Ulanzi LM-P40RGB 40W RGB portatīvā video lampa ar iebūvēto akumulatoru un 5 iepriekšējiem režīmiem, kas nodrošina perfektu apgaismojumu.
Ulanzi LM-P40RGB Portable Video Light 40WRGB
Produkta kods: 59890
139,45 ar PVN
Prece būs pieejama pēc 19-05-2026
Piegādes laiks parasti 7 - 14 darba dienas
SKU: 59890
Modelis: L130
EAN: 6975357305686
Stāvoklis: Jauns
Ražotājs: Ulanzi
AI assistant Mākslīgā intelekta asistents
vai pajautājiet par
Kādas ir funkcijas? Vai šis ir noliktavā? Īpašie piedāvājumi un akcijas? Kādas atsauksmes?
Produkta veidsLED lampa kamerai
Krāsas temperatūra2700 K – 6500 K
Apgaismojuma intensitātes maiņamaināma
LED gaismas veidsLED pie kameras
Jauda Watt40
Platums, m158 mm
Augstums, m34 mm
Uzdot jautājumu
Pasūti uzreiz
Piegādes laiks no 3 nedēļām
You can enter the delivery address and/or company details and any other necessary information here.
Uzrakstīt atsauksmi
Uzrakstīt atsauksmi
Produkta apraksts
Info
Jauda jūsu rokās
Ulanzi LM-P40RGB Portatīvā Video Lampa 40W RGB ir izstrādāta, lai nodrošinātu maksimālu pārnēsājamību un pārvērstu ērtības. Tās kompaktais dizains ļauj viegli darboties ar vienu roku, ļaujot jums bez piepūles uzstādīt un pielāgot lampu, kur vien iedvesma jūs aizrauj.
Izcelšanās
  • Kompakta un pārnēsājama Video lampa 40W
  • Ar iebūvēto akumulatoru 37 Wh
  • Viegli regulējama no 2700K līdz 6500K ar 5 iepriekšējiem režīmiem
40W, lai izgaismotu jūsu ģēniju
Izbaudiet 40W jaudu, kas piepilda jūsu ainu ar nepārspējamu spilgtumu, izgaismojot katru detaļu ar satriecošu skaidrību un precizitāti. Izgaismojiet savu radošumu kā nekad agrāk!
Bez vadiem, bez ierobežojumiem
* Uzlādes laiks 1h40min (ar PD lādētāju 65W vai augstāku); lai uzlādētu un izmantotu vienlaicīgi, izmantojiet PD lādētāju ar izejas jaudu 65W vai augstāku.
Jūsu gaisma, jūsu veids
Viegli un ērti lietojams
Palieciet vēsi zem spiediena ar ātro dzesēšanas ventilatoru
Piespraudiet un piestipriniet
Īpašības
  • Modelis P40 RGB
  • Materiāli ABS+PC
  • Izmēri 158 x 86 x 34mm
  • Svars (lampa tikai) 408g
  • Jauda 40W
  • Stara leņķis 120
  • Akumulators 7.4V 5000mAh 37Wh
  • Akumulatora darbības laiks Spilgtums 100 35min; spilgtums 50 1h20min
  • Uzlādes laiks 1h40min (ar PD lādētāju 65W vai augstāku)