Sony FE 85mm f/1.4 GM Lens SEL85F14GM
Produkta kods: 19241
SKU: 19241
Modelis: SEL85F14GM
EAN: 4548736020290
Stāvoklis: Jauns
Ražotājs: Sony
Apskatīt līdzīgus produktus
Apskatīt līdzīgus produktus
Mākslīgā intelekta asistents
vai pajautājiet par
Kādas ir funkcijas? Vai šis ir noliktavā? Īpašie piedāvājumi un akcijas? Kādas atsauksmes?
Oriģinālais preces apraksts no ražotāja (oriģinālā valodā)
- A portrait-length prime designed for full-frame E-mount mirrorless cameras, this 85mm f/1.4 is also compatible with APS-C models where it will provide a 127.5mm equivalent focal length.
| Produkta veids | Objektīvi |
| Bajonete | Sony FE |
| Lens Format Coverage | Full Frame |
| Lens Design | fiksēts |
| Objektīva fokusa attālums, mm | 85 |
| Focus Type | Autofocus |
| Image Stabilization | Nav |
| Objektīva tips | standarta |
| Filtra izmērs | 77mm |
| Maksimālā apertūra | f/1.4 |
Kā iegādāties preces līzingā?
- 1. Izvērtē savas iespējas.
- 2a. Ja vēlies iegādāties tikai vienu preci ar Aizdevums.lv līzingu, tad aizpildi pieteikumu šeit
Piedāvājam līzingu no Aizdevums SIA, Incredit SIA, ESTO.
**Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!
Produkta apraksts
| Produkta veids | Objektīvi |
| Bajonete | Sony FE |
| Lens Design | fiksēts |
| Focus Type | Autofocus |
| Image Stabilization | Nav |
| Objektīva tips | standarta |
| Filtra izmērs | 77mm |