Produkta kods: 3010
1185,45 ar PVN
Piegādes laiks parasti 4 - 8 darba dienas
Ir piegādātāja noliktavā: 3 vienības
SKU: 3010
Modelis: DCG95DMK
EAN: 0885170402256
Stāvoklis: Jauns
Ražotājs: Panasonic
Līzinga kalkulators
Līzinga kalkulators
Termiņš, mēn.
3
Men.maksājums,
no
AI assistant Mākslīgā intelekta asistents
vai pajautājiet par
Kādas ir funkcijas? Vai šis ir noliktavā? Īpašie piedāvājumi un akcijas? Kādas atsauksmes?
Produkta veidsBezspoguļa kamera
SaderībaPanasonic
BajoneteMicro Four Thirds (MFT)
Focus TypeAutofocus
Image StabilizationIr
Kameras komplektācijaar objektīvu (kit)
CMOS Sensor20.3MP
Sensor SizeFour Thirds
Maksimālā apertūraf/3.5 to 5.6
Card SlotsViens
Kā iegādāties preces līzingā?
  • 1. Izvērtē savas iespējas.
  • 2a. Ja vēlies iegādāties tikai vienu preci ar Aizdevums.lv līzingu, tad aizpildi pieteikumu šeit
    Piedāvājam līzingu no Aizdevums SIA, Incredit SIA, ESTO.
    Konsultanti pārbaudīs grozā esošo preču pieejamību un nosūtīs aizdevuma pieteikuma saiti.
    **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
    ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!
    NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
  • Nosūtīt pieteikumu
Uzdot jautājumu
Pasūti uzreiz
Pasūtāms no noliktavas
You can enter the delivery address and/or company details and any other necessary information here.
Uzrakstīt atsauksmi
Uzrakstīt atsauksmi
Produkta apraksts
Funkcijas
  • 20.3 megapikseļu sensors ar maksimālo jutību 25,600
  • Iekļauts Lumix G 12-60mm objektīvs; saderīgs ar jebkuru Micro Four Thirds objektīvu
  • 4K video ieraksts ar V-log L pēcapstrādes elastībai
  • Reāllaika video izeja uz ārēju monitoru caur micro HDMI
  • 3.5mm mikrofonu ligzda ārējiem mikrofoniem
Specifikācijas
  • Sensors MOS
  • Maksimālā izšķirtspēja 8176x1920
  • Attēla faila formāts JPEG, Raw
  • Attēla stabilizators Sensor-Shift, 5-ass
  • Maksimālā diafragma f/3.5 līdz 5.6
  • Savienojamība USB Micro-B (USB 2.0)
  • Akkumulators DMW-BLC12, 1200 mAh (aptuveni 290 kadri)
  • Izmēri 5.1 x 3.7 x 3 collas
  • Svars 484 g
Objektīva specifikācijas
  • Fokusa attālums 12 līdz 60mm (35mm ekvivalents 24 līdz 120mm)