Feelworld Seetec ATEM215S 21.5 Multiview Monitor HDMI/SDI ATEM215S
Produkta kods: 53064
1185,45 ar PVN
Pēc pieprasījuma. Piegādes laiks no 3 nedēļām.
SKU: 53064
Modelis: ATEM215S
EAN: 6971863813943
Stāvoklis: Jauns
Ražotājs: Feelworld
Produkta veidsLCD Kameras monitori
Kā iegādāties preces līzingā?
  • 1. Izvērtē savas iespējas.
  • 2a. Ja vēlies iegādāties tikai vienu preci ar Aizdevums.lv līzingu, tad aizpildi pieteikumu šeit
    Piedāvājam līzingu no Aizdevums SIA, Incredit SIA, ESTO.
    Konsultanti pārbaudīs grozā esošo preču pieejamību un nosūtīs aizdevuma pieteikuma saiti.
    **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
    ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!
    NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
  • Nosūtīt pieteikumu
Uzdot jautājumu
Pasūti uzreiz
Piegādes laiks no 3 nedēļām
You can enter the delivery address and/or company details and any other necessary information here.
Uzrakstīt atsauksmi
Feelworld/Seetec ATEM komutatora četru skatu displeju lielais 21,5" variants! Šo monitoru "S" versijas papildus HDMI ievadei piedāvā 4x 3G-SDI ieejas/izvades, tāpēc tie ir ideāli piemēroti, piemēram, ATEM SDI/SDI Pro/SDI Extreme ISO komutatoriem.
Protams, ir pieejama Quad View funkcija, kas ļauj attēlot visas četras SDI ieejas.
Uzrakstīt atsauksmi
Produkta apraksts
  • Displejs 21,5" (54,6 cm) IPS LED, 1920x1080, 16:9, 102 ppi, 1000:1, 250 cd/m², Rec.709
  • Ievadi: 4x BNC (3G-SDI), 1x HDMI, 1x USB-A 2.0, 1x RJ-45 (GPI), 1x RJ-45 (RS-485).
  • Izejas: 4x BNC (3G-SDI), 1x 1/8"/3,5 mm austiņu ligzda, 1x RJ-45 (RS-485).
  • Barošanas avots: 12V= (12-24 V= / ≤37 W; 1x XLR4p, 1x dobi kon.), V-Mount ac.
  • VESA montāžas elementi 100x100 mm, 75x75 mm
  • Displeja režīmi QuadView, 1P, 2P LR, 2P TB, 2P PIP, 4P
  • Izmēri 51,16 x 35,56 x 2,33 cm, svars 4,27 kg, bez piederumiem
Large 21.5" variant of the Feelworld/Seetec ATEM switcher quad-view displays! The "S" versions of these monitors offer 4x 3G-SDI inputs/outputs in addition to the HDMI input and are therefore ideal additions to e.g. ATEM SDI/SDI Pro/SDI Extreme ISO switchers. Of course, the Quad View function is available to display all four SDI inputs.
  • Display 21.5" (54.6 cm) IPS LED, 1920x1080, 16:9, 102 ppi, 1000:1, 250 cd/m², Rec.709
  • Inputs: 4x BNC (3G-SDI), 1x HDMI, 1x USB-A 2.0, 1x RJ-45 (GPI), 1x RJ-45 (RS-485)
  • Outputs: 4x BNC (3G-SDI), 1x 1/8"/3.5mm headphone jack, 1x RJ-45 (RS-485)
  • Power: 12V= (12-24 V= / ≤37 W; 1x XLR4p, 1x hollow con.), V-Mount ac.
  • VESA mounting elements 100x100 mm, 75x75 mm