Sony Sonnar T* FE 55mm f/1.8 ZA objektīvs E-mount FullFrame SEL55F18Z
Produkta kods: 12526
SKU: 12526
Modelis: SEL55F18Z
EAN: 4905524934779
Stāvoklis: Jauns
Ražotājs: Sony
Apskatīt līdzīgus produktus
Apskatīt līdzīgus produktus
Mākslīgā intelekta asistents
vai pajautājiet par
Kādas ir funkcijas? Vai šis ir noliktavā? Īpašie piedāvājumi un akcijas? Kādas atsauksmes?
Oriģinālais preces apraksts no ražotāja (oriģinālā valodā)
The Sony Sonnar T* FE 55mm f/1.8 ZA Lens is a prime, normal focal length lens featuring a very fast and bright f/1.8 maximum aperture to support working in dimly-lit conditions and for greater control over focus for shallow depth of field imagery. The sophisticated Sonnar optical design enables high resolution and sharpness with optimized low-light shooting capabilities. A Carl Zeiss T* anti-reflective coating has also been applied to lens elements to reduce lens flare and ghosting for improved contrast and color fidelity.
| Performance | |
|---|---|
| Focal Length | 55mm Comparable APS-C Focal Length: 82.5 mm |
| Aperture | Maximum: f/1.8 Minimum: f/22 |
| Camera Mount Type | Sony E (Full-Frame) |
| Format Compatibility | 35mm Film / Full-Frame Digital Sensor |
| Angle of View | 42.9° |
| Minimum Focus Distance | 1.64' (50 cm) |
| Magnification | 0.14x |
| Elements/Groups | 7/5 |
| Diaphragm Blades | 9 |
| Produkta veids | Objektīvi |
| Bajonete | Sony FE |
| Bajonete | Sony E |
| Lens Format Coverage | Full Frame |
| Lens Design | fiksēts |
| Objektīva fokusa attālums, mm | 55 |
| Focus Type | Autofocus |
| Image Stabilization | Nav |
| Objektīva tips | standarta |
| Filtra izmērs | 49mm |
| Maksimālā apertūra | f/1.8 |
Kā iegādāties preces līzingā?
- 1. Izvērtē savas iespējas.
- 2a. Ja vēlies iegādāties tikai vienu preci ar Aizdevums.lv līzingu, tad aizpildi pieteikumu šeit
Piedāvājam līzingu no Aizdevums SIA, Incredit SIA, ESTO.
**Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!
Produkta apraksts
| Produkta veids | Objektīvi |
| Bajonete | Sony FE |
| Bajonete | Sony E |
| Lens Design | fiksēts |
| Focus Type | Autofocus |
| Image Stabilization | Nav |
| Objektīva tips | standarta |
| Filtra izmērs | 49mm |