Bezspoguļa kameras - Fujifilm X-H2S mirrorless camera 6.2K 26.2MP APS-C body - ātri pasūtīt no ražotāja

 • 26,1 MP APS-C X-Trans stacked BSI sensors
 • 4K 120p, 6,2K 30p, FHD 240p 10 bitu video
 • Iekšējais ProRes 422 HQ un F-Log 2
 • 7-pieturu ķermeņa attēla stabilizācija
 • 5,76 m punktu OLED elektroniskais skatu meklētājs
 • 3" 1,62 m punktu mainīga leņķa skārienekrāna LCD
 • 40 kadri/s E. Aizvars, 15 kadri/s Meh. Aizvars
 • 425 Pt. Hibrīda AF, AI objekta noteikšana
 • ProRes un Blackmagic RAW, izmantojot HDMI
 • CFexpress Type B un SD UHS-II karšu sloti
Product Video
 
 

Fujifilm X-H2S mirrorless camera 6.2K 26.2MP APS-C body

Rated 4.7/5 based on 11 customer reviews

259946 ar PVN

Piegādes laiks parasti 1 - 2 darba dienas
pēc pasūtījuma apstiprināšanasX-H2S
4547410469172
16756883
Fujifilm

Jauns

X-H2S: jaunais FUJIFILM hibrīds

Līdzsvarojot spēcīgas fotoattēlu un video iespējas, FUJIFILM X-H2S ir bezspoguļa multivides kamera, kas aprīkota ar jaunizstrādātu X-Trans stacked sensoru, pilnveidotu AF un objekta noteikšana un iespaidīgs 6,2K video ieraksts. Šī kamera ir X sistēmas virsotne, un tā apvieno FUJIFILM pazīstamo intuitivitāti, dizainu un attēla kvalitāti ar jaunu, ātru pieeju video un nepārtrauktas uzņemšanas lietojumprogrammām.

Stacked sensors un 64 bitu apstrāde

X-Trans 5 stacked BSI sensors

Pirmā X sērijas kamera ar stacked sensoru, X-H2S ir aprīkota ar APS-C formāta 26,1MP X-Trans 5 stacked BSI sensoru, kas palielina nolasīšanas ātrumu. un uzlabo veiktspēju vājā apgaismojumā salīdzinājumā ar iepriekšējām paaudzēm. Pirmkārt, kā X-Trans sensors, tas izmanto unikālo krāsu filtru masīvu, kas pēc būtības samazina muarē un veicina dabiskāku krāsu atveidi; pēc tam BSI dizains palīdz samazināt troksni un uzlabot tonalitāti un skaidrību; un, visbeidzot, saliktais dizains ievērojami samazina aizvaru un citus kustības kropļojumus, lai labāk atbilstu liela ātruma video un fotoattēlu fotoattēlu lietojumprogrammām.

X procesors 5

Jaunizveidotā sensora partneris ir jauns dzinējs — X-Processor 5 —, kas izmanto 64 bitu apstrādi, lai sasniegtu 3 reizes lielāku ātrumu gan video, gan fotoattēlu uzdevumiem, salīdzinot ar X-T4. No video puses tas ļauj ierakstīt ar ātrumu līdz 6,2 K ar lielu bitu pārraides ātrumu, piemēram, ProRes 422 HQ, vai ar lielu ātrumu, piemēram, ar Full HD ierakstīšanu ar ātrumu 240 kadri sekundē.

Nekustīgos attēlus šī ātrā apstrāde nozīmē ātrāku uzņemšanu, lai tā būtu piemērota kustīgu objektu fotografēšanai. Strādājot ar elektronisko aizvaru, ir iespējams fotografēt ar ātrumu līdz 40 kadriem/s, izmantojot 140 secīgu nesaspiestu neapstrādātu kadru buferi. Izmantojot mehānisko aizvaru, ir iespējams uzņemšanas ātrums līdz 15 kadriem sekundē, kā arī iespēja vienā sērijā uzņemt vairāk nekā 1000 neapstrādātus kadrus.

Šī apstrāde sniedz priekšrocības gan video, gan fotoattēlu lietojumprogrammām, kā arī izsmalcinātajai un mākslīgā intelekta atbalstītajai autofokusa sistēmai, palīdz sasniegt 14 pakāpju dinamisko diapazonu un nodrošina plašu jutības diapazonu no ISO 160–12800.

