3 Legged Thing QR Ultra 200mm x 38mm Arca Compatible Long Plate Copper QRULTRA200 C
Produkta kods: 20838
45,96 ar PVN
Piegādes laiks parasti 5 - 10 darba dienas
Ir piegādātāja noliktavā: 7 vienības
SKU: 20838
Modelis: QRULTRA200 C
EAN: 5060244886957
Stāvoklis: Jauns
Ražotājs: 3 Legged Thing
Apskatīt līdzīgus produktus
    Apskatīt līdzīgus produktus
      Pasūti uzreiz
      Pasūtāms no noliktavas
      Uzrakstīt atsauksmi
      Uzrakstīt atsauksmi
      Produkta apraksts
      Ilgā Universālā Plāksne
      3 Legged Thing QR Ultra 200mm x 38mm Arca Compatible Long Plate Copper piedāvā dizaineriem milzīgu daudzpusību un ļauj tiem uzstādīt vairākus kameru aprīkojumus uz vienas plāksnes, tostarp kameras, objektīvus, teleskopus, aksesuāru rokas, monitorus, gaismas un mikrofonus. Izstrādāta fotogrāfiem, videogrāfiem un citiem satura veidotājiem, Ultra plāksnēm ir integrēta kabeļu pārvaldības āķis, lai saglabātu pievienošanas, HDMI un jack kabeļus kārtībā.
      Izcelšanās
      • Kabeļu pārvaldības āķis pievienošanai, HDMI, mikrofonu, monitoru un apgaismojuma kabeļiem
      • Aukstā kurpju stiprinājums un 1/4-20, 3/8-16 vītnes
      • Arca Swiss saderīga kvadrātveida
      • Atzīmes abās pusēs precīzām regulēšanām
      Ērtai Lietošanai
      Aksesuāru Pievienošana
      Specifikācijas
      • Augstums 11 mm
      • Svars 102 g
      • Platums 38 mm
      • Vītnes Vairāki 1/4-20 un 3/8-16
      • Kameras stiprinājums 1/4-20 vīriešu
      • 5 gadu garantija
      Iekļauts Iepakojumā
      • 1 x 3 Legged Thing QR Ultra 200mm x 38mm Arca Compatible Long Plate Copper
      • 1 x 1/4-20 Stagsden kameras stiprinājuma skrūve (2 x skrūves izmēros 250mm un 300mm)
      • 1 x 3LT divgalvu mini rīks ar 2.5mm un 4mm sešstūra atslēgām