Protams, ir pieejama Quad View funkcija, lai parādītu visas četras SDI ieejas.
Feelworld Seetec ATEM156S 15.6 Multiview Monitor HDMI/SDI ATEM156S
Produkta kods: 53062
935,95 ar PVN
Piegādes laiks parasti 5 - 7 darba dienas
Ir piegādātāja noliktavā: 2 vienības
SKU: 53062
Modelis: ATEM156S
EAN: 6971863810256
Stāvoklis: Jauns
Ražotājs: SEETEC
935.95
Produkta veidsLCD Kameras monitori
Kā iegādāties preces līzingā?
  • 1. Izvērtē savas iespējas.
  • 2a. Ja vēlies iegādāties tikai vienu preci ar Aizdevums.lv līzingu, tad aizpildi pieteikumu šeit
    Piedāvājam līzingu no Aizdevums SIA, Incredit SIA, ESTO.
    Konsultanti pārbaudīs grozā esošo preču pieejamību un nosūtīs aizdevuma pieteikuma saiti.
    **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
    ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!
    NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
  • Nosūtīt pieteikumu
Uzdot jautājumu
Pasūti uzreiz
Pasūtāms no noliktavas
You can enter the delivery address and/or company details and any other necessary information here.
Uzrakstīt atsauksmi
Uzrakstīt atsauksmi
Produkta apraksts
  • Displejs 15,6" (39,6 cm) IPS LED, 1920x1080, 16:9, 141 ppi, 800:1, 200 cd/m², Rec.709
  • Ievadi: 4x BNC (3G-SDI), 1x HDMI, 1x USB-A 2.0, 1x RJ-45 (GPI), 1x RJ-45 (RS-485).
  • Izejas: 4x BNC (3G-SDI), 1x 1/8"/3,5 mm austiņu ligzda, 1x RJ-45 (RS-485).
  • Barošana: 12V = (12-24V = / ≤21W), V-veida akumulatora plate.
  • VESA montāžas elementi 100x100 mm, 75x75 mm
  • Izturīgs alumīnija korpuss
  • Displeja režīmi QuadView, PIP/PBP Dual View
  • Izmēri 372x262x28,4 mm, svars 1,57 kg, bez piederumiem
  • 372 x 262 x 28,4 mm, 1,81 kg
  • Display 15.6" (39.6 cm) IPS LED, 1920x1080, 16:9, 141 ppi, 800:1, 200 cd/m², Rec.709
  • Inputs: 4x BNC (3G-SDI), 1x HDMI, 1x USB-A 2.0, 1x RJ-45 (GPI), 1x RJ-45 (RS-485)
  • Outputs: 4x BNC (3G-SDI), 1x 1/8"/3.5mm headphone jack, 1x RJ-45 (RS-485)
  • Power: 12V= (12-24V= / ≤21W), V-Mount battery plate.
  • VESA mounting elements 100x100 mm, 75x75 mm
  • Durable aluminum body
  • Display modes QuadView, PIP/PBP Dual View
  • Dimensions 372x262x28.4 mm, weight 1.57 kg, without accessories
  • 372 x 262 x 28.4 mm, 1.81 kg