LED lampas barošana - Newell voltage converter with pure sine wave - 12 V / 230 V, 500 W. - ātri pasūtīt no ražotāja

Newell sprieguma invertors ar tīru sinusoidālo viļņu - 12 V / 230 V, 500 W ir augsto tehnoloģiju invertors, kas nodrošina uzticamu enerģijas padevi ierīcēm, kurām nepieciešams 230 V maiņstrāvas spriegums.

Ar to var izmantot elektrisko kontaktligzdu un USB pieslēgvietu visur, kur piekļuve elektrībai ir ierobežota, un tā vienīgais avots ir 12 V akumulators.

Darbības drošību nodrošina atbilstoša aizsardzība - pret pārspriegumu, īssavienojumu, pārkaršanu un pārslodzi, kā arī CE un RoHS sertifikāti.

Newell voltage converter with pure sine wave - 12 V / 230 V, 500 W.

Rated 4.7/5 based on 11 customer reviews

11545 ar PVN

Piegādes laiks no 3 nedēļām.5
5907489647878
Newell

Jauns

Newell sprieguma invertors ar tīru sinusoidālo viļņu - 12 V / 230 V, 500 W ir augsto tehnoloģiju invertors, kas nodrošina uzticamu enerģijas padevi ierīcēm, kurām nepieciešams 230 V maiņstrāvas spriegums. Ar to var izmantot elektrisko kontaktligzdu un USB pieslēgvietu visur, kur piekļuve elektrībai ir ierobežota, un tā vienīgais avots ir 12 V akumulators. Darbības drošību nodrošina atbilstoša aizsardzība - pret pārspriegumu, īssavienojumu, pārkaršanu un pārslodzi, kā arī CE un RoHS sertifikāti. Ierīcei ir pārdomāta dzesēšanas sistēma, ekrāns ar aizmugurējo apgaismojumu un kompakts, izturīgs korpuss.

Newell tīrais sinusoidālais invertors ir stabils barošanas avots, kas pasargā jūsu aprīkojumu no bojājumiem un īsāka kalpošanas laika. Galvenās produkta iezīmes Universālais invertors (invertors / invertors) ar tīru sinusoidālo viļņu, ar izmantojamo jaudu 500 W un momentāno jaudu 1000 W tīrais sinusoidālais vilnis ir labākais risinājums lietošanai ar induktīvām ierīcēm (piemēram, CO sūkņu motoriem, ledusskapjiem ar ģeneratoru), stacionārajiem datoriem, serveriem, medicīnas ierīcēm, audio/video sistēmām, pastiprinātājiem, skaļruņiem, DVD/Blu-ray atskaņotājiem, spēļu konsolēm un lieliem televizoriem.

Invertoram var viegli pieslēgt arī mazāk prasīgas ierīces, tostarp: sildītāju, klēpjdatora barošanas avotu, mobilo ierīču lādētāju un daudzas citas ierīces Ļauj darbināt ierīces, kurām nepieciešams 230 V maiņstrāvas spriegums no akumulatoriem vai automašīnas instalācijām pārveido līdzstrāvas spriegumu no 12 V akumulatora vai cigarešu aizdedzinātāja uz ~ 230 W maiņstrāvas ideāla izvēle cilvēkiem, kuri bieži ceļo ar automašīnu Ļauj izmantot elektrisko kontaktligzdu, kur vienīgais barošanas avots ir akumulators vai automašīnas cigarešu aizdedzinātāja ligzda aprīkota ar 1 elektrisko kontaktligzdu (E standarts) un 1 USB-A portu USB-A ports ļauj ērti uzlādēt populārākās elektroniskās ierīces (viedtālruņus, planšetdatorus, e-grāmatu lasītājus, austiņas u. c.)) aprīkots ar vairākām drošības funkcijām, lai nodrošinātu ierīču aizsardzību un bezrūpīgu darbību aizsardzība pret pārspriegumu, īssavienojumu, pārkaršanu un pārslodzi drošību garantē CE un RoHS sertifikāti inteliģenta dzesēšanas sistēma, kas regulē ventilatora darbību atkarībā no ierīces temperatūras izgaismots ekrāns, kas norāda strāvas parametrus un pareizu darbību iekļauti 3 veidu kabeļi (ar cilpiņu, krimpis un paredzēti cigarešu aizdedzinātāja ligzdai) izturīgs korpuss ar kompaktiem izmēriem

Iegūstiet neatkarību!