Jaudīgas video iespējas

4K 120p un 6,2K 30p iekšējais ieraksts

Ar tieksmi uz video, X-H2S ir labi noapaļota ierakstīšanas sistēma, kas šo kameru ierindo tieši "hibrīda" kategorijā un darbojas vienlīdz labi gan video, gan video. . Iekšējais 4:2:2 10 bitu ieraksts ir iespējams gan DCI/UHD 4K ar izšķirtspēju līdz 120p, gan Full HD ar izšķirtspēju līdz 240p, kā arī atvērto vārtu 3:2 6,2K iestatījums, kas ir piemērots anamorfiskām lietojumprogrammām. Tiek atbalstīti arī dažādi kodeki, tostarp H.265 un trīs ProRes līmeņi: augsta bitu pārraides ātruma 422 HQ, standarta 422 un vairāk saspiestā 422 LT. Turklāt ir iespējams nepārtraukts ierakstīšanas laiks līdz 90 minūtēm ar visiem kadru ātrumiem un izšķirtspējām.

Ārējs neapstrādāts ieraksts

Izmantojot pilna izmēra HDMI portu, ir iespējams ierakstīt neapstrādātu video, ja tas ir savienots pārī ar saderīgu ārējo ierakstītāju. Ir iespējama gan ProRes RAW, gan Blackmagic RAW ierakstīšana, kā arī iespēja strādāt ar F-Log vai F-Log 2 profiliem, un jebkurš formāts atbalsta darbu ar izšķirtspēju līdz pat 6,2 K.

Uzlabots autofokuss un attēla stabilizācija

Hibrīds AF ar dziļu apmācību AI

Uzlabotās apstrādes priekšrocības, autofokusa veiktspēja ir ievērojami ātrāka un viedāka. Šī hibrīda fokusēšanas sistēma izmanto 425 fāzes noteikšanas punktus, un tagad tā ir jutīga līdz -7 EV, lai strādātu patiesi vāja apgaismojuma apstākļos. Turklāt AI adaptīvais algoritms, ko atbalsta dziļa mācīšanās, nozīmē, ka šī fokusēšanas sistēma ir labāk piemērota dažādu priekšmetu veidu automātiskai noteikšanai un izsekošanai. Salīdzinot ar iepriekšējām fokusēšanas sistēmām, X-H2S sejas un acu noteikšanas iespējas ir uzlabotas, lai nodrošinātu lielāku precizitāti un ņemtu vērā unikālas funkcijas, piemēram, brilles, sejas pārklājumus un matu līnijas. Atzīto priekšmetu klāsts ir arī paplašināts, iekļaujot automašīnas, lidmašīnas, vilcienus, motociklistus, putnus, zirgus, suņus, kaķus un daudz ko citu.

Ķermeņa attēla stabilizācija

Iebūvētā 5 asu sensoru nobīdes attēla stabilizācija palīdz samazināt kameras drebēšanu par līdz pat 7 stopiem. Šī sistēma darbojas kopā ar lielāko daļu X sērijas objektīvu, tostarp nestabilizētiem, un ir izdevīga, strādājot ar mazāku aizvara ātrumu un uzņemot sarežģītos apgaismojuma apstākļos. Turklāt digitālo attēla stabilizāciju var izmantot arī video ierakstīšanas laikā, lai vēl vairāk palīdzētu stabilizēt kadrus, īpaši, ierakstot, turot rokās.

Virsbūves dizains

Praktisks un izturīgs dizains

 • Lielajam OLED elektroniskajam skatu meklētājam ir izteiksmīga 5,76 m punktu izšķirtspēja un 0,8 x palielinājums, kas nodrošina spilgtu, skaidru un detalizētu skatīšanos acu līmenī.
 • Aizmugurējā 3,0 collu LCD ekrānam ir augsta 1,62 m punktu izšķirtspēja un skārienekrāna interfeiss intuitīvai vadībai. Turklāt tā maināmā leņķa dizains nozīmē, ka ekrānu var pagriezt uz sāniem, noliekt uz augšu vai uz leju un aizvērt ar ekrāns pret korpusu aizsardzībai.
 • 1,28 collu vienkrāsains LCD ekrāns augšējā plāksnē ir vienkāršs līdzeklis, lai ātri pārskatītu fotografēšanas iestatījumus.
 • Divi atmiņas karšu sloti ietver vienu CFexpress B tipa slotu un vienu SD UHS-II slotu failu saglabāšanas elastībai. CFexpress B tipa slotam ir jābūt prioritāram video ierakstīšanai ar lielāku bitu pārraides ātrumu un ātrai nepārtrauktai uzņemšanai, un SD slots ir ērta alternatīva dublēšanai vai mazāk kritiskai uzņemšanai.
 • Akumulators NP-W235 nodrošina aptuveni 720 kadrus vienā uzlādē, strādājot ar EVF ekonomiskajā režīmā, vai aptuveni 580 kadrus parastajā režīmā.

