New Kabeļi - Wall charger Choetech PD5006 30W, A+C dual port (black) PD5006-EU-BK - ātri pasūtīt no ražotāja

Pilnīgu brīvību un īsu uzlādes laiku garantē Choetech PD5006 tīkla lādētājs. Tam ir USB un USB-C pieslēgvietas, tas izceļas ar augstu savietojamību un nodrošina 33 W jaudu. Tas atbalsta PD 3.0 un QC 3.0 protokolus, kas ļauj daudz ātrāk papildināt akumulatorus bez riska tos sabojāt. Lādētāja kompaktā konstrukcija ļauj to ievietot jebkurā mugursomā, somā vai pat kabatā.

Sienas lādētājs Choetech PD5006 30W, A C, ar diviem portiem (melns) PD5006-EU-BK

Rated 4.7/5 based on 11 customer reviews

1745 ar PVN

Piegādes laiks parasti 3 - 9 darba dienas51956
PD5006-EU-BK
6932112101518
Choetech

Jauns

Tūlītēja uzlāde

Izstrādājums atbalsta populārākos ātrās uzlādes protokolus, tāpēc jums nebūs ilgi jāgaida, lai uzlādētu savas ierīces. Ar Choetech lādētāju jūs uzlādēsiet 2 ierīces vienlaicīgi, un, tā kā izstrādājumam ir plašs ieejas sprieguma diapazons, jūs bez raizēm varat to izmantot gan mazu, gan lielāku elektronikas ierīču uzlādei.

Pilnīga ierīču aizsardzība

Plašais ieejas spriegumu diapazons padara lādētāju lieliski piemērotu ceļošanai. Jūs varat to bez raizēm pieslēgt rozetēm ar dažādiem elektrības standartiem. Turklāt izstrādājums automātiski atpazīst pievienotās ierīces un nodrošina tām strāvas padevi vajadzīgajā līmenī. Pateicoties tam, jūsu iekārtas ir pilnībā aizsargātas pret īssavienojumiem, īssavienojumiem, pārāk ātru uzlādi vai pārkaršanu. Jums nav jāuztraucas par to bojāšanu!

Produkta veidsLādētājs

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Available from warehouse:
Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama

: