-€147

Bezspoguļa kameras - FUJIFILM X-H2 Mirrorless Camera body - perc šodien veikalā un ar piegādi


 • 40 megapixel APS-C X-Trans CMOS 5 HR sensor
 • 8K 30p & 6.2K 30p 10-bit 4:2:2 video recording
 • 5-axis in-body image stabilization up to 7 stops
 • 3" multi-angle LCD display, OLED viewfinder
 • Weather-resistant & robust body
Product Video
 
 

FUJIFILM X-H2 Mirrorless Camera body

Rated 4.7/5 based on 11 customer reviews

189900 ar PVN

€ 2 046.45

Ir uz vietas
1 vienība16756986
4547410469226
4547410469226
Fujifilm

Jauns

FUJIFILM X-H2: dzīve detalizēti

Izvirzot APS-C attēlveidošanas robežas, FUJIFILM X-H2 ir augstas izšķirtspējas bezspoguļa kamera ar apgriešanas sensoru ar revolucionāru 40 MP BSI sensoru un modernu funkciju arsenālu, kas apvienots mazā un izturīgā X sērijā. ķermeni. Šī augstas veiktspējas kamera, kas atrodas X-System modeļu klāsta virsotnē, ir mantojusi daudzus GFX sistēmas sasniegumus digitālās uztveršanas tehnoloģijā, lai nodrošinātu attēla kvalitāti, detalizāciju un krāsu atveidi, kas vēl nekad nav redzēta kamerā ar apgriešanas sensoru, vienlaikus saglabājot tai raksturīgo kompakto formu. un gluds dizains, kas ir iemantojis X-System lojālus sekotājus visā pasaulē.

No aizmugures apgaismots sensors un 64 bitu apstrāde

X-Trans 5 BSI sensors

Ideāli piemērots arhitektūras, ceļojumu un ainavu fotogrāfiem, X-H2 ir ar aizmugures apgaismotu, APS-C formāta 40MP X-Trans 5 HR sensoru, kas palielina izšķirtspēju un uzlabo veiktspēju vājā apgaismojumā salīdzinājumā ar iepriekšējām paaudzēm. . Pirmkārt, kā X-Trans sensors, tas izmanto unikālo krāsu filtru masīvu, kas pēc būtības samazina muarē un veicina dabiskāku krāsu atveidi; pēc tam BSI dizains palīdz samazināt troksni un uzlabot tonalitāti un skaidrību; un, visbeidzot, dizains ievērojami samazina slīdošo aizvaru un citus kustības kropļojumus, lai labāk atbilstu ātrgaitas video un foto lietojumprogrammām. Ievērojamā izšķirtspēja nodrošina 2x digitālo tālummaiņu, un dinamiskā diapazona diapazons ir līdz 13 stopiem.

X procesors 5

Jaunizveidotā sensora partneris ir jauns dzinējs — X Processor 5 —, kas izmanto 64 bitu apstrādi, lai sasniegtu 3 reizes lielāku ātrumu gan video, gan fotoattēlu veikšanai, salīdzinot ar X-T4. Video pusē tas ļauj ierakstīt ar bitu pārraides ātrumu līdz 720 mb/s.

Šī ātrā apstrāde nodrošina ātrāku fotografēšanu, lai fotografētu kustīgus objektus. Strādājot ar elektronisko slēģi, ir iespējams fotografēt ar ātrumu līdz 20 kadriem sekundē ar buferi, kurā ir 202 secīgi nesaspiesti neapstrādāti kadri. Izmantojot mehānisko aizvaru, ir iespējams fotografēšanas ātrums līdz 15 kadri/s, kā arī iespēja vienā sērijā uzņemt līdz 1000 neapstrādātiem kadriem.

Šī apstrāde sniedz priekšrocības gan video, gan fotogrāfiju lietojumprogrammām, kā arī izsmalcinātajai un mākslīgā intelekta atbalstītajai autofokusa sistēmai, palīdz sasniegt 14 pakāpju dinamisko diapazonu un nodrošina uzlabotu jutības diapazonu no ISO 125–12800.

Jaudīgas video iespējas

4K 120p un 8K 30p iekšējais ieraksts

Neskatoties uz fotografēšanu, X-H2 ir iespaidīga video sistēma, kas spēj veikt 4:2:2 10 bitu iekšējo ierakstu 8K ar 30 kadriem sekundē un gan DCI/UHD 4K ar ātrumu līdz 60 kadriem/s un Full HD līdz 240p. Tiek atbalstīti arī dažādi kodeki, tostarp H.265 un trīs ProRes līmeņi: augsta bitu pārraides ātruma 422 HQ, standarta 422 un vairāk saspiestā 422 LT. Turklāt ir iespējams nepārtraukts ierakstīšanas laiks līdz 160 minūtēm ar visiem kadru ātrumiem un izšķirtspējām, un to var pagarināt līdz 240 minūtēm, izmantojot ārējo piespraužamo ventilatoru.