Newell sprieguma invertors ar tīro sinusoidālo viļņu - 12 V/230 V, 500 W, ko bieži dēvē arī par invertoru vai invertoru, ir neliela ierīce, kas ļauj pārveidot līdzstrāvu no akumulatora vai 12 V automašīnas šķiltavas rozetes maiņstrāvā, ko izmantojam mājas elektrības rozetēs. Tas nodrošinās jums vēl lielāku neatkarību, ceļojot ar apdzīvojamo automobili, dodoties ilgos auto braucienos vai kempingā. Iepazīstiet tīrā sinusoidālā viļņa spēku Tīrā sinusoidālā viļņa invertori ir uzticamas un tehnoloģiski progresīvas ierīces, kas ģenerē spriegumu ar gandrīz tādu pašu viļņu formu kā 230 V mājas tīklā. Izvēloties 12 V/230 V, 500 W modeli, jūs gūsiet pārliecību, ka jūsu elektroniskās iekārtas darbosies pilnīgi efektīvi un droši.

Tas ir īpaši svarīgi, ja izmantojat ierīces, kurām nepieciešama precīza elektroapgāde. Izmantojot tīro sinusoidālo strāvu, jūs izvairīsieties no bojājumu riska, ko var izraisīt neatbilstoša sprieguma viļņu forma, kas var izraisīt bojājumus un saīsināt jūsu iekārtas kalpošanas laiku. Tīrā sinusoidālā viļņa invertori ir arī ļoti efektīvi un energotaupīgi. To uzlabotā elektronika samazina enerģijas zudumus, nodrošinot efektīvu enerģijas pārveidi. Šim modelim darbības efektivitāte ir līdz pat 94% pie 100% slodzes. Tīrais sinusoidālais vilnis VS. modificētais sinusoidālais vilnis Ja meklējat uzticamu enerģijas avotu savām ierīcēm, Newell tīrais sinusoidālais sprieguma invertors ir ideāla izvēle. Atšķirībā no invertoriem ar modificētu sinusoidālo viļņu, šī iekārta ģenerē spriegumu ar gandrīz identisku viļņu formu kā 230 voltu mājas tīklā. Tas sniedz jums pārliecību, ka jūsu ierīces, īpaši tādas, kas prasa lielu jaudu, piemēram, CO sūkņi, dzesēšanas ledusskapji, gaisa kondicionieri vai Hi-Fi iekārtas, darbosies pilnvērtīgi un atbilstoši gaidītajam.

Pareizs barošanas avots ietekmē elektronikas ilgāku kalpošanas laiku un nodrošina stabilu indukcijas motoru darbību. Neatkarīgi no tā, kādas ierīces vēlaties barot, Newell tīrais sinusoidālais invertors nodrošina optimālus darba apstākļus. JA PLĀNOJAT IZMANTOT MAZĀK PRASĪGAS IERĪCES, SKATIET NEWELL STRĀVAS PĀRVEIDOTĀJUS AR MODIFICĒTU SINUSOĪDU. 500 W izmantojamā jauda Newell sprieguma invertors ar tīro sinusoidālo viļņu - 12 V / 230 V, 500 W piedāvā līdz 500 vatu izmantojamo jaudu un ir saderīgs ar 12 V akumulatoriem. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešama jauda automašīnā, apvidus automobilī vai laivā, Newell sprieguma invertors ar tīru sinusoidālo viļņu nodrošinās uzticamu jaudu jūsu iekārtām. Pirms iegādājaties izvēlēto invertora modeli, pārliecinieties, vai tā parametri atbilst jūsu vajadzībām. Pārdošanā ir pieejami Newell sprieguma invertori ar 300 W, 1000 W un 2000 W tīru sinusoidālo viļņu, kā arī modeļi ar modificētu sinusoidālo viļņu un 24 V/230 V versijām. Ideāls ceļojumu biedrs Piekļuve elektrības rozetēm ceļojuma laikā dažkārt var būt problemātiska. Daudzas ierīces nav iespējams pieslēgt barošanas bankā vai automašīnas šķiltavas kontaktligzdā.

