Urth 55mm UV, Circular Polarizing (CPL), ND2 400 Lens Filter Kit UFKM3PST55
Produkta kods: 20759
93,45 ar PVN
Piegādes laiks parasti 5 - 10 darba dienas
Ir piegādātāja noliktavā: 3 vienības
SKU: 20759
Modelis: UFKM3PST55
EAN: 9354842006821
Stāvoklis: Jauns
Ražotājs: URTH
Apskatīt līdzīgus produktus
Apskatīt līdzīgus produktus
AI assistant Mākslīgā intelekta asistents
vai pajautājiet par
Kādas ir funkcijas? Vai šis ir noliktavā? Īpašie piedāvājumi un akcijas? Kādas atsauksmes?
Oriģinālais preces apraksts no ražotāja (oriģinālā valodā)
Urth 55mm UV, Circular Polarizing (CPL), ND2 400 Lens Filter Kit
For wide angle lenses (less than 35mm of focal length) and telephoto lenses (70mm+ of focal length), we recommend our Variable ND2 32, ND8 128, ND64 1000 or fixed ND filters.
Japanese AGC glass
Ultra slim magnalium edge
Double thread
All filters have a double thread for stacking filters or using screw caps.
Positive impact
Urths goal is to have a lasting positive impact on the planet.
Conscious design
Unlock depth of field and motion blur with the ND2 400.
Capture sharper images and more beautiful colours with the UV.
Reduce reflections for more vivid landscapes with the CPL.
Lifetime warranty
Filtra tipsUV+CPL+ND
Filtra izmērs55mm
Uzdot jautājumu
Pasūti uzreiz
Pasūtāms no noliktavas
You can enter the delivery address and/or company details and any other necessary information here.
Uzrakstīt atsauksmi
Uzrakstīt atsauksmi
Produkta apraksts
Filtra tipsUV+CPL+ND
Filtra izmērs55mm