Savienojamība

 • Pilna izmēra HDMI A tipa ports video izvadīšanai uz ārēju ierakstītāju vai monitoru.
 • USB 3.2 Gen 2 Type-C ports atbalsta piesaisti, datu pārsūtīšanu un kameras akumulatora uzlādi.
 • 3,5 mm austiņu un ārējā mikrofona pieslēgvietas lielākai audio ierakstīšanas kontrolei.
 • Datora sinhronizācijas ports zibatmiņas sinhronizācijai.
 • 2,5 mm attālais ports vadu tālvadības pults izmantošanai.
 • Integrētais Bluetooth un Wi-Fi savienojums ļauj bezvadu režīmā koplietot attēlus mobilajā ierīcē vai izmantot ierīci, lai attālināti vadītu kameru.

Filmu simulācijas režīmi

Filmu simulācijas režīmi ļauj reproducēt vairāku FUJIFILM filmu veidu izskatu un sajūtu, tostarp Provia, Velvia, Astia, Classic Chrome, Classic Neg., Nostalgic Neg., Pro Neg. Sveiki, Pro Neg. Standarta, Eterna, Eterna Bleach Bypass, Acros, Monochrome un Sepia. Turklāt var pielāgot graudu efektu, kā arī krāsu Chrome efektu, lai precizētu attēlu izskatu.

FUJIFILM X-H2S

Never miss a decisive moment.
Featuring a stunning 5th generation X-Trans CMOS 5 HS sensor and X-Processor 5 in a beautifully designed body, photographers and filmmakers alike can now create at the pace of life and the speed of their imaginations.

Faster than ever
 • 40fps blackout-free burst shooting with AF/AE
 • 30fps shooting for over 1000 frames
 • Improved autofocus
 • Subject-detection autofocus

More powerful than ever
 • 6.2K 30p / 4K 120p
 • Increased recording time
 • Apple ProRes support
 • Efficient workflow

Lighter than ever
 • Up to 7-Stops of In-Body Image Stabilization
 • 0.8x Magnification, 5.76 Million Dot EVF
 • Tough, weather-resistant body
 • Advanced operation and controls

26.1-megapixel stacked back-side illuminated sensor
A brand new 26.1 megapixel imaging sensor combines our existing back-side illuminated technology with a stacked, layered structure that quadruples readout speeds for faster image processing capabilities.

X-Processor 5
Two-times faster than X-Processor 4, which doubles the processing speed of the camera
 • AI Processing Technology
 • HEIF format
 • Apple ProRes codecs
 • CFexpress™ Type B card
 • Reduced power consumption

High-speed burst shooting at up to 40 frames-per-second
X-Trans CMOS 5 HS is capable of blackout-free bursts of up to 40 frames-per-second. In burst mode, the sensor's phase-detection pixels are controlled independently from the image display. This triples the number of possible calculations, which enables the ability to focus at incredibly high-speeds between individual frames with accuracy and precision.

High-speed burst shooting at up to 30fps for over 1000 images
Increased memory capacity dramatically extends the camera's ability to record continous frames in burst mode without stopping. Reach blackout free speeds of up to 40fps, make over 1000 frames continuously at 30fps in JPEG, or write RAW images at 20fps when using electronic shutter on X-H2S.

Improved autofocus for better subject tracking in almost any lighting condition
An improved AF prediction algorithm alongside X-Trans CMOS 5 HS and X-Processor 5 provides a major boost to subject tracking and autofocus accuracy on moving objects, most notably in Zone AF and low-contrast conditions.

Subject-detection autofocus
X-Processor 5 features subject-detection AF based on Deep Learning techology that automatically detects and tracks a broader range of subjects, including animals, birds, cars, motorcycles, bicycles, airplanes, and trains – as well as human faces and eyes, so image-makers can concentrate on composition and creativity, confident that X-H2S will track focus accurately.

Support for HEIF image format
The HEIF image format delivers 10-bit image quality in files up to 30% smaller than standard JPEG files, continuing to expand Fujifilm's reputation of deliverying high-quality images straight out of camera.

Open Gate 6.2K/30p 4:2:2 10bit
Open Gate 6.2K movies can be recorded internally at 30p in 4:2:2 10-bit color.
X-H2S's 26.1 MP Stacked BSI CMOS sensor has an incredible readout speeds of up to 1/180 sec,* which tightly controls rolling shutter effects, resulting in more natural-looking motion when recording video.

4K 120p high-speed video recording
X-H2S also supports 4K/120P high-speed video. Now, fast-moving subjects can be recorded in incredible detail for high-quality, slow-motion footage.

Up to 240 minutes of continous recording
The camera features a new heat-dissipating structure, increasing the video recording time up to 240 minutes of 4K/60P video.

Optional cooling fan accessory
Attach the optional cooling fan (FAN-001) to X-H2S to extend video recording capabilities in high temperatures.