Ārējais neapstrādātais ieraksts

Izmantojot pilna izmēra HDMI portu, ir iespējams ierakstīt 12 bitu neapstrādātu video, ja tas ir savienots pārī ar saderīgu ārējo ierakstītāju. Ir iespējama gan ProRes RAW, gan Blackmagic RAW ierakstīšana, kā arī iespēja strādāt ar F-Log vai F-Log 2 profiliem, un jebkurš formāts atbalsta darbu ar izšķirtspēju līdz pat 8K.

Uzlabots autofokuss un attēla stabilizācija

Hibrīds AF ar Deep Learning AI

Uzlabotās apstrādes priekšrocības, autofokusa veiktspēja ir ievērojami ātrāka un viedāka. Šī hibrīda fokusēšanas sistēma izmanto 425 fāzes noteikšanas punktus, un tagad tā ir jutīga līdz pat -7 EV darbam patiesi vāja apgaismojuma apstākļos. Turklāt AI adaptīvais algoritms, ko atbalsta dziļa mācīšanās, nozīmē, ka šī fokusēšanas sistēma ir labāk piemērota dažādu priekšmetu veidu automātiskai noteikšanai un izsekošanai.

Pixel Shift Multishot

Pixel Shift Multishot uzņem vairākas ekspozīcijas ātri pēc kārtas, katrā precīzi nobīdot attēla sensoru par pusi pikseļa, katru reizi tverot objektu citā attēla sensora daļā un iegūstot vienu 160 megapikseļu attēlu, izmantojot Pixel Shift Combiner programmatūru.

Ķermeņa attēla stabilizācija

Iebūvētā 5 asu sensoru nobīdes attēla stabilizācija palīdz samazināt kameras vibrācijas līdz pat 7 stopiem. Šī sistēma darbojas kopā ar lielāko daļu X sērijas objektīvu, tostarp nestabilizētiem, un ir izdevīga, strādājot ar mazāku aizvara ātrumu un uzņemot sarežģītos apgaismojuma apstākļos. Turklāt digitālo attēla stabilizāciju var izmantot arī video ierakstīšanas laikā, lai vēl vairāk palīdzētu stabilizēt kadrus, it īpaši, ierakstot, turot rokās.

Virsbūves dizains

Praktisks un izturīgs dizains

 • Lielajam OLED elektroniskajam skatu meklētājam ir izteiksmīga 5,76 m punktu izšķirtspēja un 0,8 x palielinājums, kas nodrošina spilgtu, skaidru un detalizētu skatīšanos acu līmenī.
 • Aizmugurējā 3,0 collu LCD ekrānam ir augsta 1,62 m punktu izšķirtspēja un skārienekrāna interfeiss intuitīvai vadībai. Turklāt tā maināmā leņķa dizains nozīmē, ka ekrānu var pagriezt uz sāniem, noliekt uz augšu vai uz leju un aizvērt ar ekrāns pret korpusu aizsardzībai.
 • 1,28 collu vienkrāsains LCD ekrāns augšējā plāksnē ir vienkāršs līdzeklis, lai ātri pārskatītu fotografēšanas iestatījumus.
 • Divi atmiņas karšu sloti ietver vienu CFexpress Type B slotu un vienu SD UHS-II slotu, kas nodrošina elastību failu saglabāšanā. CFexpress B tipa slotam ir jābūt prioritāram video ierakstīšanai ar lielāku bitu pārraides ātrumu un ātrai nepārtrauktai uzņemšanai, un SD slots ir ērta alternatīva dublēšanai vai mazāk kritiskai uzņemšanai.
 • Akumulators NP-W235 nodrošina aptuveni 720 kadrus vienā uzlādē, strādājot ar EVF ekonomiskajā režīmā, vai aptuveni 580 kadrus parastajā režīmā.

