Decimator Design MD-CROSS V2 HDMI/SDI Cross Converter Converter / Decoder / Encoder
Stāvoklis: Jauns
Mākslīgā intelekta asistents
vai pajautājiet par
Decimator Design MD-CROSS V2 HDMI/SDI Cross Converter
The MD-CROSS from Decimator Design is a feature-packed HDMI/SDI down up cross converter including a professional Test Pattern Generator. The Decimator MD-CROSS can be used to perform a variety of functions:
– HDMI to SDI while simultaneously converting SDI to HDMI
– HDMI to HDMI while simultaneously converting SDI to SDI
– HDMI to SDI and HDMI
– SDI to SDI and HDMI
– Scale & Convert Frame Rate on either the SDI or HDMI inputs
– Convert between level A + level B 3G-SDI New
– Horizontal and/or vertical image flipping via build in scaler New
– Full 16-Channel Audio Metering Overlays
– Adjustable Safe Title & Safe Action Overlays and static Center Cross
– Text Overlays
– Generate 54 test patterns in 26 selectable formats (including Luma & Chroma Zone-plates)
The MD-CROSS is controlled either via USB on a Mac/Windows app, or on-unit using the LCD screen and button controls. The unit comes with a Locking DC Power Supply, HDMI Cable & Mounting Bracket. Warranty for all Decimator Design products is 3 years.
Delivery Contents:
MD-CROSS V2
Power Supply
HDMI Cable
USB Cable
- SDI FORMATS
- 3G: SMPTE 424M@2.97 and 2.967Gb/s: 1080p@60/59.94/50Hz; HD:SMPTE 292M/274M/296M@1.485 and 1.435Gb/s: 1080i@60/59.94/50Hz, 1080p/psf@30/29.97/25/24/23.98Hz, 720p@60/59.94/50/30/29.97/25/24/23.98Hz; SD:SMPTE 259M@270Mb/s: 625i50, 525i59.94
- INPUTS
- HDMI: (3G/HD/SD)-SDI 10-bit; Conditional Maximum Equalization cable length of 400M for SDI, 200M for HD-SDI and 100M 3G-SDI using Belden 1694A
- POWER
- +5V to +32V DC; Positive Centre Pin
- LCD/BUTTON MENU OPTIONS
- SDI output source from HDMI IN, SDI IN, TPG or Scaler; HDMI output type and source from HDMI IN, SDI IN, TPG; or Scaler: Scaler source, format and Aspect Controls, full control for Audio Meter Overlays, full control for Safe Action, Safe Title and Centre Cross; Overlays: full control for Text Overlays, full control for Format Status Overlays
- OUTPUTS
- HDMI: 1 × (3G/HD/SD)-SDI Active Loop-Through; 2 × (3G/HD/SD)-SDI 10-bit Outputs
- DIMENSIONS
- 79.5mm × 123mm × 29.5mm (3.1” × 4.8” × 1.2”)
| Videokameru aksesuāri | pārveidotāji |
- 1. Izvērtē savas iespējas.
- 2a. Ja vēlies iegādāties tikai vienu preci ar Aizdevums.lv līzingu, tad aizpildi pieteikumu šeit
- 2b. Ja vēlies iegādāties vairākas preces vai izmantot citu līzinga kompāniju, tad liec preces grozā, un pie pasūtījuma nodormēšanas izvēlies līzinga pakalpojumu.
Piedāvājam līzingu no Aizdevums SIA, Incredit SIA, ESTO.
Konsultanti pārbaudīs grozā esošo preču pieejamību un nosūtīs aizdevuma pieteikuma saiti. - 3. Ja saņemta pozitīva atbilde, sazinies ar mums par preces iegādi. Konsultanti pārbaudīs preces pieejamību.
- 4. Ja prece ir pieejama veikalā vai pasūtāma no noliktavas, un esi saņēmis apstiprinošu atbildi no mūsu konsultantiem, dodies pie mums uz veikalu, lai noformētu pirkuma un līzinga dokumentus.
- 4a. Vari arī lūgt mums izrakstīt rēķinu par šo preci un pats doties uz kādu no līzinga devēja filiālēm, lai noformētu līzinga dokumentus*.
- 5. Kad līzinga dokumenti ir noformēti, vari doties saņemt preci veikalā (ja tā ir uz vietas) vai informēt mūsu konsultantus, lai tā tiktu pasūtīta no noliktavas.
- *Līzingā iegādātām precēm ir iespējams noformēt piegādi, tāpēc visu iegādes procesu vari veikt arī attālināti.
**Tāda pati līzinga noformēšanas soļu secība ir arī InCredit Group piedāvātajiem līzingiem.
***Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mūsu konsultantiem!
NB! Izmantojot līzinga pakalpojumus, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atmaksāt!Nosūtīt pieteikumu
| Videokameru aksesuāri | pārveidotāji |
Google