Apple ProRes support
X-H2S supports Apple ProRes 422 HQ, ProRes 422, and ProRes 422 LT. ProRes 422 Proxy is also avaialble when recording ProRes, which can assist in streamlining post-production workflows.

Enhanced AF for video
X-H2S supports the AF+MF function when recording movies and offers subject-detection AF during video recording for accurate tracking of fast-moving subjects.

New F-Log2
In addition to F-Log, X-H2S also supports F-Log2, which records an expanded dynamic range of 14+ stops. This range is wider than current F-Log and broadens post-production potential.

RAW output via HDMI
When combined with an ATOMOS HDMI device, the RAW video output from the X-H2S can be recorded as 12-bit Apple ProRes RAW at frame sizes up to 6.2K and frame rates up to 29.97 fps. And when combined with Blackmagic Design Video Assist 12Gs, the RAW video output from the camera can be recorded as Blackmagic RAW at frame sizes up to 6.2K and frame rates up to 29.97 fps.

Remote Rec function
Add the optional File Transmitter FT-XH to support the Remote Rec function by wired LAN/wireless LAN. This new feature enables up to four X-H2S cameras to be simulatenously controlled from a browser.

Up to seven stops of in-body image stabilization
An all-new 5-axis in-body image stabilization system, made possible by X-Processor 5 and a sensing control function, provides up to seven stops of compensation. This powerful feature gives users the freedom to handhold in conditions that previously would have required support, such as sports or low light.

5.76 million dot high-resolution electronic viewfinder
The high-resolution electronic viewfinder has a 0.8x magnification and uses 5.76 million dots for incredible detail. A refresh rate of approx. 120fps supresses image blur and distortion typically caused by looking through the finder at extreme angles, making it easier to track moving subjects more accurately.

Tough, weather-resistant body for use in all conditions
With 79 weather-sealed points offering high levels of dust and moisture resistance, X-H2S is built to withstand the rigors of daily professional use and operate as normal in temperatures as low as -10°C (14°F).

Shutter durability
Shutter durability has been further improved, withstanding 500,000 actuations in the internal testing.

Updated handgrip
X-H2S improves on X-H1's beloved handgrip to provide a more assured feel. This is especially useful when using longer or large-aperture lenses.

Feather-touch shutter release
The shutter button’s feel has been adjusted to make it more intuitive when half-pressed, helping users release the shutter at precisely the right moment.

Supports CFexpress™ Type B card
X-H2S has one CFexpress™ Type B memory card slot and one UHS-II SD memory card slot. Draw out the full potential of X-H2S’s incredibly fast burst mode and its professional video performance with CFexpress™ Type B cards.

Enhanced video functions
Video operation has been made easier, thanks to the stand-alone video-recording button and 1.62 million dot vari-angle LCD monitor, which can be fully rotated – even when HDMI and microphone cables are plugged in. A full-sized HDMI Type A port is also provided for the first time on an X Series camera.

Increased connectivity
X-H2S can be connected directly to a PC for webcam and livestreaming use in 4K, without requiring the FUJIFILM X Webcam software. It can also be combined with the optional File Transmitter FT-XH to support FTP transfer and tethering capabilities through wired and wireless internet connections, or USB-connected smartphones.
Preces veidsBezspoguļa kameras
Kā iegādāties preces līzingā?
 • 1. Izvērtē savas iespējas:
 • 2. Aizpildi līzinga pieteikumu
 • Līzinga devēji izvērtēs šo pieteikumu un sniegs atbildi.
 • 3. Ja saņemta pozitīva atbilde, sazinies ar mums par preces iegādi. Konsultanti pārbaudīs preces pieejamību.
 • 4. Ja prece ir pieejama veikalā vai pasūtāma no noliktavas, un esi saņēmis apstiprinošu atbildi no mūsu konsultantiem, dodies pie mums uz veikalu, lai noformētu pirkuma un līzinga dokumentus.
 • 4a. Vari arī lūgt mums izrakstīt rēķinu par šo preci un pats doties uz kādu no līzinga devēja filiālēm, lai noformētu līzinga dokumentus*.
 • 5. Kad līzinga dokumenti ir noformēti, vari doties saņemt preci veikalā (ja tā ir uz vietas) vai informēt mūsu konsultantus, lai tā tiktu pasūtīta no noliktavas.
 • *Līzingā iegādātām precēm ir iespējams noformēt piegādi, tāpēc visu iegādes procesu vari veikt arī attālināti.
  **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
  ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!

  NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
 • Nosūtīt pieteikumu

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Available from warehouse:
Ar šo es piekrītu saglabāt manu e-pastu Master Foto datu bāzē un saņemt ziņojumu, ja gadījumā šī prece būs pieejama

:Saistītie produkti