Sony FE 35mm f/1.8 Lens SEL35F18F Full Frame
Produkta kods: 40458
675,45 ar PVN
Piegādes laiks parasti 4 - 8 darba dienas
Ir piegādātāja noliktavā: 5 vienības
SKU: 40458
Modelis: SEL35F18F.SYX
EAN: 4548736099760
Stāvoklis: Jauns
Ražotājs: Sony
675.45
Līzinga kalkulators
Līzinga kalkulators
Termiņš, mēn.
3
Men.maksājums,
no
AI assistant Mākslīgā intelekta asistents
vai pajautājiet par
Kādas ir funkcijas? Vai šis ir noliktavā? Īpašie piedāvājumi un akcijas? Kādas atsauksmes?
Oriģinālais preces apraksts no ražotāja (oriģinālā valodā)
F1. 8 with 9-blade circular aperture contributes to gorgeous bokeh
Compact and lightweight sets a new standard for portability
Aspherical element suppresses aberration to deliver high resolution
Fast, precise and quiet linear-motor autofocus (AF) drive system
Get close 8. 66” min. focus distance and 0. 24x max. magnificatio
Sony FE 35mm F1.8 large aperture full - frame E - mount prime lens
Large F1.8 maximum aperture
The 35mm focal length is a perfect choice for everyday snapshots, food photography, landscapes, night scenes and more as the maximum F1.8 aperture opens up a world of beautiful prime-lens bokeh. The large F1.8 maximum aperture enables beautiful defocusing effects and enables massive amount of light for low-light or dimly lit shooting scenarios.
9-blade circular aperture
Refined optical performance
Compact and lightweight
Weighing in at only 9.9 oz. (280g) and measuring a mere Φ 2.58” x 2.87“ (Φ65.6mm x 73mm), the 35mm F1.8 is an ideal compact and lightweight everyday lens. Additionally, its compact dimensions make it an appealing choice for both Full-frame as well as APS-C bodies, offering a 52.5mm equivalent focal length on APS-C cameras.
Customizable focus hold button
AF/MF switch
Linear Response Manual Focus
Dust and moisture resistant for robust reliability
Produkta veidsObjektīvi
BajoneteSony FE
Lens Format CoverageFull Frame
Lens Designfiksēts
Objektīva fokusa attālums, mm35
Focus TypeAutofocus
Image StabilizationNav
Objektīva tipsplatleņķa
Filtra izmērs55mm
Maksimālā apertūraf/1.8
Kā iegādāties preces līzingā?
  • 1. Izvērtē savas iespējas.
  • 2a. Ja vēlies iegādāties tikai vienu preci ar Aizdevums.lv līzingu, tad aizpildi pieteikumu šeit
    Piedāvājam līzingu no Aizdevums SIA, Incredit SIA, ESTO.
    Konsultanti pārbaudīs grozā esošo preču pieejamību un nosūtīs aizdevuma pieteikuma saiti.
    **Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
    ***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!
    NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!
  • Nosūtīt pieteikumu
Uzdot jautājumu
Pasūti uzreiz
Pasūtāms no noliktavas
You can enter the delivery address and/or company details and any other necessary information here.
Uzrakstīt atsauksmi
Uzrakstīt atsauksmi
Produkta apraksts
Produkta veidsObjektīvi
BajoneteSony FE
Lens Format CoverageFull Frame
Lens Designfiksēts
Focus TypeAutofocus
Image StabilizationNav
Objektīva tipsplatleņķa
Filtra izmērs55mm