Tad palīgā nāk Newell sprieguma pārveidotājs ar tīru sinusoidālo viļņu - 12 V / 230 V, 500 W. Jums nav jāpērk jaunas elektroniskās ierīces, lai tās izmantotu ceļojumā. Ar invertoru no akumulatora vai cigarešu šķiltavas rozetes varēsiet darbināt iekārtas, kas iepriekš bija saderīgas tikai ar tradicionālajām elektrības rozetēm. Aizsardzība un drošība Newell's tīrais sinusoidālais sprieguma pārveidotājs - 12 V / 230 V, 500 W izmanto modernu aizsardzības sistēmu, kas atbild par ierīces un tai pievienoto elektronisko iekārtu aizsardzību. Tā regulē barošanas procesu, vienlaikus nodrošinot optimālus darbības parametrus.

Tas garantē uzticamību un izturību, kā arī atbilstošu aizsardzību pret pārspriegumu, īssavienojumu, pārkaršanu un pārslodzi. Strāvas padeves kontrole Apgaismots ekrāns ar viegli salasāmiem indikatoriem ļaus ātri un ērti pārbaudīt attiecīgo informāciju par spriegumu, izejas kontaktligzdu, strāvas frekvenci, izejas slodzi un akumulatora uzlādes līmeni. Ikonas, kas atbilst dažādiem ziņojumiem, piemēram, par pārslodzi, pārspriegumu, pārkaršanu vai nepietiekamu spriegumu, atvieglos jebkuru sarežģījumu diagnosticēšanu. Komplektā ietilpst 3 kabeļu komplekti Newell zīmols ir nolēmis apmierināt invertoru lietotāju daudzveidīgās vajadzības.

Papildus tradicionālajiem kabeļiem, kas ļauj pieslēgt Newell sprieguma invertoru akumulatoram, un kabelim, kas ir saderīgs ar automašīnas cigarešu aizdedzinātāja ligzdu, komplektā atradīsiet vēl ko citu. Kabeļi ar skavām (tautā pazīstami kā skavas) sniedz vēl lielāku brīvību invertora savienošanā ar elektriskajām ierīcēm! Atbilstoša darba temperatūra Lai nodrošinātu visaugstāko komfortu un optimālu drošību, Newell invertors ir aprīkots ar automātisku dzesēšanas sistēmu. Ventilatori paši pielāgojas ierīces temperatūrai, rūpējoties par optimāliem darba apstākļiem. Šāds risinājums nodrošina ne tikai atbilstošu iekārtas aizsardzību, bet arī ļoti klusu darbību.

Specifikācijas modelis: Izejas sprieguma pārveidotājs Newell ar tīru sinusoidālo viļņu - 12 V / 230 V, 500 W izejas spriegums: 230 V ± 5 % izmantojamā jauda (konstanta): 500 W momentānā jauda (impulsa): Nominālais ieejas spriegums: 12 V līdzstrāvas USB pieslēgvieta: V / 2 A izejas frekvence: 50 / 60 Hz viļņu forma: tīrs sinusoidālais vilnis dzesēšana: dzesēšanas ventilatori darba temperatūras diapazons: -10ºC - 50ºC izmēri (garums x platums x augstums): 20 x 15 x 8 cm svars: 1980 g Komplekta saturs Newell sprieguma pārveidotājs ar tīru sinusoidālo vilni - 12 V / 230 V, 500 W automašīnas cigarešu šķiltavas kabelis akumulatora kabeļi ar skavām akumulatora kabeļi ar caurulēm

Produkta veidsCiti Aksesuāri

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


This product is no longer in stock:
Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama

: