Bezspoguļa kameras - Fujifilm X-H2S mirrorless camera 6.2K 26.2MP APS-C body - perc šodien veikalā un ar piegādi

 • 26,1 MP APS-C X-Trans stacked BSI sensors
 • 4K 120p, 6,2K 30p, FHD 240p 10 bitu video
 • Iekšējais ProRes 422 HQ un F-Log 2
 • 7-pieturu ķermeņa attēla stabilizācija
 • 5,76 m punktu OLED elektroniskais skatu meklētājs
 • 3" 1,62 m punktu mainīga leņķa skārienekrāna LCD
 • 40 kadri/s E. Aizvars, 15 kadri/s Meh. Aizvars
 • 425 Pt. Hibrīda AF, AI objekta noteikšana
 • ProRes un Blackmagic RAW, izmantojot HDMI
 • CFexpress Type B un SD UHS-II karšu sloti
Product Video
 
 

Fujifilm X-H2S mirrorless camera 6.2K 26.2MP APS-C body

253545 ar PVN

Ir uz vietas
1 vienībaX-H2S
4547410469172
Fujifilm

Jauns

X-H2S: jaunais FUJIFILM hibrīds

Līdzsvarojot spēcīgas fotoattēlu un video iespējas, FUJIFILM X-H2S ir bezspoguļa multivides kamera, kas aprīkota ar jaunizstrādātu X-Trans stacked sensoru, pilnveidotu AF un objekta noteikšana un iespaidīgs 6,2K video ieraksts. Šī kamera ir X sistēmas virsotne, un tā apvieno FUJIFILM pazīstamo intuitivitāti, dizainu un attēla kvalitāti ar jaunu, ātru pieeju video un nepārtrauktas uzņemšanas lietojumprogrammām.

Stacked sensors un 64 bitu apstrāde

X-Trans 5 stacked BSI sensors

Pirmā X sērijas kamera ar stacked sensoru, X-H2S ir aprīkota ar APS-C formāta 26,1MP X-Trans 5 stacked BSI sensoru, kas palielina nolasīšanas ātrumu. un uzlabo veiktspēju vājā apgaismojumā salīdzinājumā ar iepriekšējām paaudzēm. Pirmkārt, kā X-Trans sensors, tas izmanto unikālo krāsu filtru masīvu, kas pēc būtības samazina muarē un veicina dabiskāku krāsu atveidi; pēc tam BSI dizains palīdz samazināt troksni un uzlabot tonalitāti un skaidrību; un, visbeidzot, saliktais dizains ievērojami samazina aizvaru un citus kustības kropļojumus, lai labāk atbilstu liela ātruma video un fotoattēlu fotoattēlu lietojumprogrammām.

X procesors 5

Jaunizveidotā sensora partneris ir jauns dzinējs — X-Processor 5 —, kas izmanto 64 bitu apstrādi, lai sasniegtu 3 reizes lielāku ātrumu gan video, gan fotoattēlu uzdevumiem, salīdzinot ar X-T4. No video puses tas ļauj ierakstīt ar ātrumu līdz 6,2 K ar lielu bitu pārraides ātrumu, piemēram, ProRes 422 HQ, vai ar lielu ātrumu, piemēram, ar Full HD ierakstīšanu ar ātrumu 240 kadri sekundē.

Nekustīgos attēlus šī ātrā apstrāde nozīmē ātrāku uzņemšanu, lai tā būtu piemērota kustīgu objektu fotografēšanai. Strādājot ar elektronisko aizvaru, ir iespējams fotografēt ar ātrumu līdz 40 kadriem/s, izmantojot 140 secīgu nesaspiestu neapstrādātu kadru buferi. Izmantojot mehānisko aizvaru, ir iespējams uzņemšanas ātrums līdz 15 kadriem sekundē, kā arī iespēja vienā sērijā uzņemt vairāk nekā 1000 neapstrādātus kadrus.

Šī apstrāde sniedz priekšrocības gan video, gan fotoattēlu lietojumprogrammām, kā arī izsmalcinātajai un mākslīgā intelekta atbalstītajai autofokusa sistēmai, palīdz sasniegt 14 pakāpju dinamisko diapazonu un nodrošina plašu jutības diapazonu no ISO 160–12800.

Jaudīgas video iespējas

4K 120p un 6,2K 30p iekšējais ieraksts

Ar tieksmi uz video, X-H2S ir labi noapaļota ierakstīšanas sistēma, kas šo kameru ierindo tieši "hibrīda" kategorijā un darbojas vienlīdz labi gan video, gan video. . Iekšējais 4:2:2 10 bitu ieraksts ir iespējams gan DCI/UHD 4K ar izšķirtspēju līdz 120p, gan Full HD ar izšķirtspēju līdz 240p, kā arī atvērto vārtu 3:2 6,2K iestatījums, kas ir piemērots anamorfiskām lietojumprogrammām. Tiek atbalstīti arī dažādi kodeki, tostarp H.265 un trīs ProRes līmeņi: augsta bitu pārraides ātruma 422 HQ, standarta 422 un vairāk saspiestā 422 LT. Turklāt ir iespējams nepārtraukts ierakstīšanas laiks līdz 90 minūtēm ar visiem kadru ātrumiem un izšķirtspējām.

Ārējs neapstrādāts ieraksts

Izmantojot pilna izmēra HDMI portu, ir iespējams ierakstīt neapstrādātu video, ja tas ir savienots pārī ar saderīgu ārējo ierakstītāju. Ir iespējama gan ProRes RAW, gan Blackmagic RAW ierakstīšana, kā arī iespēja strādāt ar F-Log vai F-Log 2 profiliem, un jebkurš formāts atbalsta darbu ar izšķirtspēju līdz pat 6,2 K.

Uzlabots autofokuss un attēla stabilizācija

Hibrīds AF ar dziļu apmācību AI

Uzlabotās apstrādes priekšrocības, autofokusa veiktspēja ir ievērojami ātrāka un viedāka. Šī hibrīda fokusēšanas sistēma izmanto 425 fāzes noteikšanas punktus, un tagad tā ir jutīga līdz -7 EV, lai strādātu patiesi vāja apgaismojuma apstākļos. Turklāt AI adaptīvais algoritms, ko atbalsta dziļa mācīšanās, nozīmē, ka šī fokusēšanas sistēma ir labāk piemērota dažādu priekšmetu veidu automātiskai noteikšanai un izsekošanai. Salīdzinot ar iepriekšējām fokusēšanas sistēmām, X-H2S sejas un acu noteikšanas iespējas ir uzlabotas, lai nodrošinātu lielāku precizitāti un ņemtu vērā unikālas funkcijas, piemēram, brilles, sejas pārklājumus un matu līnijas. Atzīto priekšmetu klāsts ir arī paplašināts, iekļaujot automašīnas, lidmašīnas, vilcienus, motociklistus, putnus, zirgus, suņus, kaķus un daudz ko citu.

Ķermeņa attēla stabilizācija

Iebūvētā 5 asu sensoru nobīdes attēla stabilizācija palīdz samazināt kameras drebēšanu par līdz pat 7 stopiem. Šī sistēma darbojas kopā ar lielāko daļu X sērijas objektīvu, tostarp nestabilizētiem, un ir izdevīga, strādājot ar mazāku aizvara ātrumu un uzņemot sarežģītos apgaismojuma apstākļos. Turklāt digitālo attēla stabilizāciju var izmantot arī video ierakstīšanas laikā, lai vēl vairāk palīdzētu stabilizēt kadrus, īpaši, ierakstot, turot rokās.