Savienojamība

 • Pilna izmēra HDMI A tipa ports video izvadīšanai uz ārēju ierakstītāju vai monitoru.
 • USB 3.2 Gen 2 Type-C ports atbalsta piesaisti, datu pārsūtīšanu un kameras akumulatora uzlādi.
 • 3,5 mm austiņu un ārējā mikrofona pieslēgvietas lielākai audio ierakstīšanas kontrolei.
 • Datora sinhronizācijas ports zibatmiņas sinhronizācijai.
 • 2,5 mm attālais ports vadu tālvadības pults izmantošanai.
 • Integrētais Bluetooth un Wi-Fi savienojums ļauj bezvadu režīmā koplietot attēlus mobilajā ierīcē vai izmantot ierīci, lai attālināti vadītu kameru.

Filmu simulācijas režīmi

Filmu simulācijas režīmi ļauj atveidot vairāku FUJIFILM filmu veidu izskatu un sajūtu, tostarp Provia, Velvia, Astia, Classic Chrome, Classic Neg., Nostalgic Neg., Pro Neg. Sveiki, Pro Neg. Standarta, Eterna, Eterna Bleach Bypass, Acros, Monochrome un Sepia. Turklāt var pielāgot graudu efektu, kā arī krāsu Chrome efektu, lai precizētu attēlu izskatu.

Life in Detail
Fifth generation imaging technology brings high resolution and speed to the next evolution of X Series. Equipped with a new 40.2-megapixel sensor, X-H2 offers unrivaled image quality for both stills and video, unlocking a world of creative possibilities far beyond what any previous APS-C format camera has ever done before.

Unmatched Image Quality
 • 40MP high resolution
 • ISO 125
 • Shutter speed 1/180,000sec.
 • 160MP Pixel Shift Multi Shot
 • 8K/30P
 • 8K oversampling,4K recording

Unparalleled User Experience
 • Subject-detection autofocus
 • Digital zoom
 • Up to seven stops of in-body image stabilization
 • 0.8× magnification, 5.76 million dot EVF
 • Tough, weather-resistant body
 • Advanced operation and controls

Low Light Power
The high-resolution 40.2MP X-Trans CMOS 5 HR sensor has an enhanced image-processing algorithm that boosts resolution without compromising the signal-to-noise ratio, delivering astonishing image quality.

Expanded Creative Options 1/180,000 sec shutter speed
X-H2 has maximum electronic shutter speed of 1/180,000, an increase of approximately 2.5 stops compared to other X Series cameras. Use it with wide apertures in extremely bright environments for more creative options, or make it freeze action at the perfect millisecond.

A World of Detail 160MP Pixel Shift MULTI SHOT
The first X Series to feature Pixel Shift Multi Shot, X-H2, with the help of the Pixel Shift Combiner software, can produce a single, ultra-high-resolution 160MP image with a single touch of the shutter button.

Using its in-body stabilization system to shift the sensor by a half pixel between each frame, X-H2 precisely makes 20 frames to ensure that every red, green, and blue pixel has the same information. The result is a final image with almost no false colors visible.

Supports HEIF Image Format
X-H2 supports the HEIF image format, which delivers 10-bit image quality in files up to 30% smaller than standard JPEGs. The next chapter in delivering high-quality results straight out of camera has officially begun for X Series.

8K / 30P 4:2:2 10-bit Internal Recording
In addition to creating 40.2MP high resolution stills, X-H2 can also record exceptional 8K/30P video in 4:2:2 10-bit color that can be recorded internally either to a SD or Cfexpress Type B memory card.

Apple ProRes Support
X-H2 supports Apple ProRes 422 HQ, ProRes 422, and ProRes 422 LT. ProRes 422 Proxy is also available when recording ProRes*, making it easier to editing 8K video and streamline post-production workflows.
*Proxy not available for 8K/30P and 8K/25P recording.

8K Oversampled 4K HQ Mode
A new 4K HQ mode creates 4K video with 8K oversampling, resulting in a high quality image that takes full advantage of the the camera’s 40.2MP sensor.

Improved Video Recording Time
X-H2 uses the same heat-dissipating structure as X-H2S and can record 8K/30P for approximately 160 minutes.

Optional Cooling Fan
Attaching the optional cooling fan (FAN-001) to X-H2 extends video recording capabilities in high temperatures.

New MF Assist 「Focus Meter」
X-H2 features a focus meter that can be used for MF assist during movie recording to enable more precise focus adjustments. It can also be used in combination with focus peaking.

F-Log2 Support
In addition to F-Log, X-H2 also supports F-Log2, which records an expanded dynamic range of 13+ stops.* This range is wider than current F-Log, broadening post-production potential.
*When recording F-Log2, based on Fujifilm internal testing.

RAW Output via HDMI
Combined with a compatible HDMI recording device from Atomos or Blackmagic Design, 12-bit RAW video output from X-H2 can be recorded as Apple ProRes RAW or Blackmagic RAW at resolutions and frame rates of up to 8K and 29.97 frames per second.

