SachtlerAceMMS-TripodKitwithmidspreaderampbag(1001)

 • HDSLR kamerām & kompaktām videokamerām
 • Atbalsta līdz 8,8 lb
 • Vilkme: 3 pakāpes H/V nulles katrā
 • 5 pakāpju pretsvars
 • Līdzsvara plāksne ar 4,1" slīdēšanas diapazonu
 • 66,5" Maksimālais sistēmas augstums
 • Vidējā līmeņa izkliedētājs papildu stabilitātei
 • Komplektā iekļauts Ace statīva maiss

Sachtler Ace M Fluid Head ar 2 pakāpju alumīnija statīvu & vidējā līmeņa izkliedētāju

Rated 4.2/5 based on 1 customer reviews

97945 ar PVN

Piegādes laiks no 3 nedēļām.

56562
Sachtler

Jauns

iespējams pēc 14.05.2024
Saņemt veikalā
Bezmaksas
iespējams pēc 13.05.2024
Pakomāts (Omniva, DPD, Venipak)
3 €
iespējams pēc 13.05.2024
Kurjers (DPD, Omniva)
no 10 €
iespējams pēc 14.05.2024
Velokurjers (tikai Rīga)
no 7 €
979.45
Līzinga kalkulators
Termiņš, mēn.
3
6
12
24
36
Pirmā iemaksa,,
Men.maksājums,
no 

Sachtler Ace M Fluid Head ar 2 pakāpju alumīnija statīvu & vidējā līmeņa izkliedētājs ir pilna statīva sistēma videogrāfiem, kas izmanto HDSLR kameras un mazākas videokameras. Neatkarīgi no tā, vai veidojat dokumentālās filmas, ENG, kāzas, korporatīvos videoklipus vai cita veida projektus ar mazāku kameru, Ace M sistēma atbilst jūsu vajadzībām, nodrošinot apraides stila veiktspēju ar vieglām sastāvdaļām. Pateicoties nelielajam svaram, kompaktajam izmēram un vidējā līmeņa izkliedētājam, šī sistēma ir ideāli piemērota projektiem, kas saistīti ar vairākām iestatījumu maiņām uz neparedzamām virsmām.

Ace M šķidruma galvai ar lietderīgo slodzi līdz 8,8 kg ir piecu pakāpju pretsvars, kā arī plāksne ar 4,1" regulēšanas diapazonu, lai jūs varētu ļoti precīzi līdzsvarot savu mazo kameru. Sachtler inženieru izstrādātā SA pretestības sistēma, kas paredzēta Ace šķidruma galvas sistēmai, nodrošina vienmērīgu un precīzu panoramēšanu un slīpēšanu, izmantojot galvas panoramēšanas stieni, ar trim pretestības pakāpēm gan horizontālajā, gan vertikālajā dimensijā, kā arī nulles pretestības iespēju. Galvas slīpuma diapazons ir no 90° līdz -75°.

Statīvs stiprina galvu, izmantojot 75 mm bļodu. Ar pievienotu Ace M galvu divpakāpju alumīnija modelis sasniedz maksimālo augstumu 66,5", kas ir ērts darba augstums gandrīz visiem lietotājiem. Komplektā ir iekļauts arī viduslīmenis, kas palielina sistēmas stabilitāti uz jebkuras virsmas gan telpās, gan ārpus tām.

SA vilkme nevainojamai veiktspējai

Sachtler inženieri Ace šķidruma galvas sistēmai ir izstrādājuši patentētu SA (synchronized actuated) pretestību, kas garantē precizitāti un atkārtojamību par ievērojamu cenu. Ar trim vertikālās un trim horizontālās pretestības pakāpēm SA pretestība ļauj veikt precīzu regulēšanu, lai nodrošinātu precīzu panoramēšanu un slīpēšanu. Amortizāciju var arī pilnībā deaktivizēt.

Viegls materiāls

Ace M galva sver tikai 3,7 kg, un tā ir izgatavota no stikla šķiedras kompozītmateriāla, kas nodrošina īpaši vieglu galvu un ērtu, neslīdošas virsmas sajūtu. Galva ļauj kameras operatoriem strādāt īpaši intuitīvi un profesionāli - un, pateicoties sistēmas nelielajam svaram un kompaktajam izmēram, operatori vēlēsies paņemt Ace līdzi ceļā.

Pazīstamās Sachtler funkcijas

Ace M galva atspoguļo Sachtler 50 gadu pieredzi kameru atbalsta produktu izstrādē, kas izpaužas tādās praktiskās iezīmēs kā Ace M kameras plāksnes novietošanas pozīcija rezerves kameras skrūvēm un garais 4,1" slīdēšanas diapazons. Plāksnei ir 1/4"-20 skrūve un video tapa.

Mazāku kameru apraides sajūta

Ace M fluīda galva un kājas ar lietderīgās slodzes diapazonu 0-8,8 kg ir ideāli piemērotas mazākām HD & HDV videokamerām, kā arī HDSLR kamerām. Piecu pakāpju pretsvars ļauj viegli un ātri panākt pareizu līdzsvaru.
Produkta veidsVideo statīvs
Kā iegādāties preces līzingā?

 • 1. Izvērtē savas iespējas.
 • 2a. Ja vēlies iegādāties tikai vienu preci ar Aizdevums.lv līzingu, tad aizpildi pieteikumu šeit
 • 2b. Ja vēlies iegādāties vairākas preces vai izmantot citu līzinga kompāniju, tad liec preces grozā, un pie pasūtījuma nodormēšanas izvēlies līzinga pakalpojumu.
  Piedāvājam līzingu no Aizdevums SIA, Incredit SIA, ESTO.
  Konsultanti pārbaudīs grozā esošo preču pieejamību un nosūtīs aizdevuma pieteikuma saiti.
 • 3. Ja saņemta pozitīva atbilde, sazinies ar mums par preces iegādi. Konsultanti pārbaudīs preces pieejamību.
 • 4. Ja prece ir pieejama veikalā vai pasūtāma no noliktavas, un esi saņēmis apstiprinošu atbildi no mūsu konsultantiem, dodies pie mums uz veikalu, lai noformētu pirkuma un līzinga dokumentus.
 • 4a. Vari arī lūgt mums izrakstīt rēķinu par šo preci un pats doties uz kādu no līzinga devēja filiālēm, lai noformētu līzinga dokumentus*.
 • 5. Kad līzinga dokumenti ir noformēti, vari doties saņemt preci veikalā (ja tā ir uz vietas) vai informēt mūsu konsultantus, lai tā tiktu pasūtīta no noliktavas.
 • *Līzingā iegādātām precēm ir iespējams noformēt piegādi, tāpēc visu iegādes procesu vari veikt arī attālināti.
  **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
  ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!

  NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
 • Nosūtīt pieteikumu

Uzdot jautājumu

Pasūti uzreiz


This product is no longer in stock