Yongnuo EA11012E-1900 AC Adapter - 19 V / 5 A, DC 5.5 / 2.5 mm plug is the perfect solution for users of electronic equipment requiring stable 19V DC voltage and 5A current. It allows you to power your devices from the mains with a voltage of 100-240V.
Yongnuo EA11012E-1900 AC Adapter - 19 V / 5 A, DC 5.5 / 2.5 mm connector
Produkta kods: 10826
43,45 ar PVN
Ir uz vietas
2 vienības , veikalā, F.Sadovņikova iela 39
SKU: 10826
Modelis: YN3873
EAN: 6947110913803
Stāvoklis: Jauns
Ražotājs: YongNuo
Apskatīt līdzīgus produktus
    Apskatīt līdzīgus produktus
      AI assistant Mākslīgā intelekta asistents
      vai pajautājiet par
      Kādas ir funkcijas? Vai šis ir noliktavā? Īpašie piedāvājumi un akcijas? Kādas atsauksmes?
      Oriģinālais preces apraksts no ražotāja (oriģinālā valodā)
      Yongnuo EA11012E-1900 AC Adapter - 19 V / 5 A, DC 5.5 / 2.5 mm plug is the perfect solution for users of electronic equipment requiring stable 19V DC voltage and 5A current. It allows you to power your devices from the mains with a voltage of 100-240V. Equipped with a classic DC 5,5 / 2,5 mm plug. Ideal for use with Yongnuo YN9000 and YN808 lights, among others. The best solution when you have access to an electrical outlet and power supply with batteries is not possible. Main Product Features universal AC adapter powers devices requiring 19 volts DC and 5 amps powers devices from 100-240 volts compatible with Yongnuo YN808, YN9000, LUX100 lamps, among others compact housing (13.8 x 5.8 x 3.4 cm) 5m cable (2m and 3m) Specification model: Yongnuo EA11012E-1900 - 19 V / 5 A, DC 5.5 / 2.5 mm plug output current: 19 V / 5 A cable length: 5 m (2 m and 3 m) dimensions: (13.8 x 5.8 x 3.4 cm) weight: 530 g Compatibility Yongnuo lamps: YN9000 YN808 LUX100 Pro LUX100 Kit contents Yongnuo EA11012E-1900 AC adapter - 19 V / 5 A, DC 5.5 / 2.5 mm plug power cable