Subject-Detection Autofocus
X-Processor 5 features subject-detection AF based on Deep Learning technology that automatically detects and tracks a broad range of subjects, including animals, birds, cars, motorcycles, bicycles, airplanes, and trains – as well as human faces and eyes. Image-makers can concentrate on composition and creativity, confident that X-H2 will track focus accurately.

Digital Zoom
X-H2 features a digital zoom function* that uses the camera’s 40.2MP sensor to deliver up to 2x of digital zoom with little to no loss in resolution, when recording video in 4K, even with a prime lens attached to the camera. Use with XF18-120mmF4 LM PZ WR to get twice the reach and seamlessly transition to the digital zoom function when the lens reaches its maximum focal length.
*Available in three modes: 4K HQ, 4K DCI HQ, and FHD

Up to seven stops of in-body image stabilization
A 5-axis in-body image stabilization system offers up to seven stops of compensation. This powerful feature, made possible by X-Processor 5 and a sensing control function, gives the freedom to handhold in conditions that previously would have required support. In addition, the in-body image stabilization function enables the image sensor to be precisely shifted, for the camera’s Pixel Shift Multi Shot function.

High-Resolution Electronic Viewfinder
The high-resolution electronic viewfinder has a 0.8x magnification and uses 5.76 million dots for incredible detail. A refresh rate of approx. 120fps makes it easy to look through the viewfinder, even at an extreme angle, by suppressing image blur and distortion.

Tough, Weather-Resistant Body
X-H2 features 79 weather-sealed points for high levels of dust and moisture resistance. It can also withstand the rigors of daily professional use and operate in temperatures as low as -10°C. The top panel LCD screen, adjustable AF-ON button sensitivity, 1.62-million dot vari-angle LCD monitor, and independent movie recording button all deliver intuitive, comfortable handling.

Remote Rec Function
Up to four X-H2S*1/X-H2 cameras can be connected and operated simultaneously via wired/wireless LAN via the optional FT-XH File Transmitter. This allows the following operations from a browser:
– Check and adjust camera settings for each camera
– Start/stop video recording for all cameras
– Save, load, and copy camera settings

Updated Handgrip
X-H2 improves on X-H1’s beloved handgrip for a more assured feel. This is especially useful when using longer or large-aperture lenses.

Feather-Touch Shutter Release
The shutter button’s responsiveness has been enhanced to make it feel natural, so that the shutter can be released at precisely the right moment.

Supports CFexpress™ Type B Card
X-H2 features two card slots – one CFexpress™ Type B and one UHS-II SD. CFexpress™ Type B cards should be used to make the most of X-H2’s incredible video performance.

Enhanced Video Functions
Video operation has never been easier thanks to the standalone video-recording button and 1.62 million dot vari-angle LCD monitor, which can be fully rotated even when HDMI and microphone cables are plugged in. A full-sized HDMI Type A port is also provided.
Produkta veidsBezspoguļa kamera
Preces veidsBezspoguļa kameras
Preces ar atlaidi (%)Neliela atlaide (līdz 10%)
Atlaides apjoms (€)līdz 5 €
Kā iegādāties preces līzingā?
 • 1. Izvērtē savas iespējas:
 • 2. Aizpildi līzinga pieteikumu
 • Līzinga devēji izvērtēs šo pieteikumu un sniegs atbildi.
 • 3. Ja saņemta pozitīva atbilde, sazinies ar mums par preces iegādi. Konsultanti pārbaudīs preces pieejamību.
 • 4. Ja prece ir pieejama veikalā vai pasūtāma no noliktavas, un esi saņēmis apstiprinošu atbildi no mūsu konsultantiem, dodies pie mums uz veikalu, lai noformētu pirkuma un līzinga dokumentus.
 • 4a. Vari arī lūgt mums izrakstīt rēķinu par šo preci un pats doties uz kādu no līzinga devēja filiālēm, lai noformētu līzinga dokumentus*.
 • 5. Kad līzinga dokumenti ir noformēti, vari doties saņemt preci veikalā (ja tā ir uz vietas) vai informēt mūsu konsultantus, lai tā tiktu pasūtīta no noliktavas.
 • *Līzingā iegādātām precēm ir iespējams noformēt piegādi, tāpēc visu iegādes procesu vari veikt arī attālināti.
  **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
  ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!

  NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
 • Nosūtīt pieteikumu

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


Ir uz vietas
1 vienībaSaistītie produkti