Walimex pro Flash Tube VT-100/150/200 18458
Produkta kods: 24448
67,45 ar PVN
Pēc pieprasījuma. Piegādes laiks no 3 nedēļām.
SKU: 24448
Modelis: 18458
EAN: 4250234584586
Stāvoklis: Jauns
Ražotājs: Walimex
AI assistant Mākslīgā intelekta asistents
vai pajautājiet par
Kādas ir funkcijas? Vai šis ir noliktavā? Īpašie piedāvājumi un akcijas? Kādas atsauksmes?
Oriģinālais preces apraksts no ražotāja (oriģinālā valodā)
  • plug-in flash tube
  • fits walimex pro VT-100/150/200/Newcomer
  • power input: 100Ws
  • lifetime: approx. 10.000 flashes
  • color temperature: 5400 – 5800K
  • easy to replace
General information
Product Color White
Specifications
Colour Temperature 5400-5800K
Power Consumption 100W
Lamp Flash tube
Lifespan 10000Auslцsungen
Packaging
Girth 450mm
Height of Packaging 90mm
Length of Packaging 90mm
Weight incl. Packaging 75g
Width of Packaging 90mm