlemt pārslēgties uz 70–200 mm, kuriem abiem var būt atšķirīgs vītnes izmērs. Jums būs vai nu jāmaina filtri, vai jāpielāgo filtrs, izmantojot soļu gredzenus, un mēs visi esam pieredzējuši šo neapmierinātību, it īpaši, ja jums ir nepieciešami vairāki zvani vai, vēl ļaunāk, tie iestrēgst! Izmantojot REVORING, jūs vienkārši pagriežat un noņemiet no viena objektīva, pagrieziet un piestipriniet pie otra – tas ir tik vienkārši!

REVORING VARIABLE ADAPTER
Perfektā pasaulē H&Y vēlētos, lai ikviens iegādātos REVORING VND+CPL filtru, tomēr daudziem fotogrāfiem jau pieder filtri un tāpēc viņi lika REVORING mainīgajam adapterim darboties ar citiem zīmolu filtriem. REVORING ļauj piestiprināt vienu ieskrūvējamo filtru un uzklāt to vairākām lēcām, neizmantojot paceļamus gredzenus. Katram REVORING ir unikāla pašizvelkas asmens tehnoloģija ar vītņotiem galiem, kas nostiprināti objektīva priekšpusē. Katrs vītņotais gals ir veidots tā, lai tas pārklātos, tādējādi pilnībā novēršot jebkādu gaismas noplūdes iespēju.

Visi REVORING produkti ir izgatavoti, izmantojot arhitektūras kvalitātes alumīniju, tādējādi saglabājot to vieglumu un izturību. Anodētā apdare arī aizsargā gredzenu no korozijas, fotografējot ārā neparedzētos laikapstākļos. Ir pieejamas 5 mainīga izmēra opcijas.

  • Izmantojot REVORING, varat pievienot vienu ieskrūvējamo filtru un uzklāt to vairākām lēcām, neizmantojot paceļamus gredzenus.
  • Katrā REVORING ir unikāla pašizvelkas asmens tehnoloģija ar vītņotiem galiem, kas nostiprināti objektīva priekšpusē.
  • Katrs vītņotais gals ir veidots tā, lai tas pārklātos, tādējādi pilnībā novēršot jebkādu gaismas noplūdes iespēju.
  • Visi REVORING produkti ir izgatavoti, izmantojot arhitektūras kvalitātes alumīniju, tādējādi saglabājot to vieglumu un izturību. Anodētā apdare arī aizsargā gredzenu no korozijas, fotografējot ārā neparedzētos laikapstākļos.

H&Y Revoring 82-95 mm adjustable filter holder for 95 mm filters

H&Y Revoring 82-95 mm adjustable filter holder for 95 mm filters

H&Y Revoring 82-95 mm adjustable filter holder for 95 mm filters

Uzdot jautājumu

Ātri pasūtītNomas pieprasījums

Šī prece vēl nav mūsu nomas sortimentā, bet Tu vari ieteikt mums to pievienot nomai un, iespējams, kādreiz tā parādīsies nomas sarakstā!

:

:

:

: Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama nomā

Saistītie produkti