SWIT BM-215-NDI 21.5" ir profesionāls NDI monitors ar 4K QLED HDR, 100 DCI-P3 krāsu pārklājumu un zema joslas platuma NDI atbalstu.
Swit BM-215-NDI 21.5 4K-NDI QLED HDR monitors
Produkta kods: 52940
1699,45 ar PVN
20-30
SKU: 52940
Modelis: BM-215-NDI
EAN: 6948193511344
Stāvoklis: Jauns
Ražotājs: Swit
Līzinga kalkulators
Līzinga kalkulators
Termiņš, mēn.
3
Men.maksājums,
no
AI assistant Mākslīgā intelekta asistents
vai pajautājiet par
Kādas ir funkcijas? Vai šis ir noliktavā? Īpašie piedāvājumi un akcijas? Kādas atsauksmes?
Produkta veidsLCD Kameras monitori
LCD monitorimonitori
Savienojuma spraudnisHDMI
Savienojuma spraudnisSDI
Savienojuma spraudnisUSB-C uzlāde/saite
Kā iegādāties preces līzingā?
  • 1. Izvērtē savas iespējas.
  • 2a. Ja vēlies iegādāties tikai vienu preci ar Aizdevums.lv līzingu, tad aizpildi pieteikumu šeit
    Piedāvājam līzingu no Aizdevums SIA, Incredit SIA, ESTO.
    Konsultanti pārbaudīs grozā esošo preču pieejamību un nosūtīs aizdevuma pieteikuma saiti.
    **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
    ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!
    NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
  • Nosūtīt pieteikumu
Uzdot jautājumu
Pasūti uzreiz
20-30
You can enter the delivery address and/or company details and any other necessary information here.
Uzrakstīt atsauksmi
Uzrakstīt atsauksmi
Produkta apraksts
Pārskats
SWIT BM-215-NDI 21.5" profesionālais NDI monitors ir 4K QLED HDR FHD monitors ar 100 DCI-P3 krāsu pārklājumu, nulles aizturi SDI izejā un NDI dekodēšanu. Tas piedāvā automātisku avota noteikšanu, zema joslas platuma NDI atbalstu, PC-brīvu 3DLUT automātisko kalibrāciju un profesionālus video uzraudzības rīkus raidīšanas un ražošanas darba plūsmām.
Displejs un veiktspēja
NDI atbalsts
Uzraudzības rīki
Savienojamība
Jauda un izturība
Darbojas ar 12V DC vai AC 100-240V, monitors patērē 45W un darbojas uzticami 0-50C temperatūrā ar 10-90% mitrumu. Tā kompaktais un izturīgais formāts (530.6 x 364.3 x 74.2 mm, 6.05 kg) padara to piemērotu studijām, lauka un tiešraides ražošanas vidēm.
Galvenās iezīmes
  • 21.5" FHD QLED monitors, 1920x1080 izšķirtspēja
  • 100 DCI-P3 plaša krāsu gamma
  • NDI dekodēšana ar automātisku avota noteikšanu
  • Zema joslas platuma NDI režīma atbalsts
  • Nulles aiztures SDI izeja, HDMI 2.0 ieeja, RJ45 NDI ieeja
  • PC-brīva 3DLUT automātiskā kalibrācija caur USB
  • Atbalsta TSL UMD un GPI tally caur RS485
  • Plašs skatīšanās leņķis 178 H/V
  • Jauda DC 12V vai AC 100-240V, 45W patēriņš
  • Darbošanās temperatūra 0-50C, mitrums 10-90%
Specifikācijas
  • Ekrāna izmērs 21.5 collas
  • Izšķirtspēja 1920x1080 (FHD)
  • Spilgtums 400 nits
  • Kontrasts 10001
  • Krāsu dziļums 16.77 miljoni krāsu (8-bit)
  • Krāsu gamma 100 DCI-P3
  • Skatīšanās leņķis 178 H / 178 V
  • Video ieejas RJ45 (NDI), BNC 2 (3G/HD/SD-SDI), HDMI 2.0
  • Video izejas BNC 1 (SDI cilpa), BNC 1 (NDI dekodēta SDI)
  • Audio Analogais audio izeja, austiņas 3.5 mm
  • Tally/Kontrole RS485 TSL UMD / GPI
  • Jaudas ieeja DC 12V, AC 100-240V, 50/60Hz
  • Enerģijas patēriņš 45W
  • Izmēri 530.6 x 364.3 x 74.2 mm