Virsbūves dizains

Praktisks un izturīgs dizains

 • Lielajam OLED elektroniskajam skatu meklētājam ir izteiksmīga 5,76 m punktu izšķirtspēja un 0,8 x palielinājums, kas nodrošina spilgtu, skaidru un detalizētu skatīšanos acu līmenī.
 • Aizmugurējā 3,0 collu LCD ekrānam ir augsta 1,62 m punktu izšķirtspēja un skārienekrāna interfeiss intuitīvai vadībai. Turklāt tā maināmā leņķa dizains nozīmē, ka ekrānu var pagriezt uz sāniem, noliekt uz augšu vai uz leju un aizvērt ar ekrāns pret korpusu aizsardzībai.
 • 1,28 collu vienkrāsains LCD ekrāns augšējā plāksnē ir vienkāršs līdzeklis, lai ātri pārskatītu fotografēšanas iestatījumus.
 • Divi atmiņas karšu sloti ietver vienu CFexpress B tipa slotu un vienu SD UHS-II slotu failu saglabāšanas elastībai. CFexpress B tipa slotam ir jābūt prioritāram video ierakstīšanai ar lielāku bitu pārraides ātrumu un ātrai nepārtrauktai uzņemšanai, un SD slots ir ērta alternatīva dublēšanai vai mazāk kritiskai uzņemšanai.
 • Akumulators NP-W235 nodrošina aptuveni 720 kadrus vienā uzlādē, strādājot ar EVF ekonomiskajā režīmā, vai aptuveni 580 kadrus parastajā režīmā.

Savienojamība

 • Pilna izmēra HDMI A tipa ports video izvadīšanai uz ārēju ierakstītāju vai monitoru.
 • USB 3.2 Gen 2 Type-C ports atbalsta piesaisti, datu pārsūtīšanu un kameras akumulatora uzlādi.
 • 3,5 mm austiņu un ārējā mikrofona pieslēgvietas lielākai audio ierakstīšanas kontrolei.
 • Datora sinhronizācijas ports zibatmiņas sinhronizācijai.
 • 2,5 mm attālais ports vadu tālvadības pults izmantošanai.
 • Integrētais Bluetooth un Wi-Fi savienojums ļauj bezvadu režīmā koplietot attēlus mobilajā ierīcē vai izmantot ierīci, lai attālināti vadītu kameru.

Filmu simulācijas režīmi

Filmu simulācijas režīmi ļauj reproducēt vairāku FUJIFILM filmu veidu izskatu un sajūtu, tostarp Provia, Velvia, Astia, Classic Chrome, Classic Neg., Nostalgic Neg., Pro Neg. Sveiki, Pro Neg. Standarta, Eterna, Eterna Bleach Bypass, Acros, Monochrome un Sepia. Turklāt var pielāgot graudu efektu, kā arī krāsu Chrome efektu, lai precizētu attēlu izskatu.

FUJIFILM X-H2S

Kā iegādāties preces līzingā?
 • 1. Izvērtē savas iespējas:
 • 2. Aizpildi līzinga pieteikumu
 • Līzinga devēji izvērtēs šo pieteikumu un sniegs atbildi.
 • 3. Ja saņemta pozitīva atbilde, sazinies ar mums par preces iegādi. Konsultanti pārbaudīs preces pieejamību.
 • 4. Ja prece ir pieejama veikalā vai pasūtāma no noliktavas, un esi saņēmis apstiprinošu atbildi no mūsu konsultantiem, dodies pie mums uz veikalu, lai noformētu pirkuma un līzinga dokumentus.
 • 4a. Vari arī lūgt mums izrakstīt rēķinu par šo preci un pats doties uz kādu no līzinga devēja filiālēm, lai noformētu līzinga dokumentus*.
 • 5. Kad līzinga dokumenti ir noformēti, vari doties saņemt preci veikalā (ja tā ir uz vietas) vai informēt mūsu konsultantus, lai tā tiktu pasūtīta no noliktavas.
 • *Līzingā iegādātām precēm ir iespējams noformēt piegādi, tāpēc visu iegādes procesu vari veikt arī attālināti.
  **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
  ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!

  NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
 • Nosūtīt pieteikumu

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Ir uz vietas
1 vienībaSaistītie produkti